PDA

View Full Version : Ima li smisal..?



07-11-2007, 14:40
imam si priqtel ot po4ti godina.. mnogo se obi4ame i razbirame i t.n. .. no predi nqkolko dena govorih s edin moi priqtel koito imashe mnogo dalga vrazka s edno momi4e no vsi4ko izvednaj se srina.. hodiha po4ti 2 godini i nakraq za kakvo za da skasat ..... ta toi me posavetva nali 4e nqmlo nikakv smisal ot dalgi vrazki.. i mnogo se zamislih nad tova na 15 sam.. mislq 4e jivota teprava e pred men i nqma kakvo da zagubq ako nali hodq s nqkoi po-dalgo vreme no ne znam.. vie kak mislite ... nqkoi hora mn ni se kefqt 4e izdarjahme tolkova mnogo vreme drugi mi kazvat 4e nqma smisal.. i az nz kakvo da pravq naisitna mnogo go obi4am tova mom4e super mnogo.. sviknala sam s nego mn dobar priqtel mi e i pro4ie i pro4ie... no neshto nz kfo mi stava i vzeh da se zamislqm.. ako skasame nishto nqma d ae kakto predi nito shte moje d amu kazvam neshto nito toi n men i t.n. nz i az shto q pisha tazi tema no prosto sam mnogo obarkana..

07-11-2007, 14:45
Ако скъсаш с него само заради мухата, която ти е пуснал въпросния фр... ТИ СИ ТЪПА ПУТКА!!!

krisi_pisi
07-11-2007, 14:50
emi ne se znae nishto ..moje pyk taka do 25 da istraete i da ojenite :PpPp ako liubovta vi e tolkova silna ..az ne mislq 4e trqbva da se vliqesh ot mneniqta na drugite vajnoto e ti da si dobre i chak togava da slushash drugite koe e po dobre za teb i koe ne :) az hodq s moq priqtel 2 godini ne sme skasali :) aide pomisli si oshte i to dobre kakvo shte pravish

MakeMeLaugh
07-11-2007, 14:52
Има смисъл!
Послушай сърцето си, а не хорското мнение. Разни хора - разни идеали! Един се кефи на едно, друг на друго, трети мисли че това не е хубаво, четвърти че е супер яко и т.н. сама можеш да се досетиш какво имам предвид.
Пък и сега не осъзнаваш какво ще загубиш ако скъсаш с твоето момче...
Карай да върви и каквото ще да става не му мисли много - така всичко се нарежда много по-хубу отколкото да прайш изчисления..
Та според мен не се заслушвай много много в пр-лите си. Замисли се ти какво искаш ;)

cokaina_
07-11-2007, 14:53
За какво да го късаш? Кой каза, че няма смисъл от дълги връзки?! Вярно е , едва на 15 си и в животът ти тепърва ще се случват много неща... Но няма ли да е хубаво след време да си спомняш за връзката ти с това момче,като нещо хубаво...
Няма смисъл да го късаш, колко още ще ходите времето ще си покаже а не някой си твой фр ,за който няма смисъл от дългите връзки?!

sasha_90
07-11-2007, 14:54
Мислиш,че връзката ви няма бъдеще?И защо да няма-защото другите така казват?
Виж,изобщо не слушай другите.Гледай себе си и твоя приятел и бъдете щасливи.

dEnIsTy
07-11-2007, 15:07
мила,ходих с едно момче година и два месеца,постоянно имаше някой,който искаше да нираздели...ем...успя...и сега ми е адски гадно...не допускай това да стане,слушай сърцето си и продължавай напред :smt009

Presley
07-11-2007, 15:41
Мислиш,че връзката ви няма бъдеще?И защо да няма-защото другите така казват?
Виж,изобщо не слушай другите.Гледай себе си и твоя приятел и бъдете щасливи.

Нямам какво да добавя =D>

nasty_f
07-11-2007, 15:52
Хахахаха,ти въобще не мислиш трезво щом се замисляш!А пък за приятеля ти,който ти е казал това не искам и да коментира.Че защо да няма смисъл?Разибрам да не го обичаше,а ти го обичаш,хубаво ти е с него...Какъв е смисълът да късаш с него,по-скоро?Някой,ако ти каже,че няма смисъл да живееш,когато си на 50 г.,защото все някога ще умреш и вече си живяла дълго ще се хвърлиш ли от някоя скала?Ти не си добре,ако скъсаш с него.Направи това,чак когато ти омръзне,или виждаш,че нещата помежду ви не вървят.А сега няма смисъл да оставяш момчето,тъпа постъпка.Какво като си на 15 години и сега е най-хубавото време,ти с него също се чувстваш добре.Прави това,което ти казва сърцето,а не ТЪПИТЕ ти приятели.И ако ти бяха истински приятели нямаше да ти казват така,а щяха да мислят за твоето добро...Или за тях това е добро,да живееш ден за ден,да не ти пука за нищо,всеки ден да си с ново гадже,и после като започнеш да водиш полов живот да си сменяш партньорите през ден,два....Кой луд ще мисли това за добре?!
И съм напълно съгласна с първото мнение =D>

Dead`Paladin
07-11-2007, 17:38
Ако скъсаш с него само заради мухата, която ти е пуснал въпросния фр... ТИ СИ ТЪПА п*тка!!!

:!: :!: :!: :!: :!: pffff

Fluffy^;pp
07-11-2007, 17:51
Живота е пред теб-да..но това не значи,че трябва да сменяш гаджетата си през ден само защото много неща ти предстоят и трябва да опиташ от всичко.А и ако сегашния ти приятел ти дава всичко ,от което имаш нужда на този етап-внимание,подкрепа и т.н..то тогава запази тази красива връзка.Другите отговарят сами за себе си..Те няма да ти дадат това,което приятелят ти ти дава сега..забрави за хорското мнение..Слушай сърцето си и бъди щастлива :smt058

KyKJlu4KaAa
07-12-2007, 08:46
pravi kakvoto ti diktuva sarceto a ne kvo ti e kazal nqkav 'fr' ::: :smt007

nofi
07-15-2007, 02:07
Има смисъл, разбира се!
Имаше едно момиче на 13 и едно момче на 18. Тя беше детенце когато тръгнаха! Детенце, ама го обичаше. Минаха години, детенцето вече е на 19 още са заедно а момчето една вечер се напило и отишло у тях! Поискал ръката й и сега... Чакаме сватба!

Mementomori
07-15-2007, 09:24
Здравей!Безсмислено е да прекъсваш връзката си с това момче,само защото твой приятел е изпитал разочарование в любовта или защото според някого дълготрайните връзки не са приемливи!Не се влияй от чуждото(в повечето случаи грешно)мнение,решавай сама,защото това касае твоя живот и твоето бъдеще!Ако се обичате,разбирате и т.н.,не бива да се разделяте,защото после ще съжаляваш за тази си постъпка!Успех!Аз съм твърдо "за" дългите връзки!

MimityYy
07-15-2007, 11:03
бих те попитала само едно ... защо си с него ? защото го обичаш или просто заради продължителността на "връзката ви " ?

CVETELLINA
07-15-2007, 11:47
Това което ти е казал твоя приятел е вярно..и аз мисля,че няма смисъл от толкова дълги връзки,защото и любовта е до време..Но за да скъсаш с някого трябва да има някаква по-съществена причина,от нещо,казано ти от твой фр.,щом обичаш приятеля си и той те обича-бъдете щастливи,пък времето ще покаже дали имате шанс или не;]

sinful`girl
07-15-2007, 13:40
След като ти го обичаш и той тебе,не виждам къде е проблемът. Много хора след дълги връзки осъзнават,че са си загубили времето с човек,който не е бил за тях,в това число съм и аз. Обаче,въпреки че смятам,че е било пълна загуба на време,не мога да отрека,че съм имала хубави моменти с този човек и не съжалявам. А и в твоя случай не се знае какво ще се окаже. Може това да е човекът за тебе. Не се подвеждай на това какво ти казват хората. Стискаш до тогава,до когато имаш чувства и това е :) :)

koalka
07-15-2007, 13:43
Тъпо е, когато някой приятел ти каже как е станало с него и ти да го послушаш само заради това и това да може да ти промени мнението.
В един момент може би нещата приключват, но все пак това, че при тях се е сринало не означава непременно, че и при вас ще се случи така.Ако си щастлива с момчето, с което си не мисля, че трябва да се разделяте и ще е тъпо.Просто не мисли за такива работи.
Определено си заслужава да имаш връзка, ако има любов.Било то и дълга, най-добре.

MonSitY
07-15-2007, 18:13
6te ti zadam edin vupros sled kato go obi4a6 si4ko si vi e nared nqmate problemi kak moje6 da misli6 za razdqla za6toto edin tvoi priqtel ti e kazal nqkakvi ne6ta.ne se vliqi 4ak tolkova za mene nqma absoluitno nikuv povod za da skusa6 s priqtelq si! :!: !

Шляп^Шляп
07-15-2007, 18:36
Всеки който има или е имал дълга връзка се замисля за това.Като оставим на страна любовта и навика ,забавно е да флиртуваш,да се закачаш ,да разнообразяваш.Тази свобода липсва.Ясно е ,че няма нищо вечно и прочие.Но щом твърдиш,че го обичаш е тъпо да се влияеш от мнението на това момче.Ако за него това няма смисал,за теб тази връзка може да е най-ценното което имаш,ако той не е получил приятни емоции и радостни моменти,то на теб именно това ти предстои.А и момчето туко що се е разделило с гаджето си ,какво очакваш да ти каже ,че му харесва да го боли ли :roll: Прекалено много внимание обръщаш на околните :-s

lovers
07-16-2007, 00:38
Awe q si hodi s momcheto do posledno...Se vodi po akula na Sulio i Pulio...Ti otkade znaesh che toq tvoi fr ne te haresva i neiska da vi razdeli?!?Kato go skusash kvo?Po-dobur she namerish li...Ne samo shte plachesh po clq den!Zareji kvo govorat drugite i si gledai jivota i se obichaite s momcheto!ToVa e!

BAYO
07-16-2007, 04:01
Ако скъсаш с него само заради мухата, която ти е пуснал въпросния фр... ТИ СИ ТЪПА п*тка!!!

Ами казано по грубия начин си е точно така !!

И за кфо тря да плащаш данък обществено мнение ?!? дръжте си се там и тфа е ... от тва по-хубу нещо неа , не разбираш ли !? КОлко хора търсят тва, което ти си намерила, а сеа, искаш да го пропилееш . ми ху , троши го , да видиш как на 3тия ден ш' припкаш обратно при него... =;

cashmere
07-16-2007, 07:21
samu edno 6te ti kaja: zareji mnenieto na olkolnite i slu6ai sarcetu si

Ice
07-16-2007, 07:43
И за кво се водиш по акъла на тоя?!?! Това, че той наскоро е прекратил връзката си и за него нямало особено смисъл не означава, че при всички е така! Пък и ти не живееш за хорското мнение! =;

`Death`Whore``
07-16-2007, 07:52
По-добре да си обичал и да са те обичали и всичко да е свършило, отколкото да знаеш, че си прекратил нещо, което е могло да продължи...и дори да не свършва.


забавно е да флиртуваш,да се закачаш ,да разнообразяваш
Пак се започва с глупостите. Ако гаджето ти не ти дава самочувствие, няма смисъл да го търсиш, като се натискаш на всеки. Аман от комплексари.
И така и не разбрахте, че в една връзка може да има свобода.

Iv4eTy
07-16-2007, 13:02
Щом се обичате какво слушаш твоя фр. Вярно е че може да скъсате след няколко дни, но също е вярно че може да издържите и доста дълго. Всичко зависи от вас и от това да не позволявате на другите да ви се месят.

MaRiNkA_16
07-16-2007, 13:06
ami az kogato bqh na 14 hodih 2 godini s edin ve4e si be6e muj i vsi4ko be6e ok no nakraq razbrah 4e iskam o6te ot 1 vruzka koeto toi nemoje da mi dade i go zarqzah moje da zvu4i gadno no ako namria6 smisul vuv vruzkata vi nqma pri4ina poradi koqto da go ostavq6 no ako ima ne6ty koeto kyca po dobre po ot rano da se zamisli6.