PDA

View Full Version : Porednoto oplakvane



07-11-2007, 18:24
Oh ne iskam da po4vam da govorq zajivota si 4e 6te izpi6a kilometrova tema no ima ne6to koeto v momenta mn mi teji. Na 18 sum iskah da ida da rabotq na moreto za da se mahna malko ot nas za6toto tuk e ad ot skandali i tn no ne me pusnaha, a maika mi postoqnno kre6ti i si go izkarva na koito svari mnogo rqdko e mila s men pove4eto vreme mi kazva 4e ne sam si opravqla staqta ni6to ne sam pravela i tn..Moje da izglejda smeshno ama se poburkvam i e lesno da si digna 4ukalata ot nas no ne sum nqkoq pikla za da postapq taka ](*,) ](*,)

Presley
07-11-2007, 18:46
А какъв точно е проблема?Майка ти эащо е нервна?Имате семеини скандали или нещо проблеми в работата?
И в нас по едно време беше станало нажежено,наще доста се караха ,но аэ оправих нещата...!Един ден просто отидох и им каэах да престанат,да се эамишслят как се чувствам и т.н!Направи го и ти.Поговори с майка ти поне насаме,е така-кажи си и всичко!Все пак ти е майка,би трябвало да те раэбере!Пък и недей да си дигаш чукалата,щом не те пускат.Иначе може би и на нея не и е лесно,надали го прави эа кеф....!то и аэ съм така ,като няма върху кой да си иэкарам яда ,си го иэкарвам на някой невинен...не е правелно,ама какво да се прави.Та влеэ и в положението и опитай и ти да се поправиш...!Например эапочни да си оправяш стаята :-D !И аэ го имах тоя проблем и като се эадействах малко ,положението стана по-добро :-D !Абе понякога трябва да потърсиш вината и в себе си.
Айде мацка късмет ти желая

mid_get
07-11-2007, 18:47
Ами нормално е - ти като тийн си много чувствителна, дори може би прекалено, но това е нормално :wink: А опита ли да поговориш с майка ти? Все трябва да стигнете до някакъв консенсус :-D Аз обикновено, когато майка ми се развика за нещо, приемам вината (дори и да знам, че съм права :roll: ), и се опитвам да проявя разбиране - все пак съм наясно колко трудно е ежедневието й (не че нашето е много по-лесно :smt017 ) и се споразумяваме, така да се каже \:D/ Сигурна съм, че твоята майка прави всичко заради напрежението, на което е подложена всеки ден, т.е. не е умишлено, защото нали знаеш, че за всяка майка най-скъпото нещо е детето й, както и обратното ;-) Моят съвет е да поговорите и тогава виж как ще се развият нещата. А и както ти сама каза, свястно момиче си, а не някоя пикла, така че убедена съм, че ще се оправите :) Успех :smt006

07-11-2007, 18:50
Ami na 18 mislq 4e minavam ve4e kategoriqta teen, a za6to maika mi e nervna ba6ta mi taka da go kajem pie i kato se varne vka6ti po4va da diga skandali i prez celiq mi jivot sqka no6t ima ludi krqsaci ve4e sam sviknala.. Ama maika mi edin vid si vaobrazqva 4e e ostanala s ba6ta mi zaradi decata si i ne si dava smetka kak ni e precakana psihikata i sa6tevremenno si go izkarva na men(sa6tata kato ba6ta si) i kato kazah 4e iskam da rabotq vav varna tezi koito raboteli po moreto momi4eta propadali .. tva kaza..puk az imam pri kogo da ida no nqmam sili da se mahna

AFT
07-11-2007, 21:39
Teen-овете са от 13 до 19 годишни. :wink:
По темата: т'ва,че си на 18 години не е нещо кой знае какво.Все пак това не е Америка,където след 18 годишна възраст хората отиват да живеят самостоятелно и се отделят от семейството си.Ако работата е само за лятото и ако смяташ вашите да ти дадат пари,за да се издържаш - закъде си хукнала?Докато вашите те издържат, ще правиш каквото ти кажат.

mechtaq_za_teb
07-12-2007, 04:21
Na 18 si.Vqrno e 4e ne si tolkova golqma,no vse pak imash sobstven jivot i mnenie i trqbva da se razvivash v nqkakva nasoka.Moje bi nqma drug varqnt osven da pogovorish s neq seriozno i da i obqsnish,4e iskash da pochnesh da se grijish za sebe si,da izgrajdash jivota si za po natatyk.Kaji i 4e ne ti e priqtno kogato po cql den ima skandali...predpolagam 4e i na neq ne i e priqtno.Vse pak nqma da se karate cql jivot.Predpolagam 4e tova e takav period,koito shte otmine.Pojelavam ti uspeh!;)

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 07:38
off na 18 si veche momiche..vashti nqmat pravo da ti kajat nishto...KAKVOTO SI POISKASH TOVA PRAVISH,KADETO I S KOGOTO ISKASH SPISH,RABOTISH KAKVATO RABOTA NA TEB TI HARESVA ::: ](*,) ::: ](*,)

07-17-2007, 13:50
Oh ne iskam da po4vam da govorq zajivota si 4e 6te izpi6a kilometrova tema no ima ne6to koeto v momenta mn mi teji. Na 18 sum iskah da ida da rabotq na moreto za da se mahna malko ot nas za6toto tuk e ad ot skandali i tn no ne me pusnaha, a maika mi postoqnno kre6ti i si go izkarva na koito svari mnogo rqdko e mila s men pove4eto vreme mi kazva 4e ne sam si opravqla staqta ni6to ne sam pravela i tn..Moje da izglejda smeshno ama se poburkvam i e lesno da si digna 4ukalata ot nas no ne sum nqkoq pikla za da postapq taka ](*,) ](*,) m za lqtoto li rabota li ili ako ne e samo za summera nz a inache ne mislish li da uchish sled kato si na 18,ili si tupa i gledash da se hvanesh nqkoq chistachka

sladkata_presi
07-19-2007, 05:22
Ти си пълнолетна и можеш да отговаряш за себе си.
Искаш-отиваш,не ги питаш-сега е моментът.
Те вече трябва да се съобразяват с теб и с възрастта ти,ти вече не си малкото им момиченце. \:D/

swords1010
07-22-2007, 17:52
ami govori s tqh :-k inache shtom si na 18 nqmat pravo da te sprat ti si palnoletna pak ako ne mojete da se razberete i prodyljavat po tozi nachin da se dyrjat nqkoi pyt dokyto gi nqma bagaja edna belejka i tva e :roll: