PDA

View Full Version : Nz kfo da pravq......:( :( :(



TuJnY_LaPe:(
07-11-2007, 18:08
Emi zna4i istoriqta mi e takava. Imam edin priqtel i se poznavame ot 6 godini no minaloto lqto trugnahme i bqhme zaednu 6 meseca posle si ostanahme priqteli no az o6te go obi4am i ne go zabravih! Sega sme si nai dobrite priqteli i vsi4ko si spodelqme samo 4e toi e ot Sf a az ot Pln i toi si idva mn 4esto na Pln.Sega e vluben v edno momi4e mn q obi4a i znae 4e az o6te imam 4uvstfa kum nego no toi me obi4a samo kat priqtelka i nz kfo da pravq i tfa momi4e det e vluben v neq tq ne go haresfa a az iskam da sum s nego i nz ko da pravq ne moga bez nego ot mesec sum mnogo zle i ne izlizam ot vku6ti i mi e super sduhano! Pls pomo6t iskam da si vurna mom4eto ](*,) :(

Dead`Paladin
07-11-2007, 18:16
:-({|= kogato vratata na shtastieto se zatvori to druga se otvarq no dokato gle :roll: dash kum starata vrata nqma da vidish novata otvorena....

Fluffy^;pp
07-11-2007, 18:17
Знам,че няма да ти помогна много..ако ти кажа да поговориш с него..но май друг начин няма :-k Но в крайна сметка-неговото решение ще бъде крайно..защото от разказаното разбирам,че той е влюбен в друга.Всеки има право да бъде щастлив (по свой си начин) но не трябва да очакваш от него да пожертва чувстата си към другото момиче..само заради твоите ..ъъ..трепети..Предполагам,ч го знаеш..ии ей Успех ! Ако не можеш да бъдеш с него..съм сигурна ,че поне след време ще има друг такъв човек към който чувствата ти ще бъдат същите или дори по -силни :smt045 :smt045

TuJnY_LaPe:(
07-11-2007, 18:24
Emi az znam 4e ne moje da me zaobi4a kakto obi4a tfa momi4e no pone da me haresfa ili ne6ty da stane mejdu nas a i toi ve4e po4va da se otkazva ot neq 6tot kfo li ne e pravil no tq ne iska da e s nego!!! I pone nqkuf 6ans da imah ](*,)

Fluffy^;pp
07-11-2007, 18:38
Ами може и да имаш шанс..не се знае..само не го притискай-ако той размисли иии ..например осъзнае ,че към теб има нещо повече от приятелски чувства ::: но..бъди до него..подкрепяй го каквото и да прави..Ако не можете да започнете отново-то поне бъди една добра приятелка за него..каквато предполагам си била досега :wink:

LaDy_DaQnA
07-11-2007, 18:38
Ne moje da si go vurne6 pone taka si mislq .kfot bilo bilo mislq 4e nemoje6 da promeni6 ne6tata.Kakto kaza nqkoi po nagore edna vrata se zatvarq a se otvarq nova ako gleda6 samo starata nqma da vidi6 novata! :smt006 produljavai napred :P uspeh

A_JoLiE
07-11-2007, 19:22
Ne moje da si go vurne6 pone taka si mislq .kfot bilo bilo mislq 4e nemoje6 da promeni6 ne6tata.Kakto kaza nqkoi po nagore edna vrata se zatvarq a se otvarq nova ako gleda6 samo starata nqma da vidi6 novata! :smt006 produljavai napred :P uspeh

I az sam na tfa mnenie ...

sasha_90
07-11-2007, 19:26
Не е възможно да се съберете отново.Пък и по-добре да не се събирате!-Ще бъде "катастрофа"-нищо няма да е както преди.
Казваш,че сте най добри приятели,добре.На твое място бих била доволна поне на това.Задоволи се само с приятелството му,за да не изгубиш и него.

sexy_vikssy
07-12-2007, 13:23
Nikoga ne gubi nadejda!!! Nz spored men nqma6 po4ti nikuf 6ans da se suberete no ako tfa ne stane zna4i taka e trqbvalo! Uspehi macko :wink:

Th3MaN
07-12-2007, 16:49
Помогни му да тръгне с тва момиче дето е влюбен в него :D Аз ако съм така ще направа.

Mementomori
07-12-2007, 17:32
Здравей!Признай му чувствата си,бъди открита с него!Изслушай мнението му относно казаното от теб!Ако не иска да бъдете заедно,по-добре забрави за него,останете си само приятели,отколкото да се залъгвате взаимно или ти да го чакаш!Успех,Мила!

Presley
07-12-2007, 17:37
:arrow:

Помогни му да тръгне с тва момиче дето е влюбен в него :D Аз ако съм така ще направа.

07-12-2007, 18:29
:-({|= kogato vratata na shtastieto se zatvori to druga se otvarq no dokato gle :roll: dash kum starata vrata nqma da vidish novata otvorena....
prav/a si,ama ne vinagi ima vrata kym shastieto.....