PDA

View Full Version : Противоположностите НЕ се привличат винаги



07-11-2007, 19:20
Уж противоположностите трябва да се привличат, а не е така. От 8 до 11 клас с едно момиче бяхме много различни - тя по-спокойна и не театралничеше, аз точно обратното - шумен и неспокоен. И се мразехме и карахме постоянно. Сега аз пак си станах като до малките класове спокоен като това момиче и вече повече се разбираме. Даже се влюбих в нея. Също така вече не съм твърде шумен и не драматизирам и съвсем закономерно не обичам драматичните хора и прекалено шумните. Дали противоположностите се привличат - не винаги.

sasha_90
07-11-2007, 19:51
Зависи!Например не винаги момиче и момче с еднакви интереси се привличат.

RoyTheReaper
07-11-2007, 20:04
Това клише в никакъв случай не бива да се взима насериозно.

cherinka
07-11-2007, 22:23
нормално в 8ми клас да си се държал буйно и неспойно.
Та кое момче от 8ми клас на горе макс до 10ти уляга като нормален и зрял мъж? -Никое.
Просто си пораснал и си улегнал, както казах.
да не мислиш, че и аз като бях 8ми клас много съм ги харесвала тия от моя клас.. бяха супер олигарчета.
Миналата бях 9ти, а тази завърших 8ми.. налиги виждам колко а зле. Нли виждам моите набори (90) с колко умствен багаж са.. но все пак ги има и нетолкова олигофренясали мои набори.. вече тия 17-18-19 годишните и нагоре .. по-малка част от тях са такива каквито са били в 8, 9 и 10ти клас.

Депресант
07-11-2007, 22:52
Това клише се тълкува грешно(доколкото може едно клише да има смисъл).Няма се предвид повърхностното-начин на мислене,предпочитания и т.н,а се има предвид друго-хаоса привлича ред,както реда привлича хаос.МИра привлича войната,както войната мира.Края привлича началото,както началото края.ИМа се предвид че всяко добро нещо е заместено от зло и обратно.Това се има предвид.Но някои кретени са решили да го исползват за друго.

nasty_f
07-11-2007, 23:42
Не е задължително противоположностите да се привличат винаги!Просто си зависи от хората,от интересите им,а не от това какви са...Но има и такива,които се привличат,различно е.

flowerlina
07-12-2007, 06:33
Не винаги противоположностите се привличат,макар че аз в момента се привличам с една противоположност,но нищо няма да излезе.Тъй че не се води по някакви си приказки,които при всеки са различни.

FairyNymph
07-12-2007, 07:38
нормално в 8ми клас да си се държал буйно и неспойно.
Та кое момче от 8ми клас на горе макс до 10ти уляга като нормален и зрял мъж? -Никое.
Просто си пораснал и си улегнал, както казах.
да не мислиш, че и аз като бях 8ми клас много съм ги харесвала тия от моя клас.. бяха супер олигарчета.
Миналата бях 9ти, а тази завърших 8ми.. налиги виждам колко а зле. Нли виждам моите набори (90) с колко умствен багаж са.. но все пак ги има и нетолкова олигофренясали мои набори.. вече тия 17-18-19 годишните и нагоре .. по-малка част от тях са такива каквито са били в 8, 9 и 10ти клас.

миналата бях 9ти, а тази завърших 8?аз ли съм зле или....

по темата..
Според мен не чак абсолютно пълните противоположности се привличат...има една граница..може разликите в хората да са у характерите и/или интересите, но ако станат прекалено много, започва обратния ефект, т.е. вече не се привличат...

`Death`Whore``
07-12-2007, 07:41
Протиоположностите може да се привличат, но ако се стигне до връзка, тя е обречена.

alkobalko
07-12-2007, 07:46
Не винаги трябва противоположностите да се привличат.