PDA

View Full Version : оФ - Оф - ОФ !!!



LGPz
07-11-2007, 19:22
Оф ОФ ОФ !!!!
За какво му е на света любов?!?! / и рима се заформи.../

Добре,защо някои момичета слушат толкова много по-големите /че и по размери/ си приятелки. Лелеее откачам ...

Просто исках да споделя ... Ако някой иска да му излея цялата си мъка да пише :-({|=

е...денят не беше толкова лош де ... ;-)

Gazence
07-11-2007, 19:23
щото незнаят кво искат :)

LGPz
07-11-2007, 19:25
Кат' се замисля ... имаш право ...

Schneeflocke
07-11-2007, 19:25
Като си почнал, разкажи - ще ти олекне....

LGPz
07-11-2007, 19:27
Срам ме е пред целия Форум :oops: Говорех за ЛС ...

mid_get
07-11-2007, 19:27
Като си почнал, разкажи - ще ти олекне....
Давай :smt023

Schneeflocke
07-11-2007, 19:28
Срам ме е пред целия Форум :oops: Говорех за ЛС ...
Е, аз и ЛС приемам... Както прецениш...http://anikaos.com/0024-angelstar_kaos/angelstar-kaos018.gif

LGPz
07-11-2007, 19:31
Here is my story:

Има едно момиче ... миналата година ходихме,но тя замина за Гърция.Днес си дойде и когато се видяхме тя каза едно "Здравей" и нищо повече.Чак се прави /според мен де/ и се задява с другите момчета...Тя има една по-голяма приятелка /единствена/ от България,която е "малко" дебела и миналата година направих за резил... :-$ Беше ме ядосала де... Та тая същата сега иска да си го върне и е казала на въпросното момиче как да се държи с мен... Ако не ме харесваше /аз съм си и грозен де ххх :D / щеше поне да ми прави мохабет... а тя само мълчи ... ДРАЗНЯ СЕ,ЧЕ СЕ ВЛИЕ ОТ ДР-ТЕ.КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ.Мисля си утре сутринта да ида до тях... :smt011

beb4ety
07-11-2007, 19:33
saglasna sam s Gazence

Schneeflocke
07-11-2007, 19:35
Ау, това е гадно. И аз по едно време имах една дебела приятелка, която съвсем ме беше сбъркала... Сама не знам защо й се връзваш толкова, но от този период имам дискове с разни странни метъл и готик групи, черни дрехи и разни неща... Ако тя сама не разбере, че другта й влияе зле, няма как да я убедиш... Опитай да й се извиниш, ако си я засегнал, изведи я някъде, намери й компания и нови приятелки и я отдалечи от другата...

mid_get
07-11-2007, 19:36
А ти сигурен ли си, че това момиче слуша съветите на приятелката си??? Да не би сама да си е променила отношението към теб? :-k Иначе да - добра идея е да поговорите :wink:

LGPz
07-11-2007, 19:38
Ау, това е гадно. И аз по едно време имах една дебела приятелка, която съвсем ме беше сбъркала... Сама не знам защо й се връзваш толкова, но от този период имам дискове с разни странни метъл и готик групи, черни дрехи и разни неща... Ако тя сама не разбере, че другта й влияе зле, няма как да я убедиш... Опитай да й се извиниш, ако си я засегнал, изведи я някъде, намери й компания и нови приятелки и я отдалечи от другата...
Нали знаеш,че дебелите нямат много приятелки.Като се лепнат за някоя готина и ... /няма нищо против дебелите,но тези,които ми правят мръсно.../
Тя ходи постояно с нея ... Абе... не знам ... най-много да се ядосам и да я направя пред целия град за резил ... И ТО ЩЕ Е ГОЛЯМ РЕЗИЛ!!! /аз поне съм много брутален .... отдава ми се .../

A_JoLiE
07-11-2007, 19:39
Ау, това е гадно. И аз по едно време имах една дебела приятелка, която съвсем ме беше сбъркала... Сама не знам защо й се връзваш толкова, но от този период имам дискове с разни странни метъл и готик групи, черни дрехи и разни неща... Ако тя сама не разбере, че другта й влияе зле, няма как да я убедиш... Опитай да й се извиниш, ако си я засегнал, изведи я някъде, намери й компания и нови приятелки и я отдалечи от другата...

Vsqko momi4e si e imalo po edna zle vliqe6ta debela fr ... i az taka. Vse mi gi dranka6e nekfi i po tozi na4in dr mi kradqha mom4etata ;( ..

LGPz
07-11-2007, 19:41
И аз какво да правя ся? _!_ Ще видя и утре какво ще става ... или не ... още утре ще ида при момичето ... Оффф НЕ ЗНАМ ... да теглим пръстчета?

A_JoLiE
07-11-2007, 19:44
И аз какво да правя ся? _!_ Ще видя и утре какво ще става ... или не ... още утре ще ида при момичето ... Оффф НЕ ЗНАМ ... да теглим пръстчета?

Ami zavisi ... utre nqma kfo da mu gleda6 ... pak 6 te podmine kato kraiputen znak ... govori s neq utre no ne obijdai neinata fr 6toto moje da se povliqe mn zle ot tva i da si izgradi gre6na predstava .... :roll:

Schneeflocke
07-11-2007, 19:46
И аз какво да правя ся? _!_ Ще видя и утре какво ще става ... или не ... още утре ще ида при момичето ... Оффф НЕ ЗНАМ ... да теглим пръстчета?
Обади й се поне половин час преди да цъфнеш. Никой не обича изненадващи визити. И си дръж така, сякаш не знаеш защо ти се сърди. Прави се на разкаян. Кажи, че не знаеш какво си направил, но съжаляваш. И непременно й намери нова компания, нови приятелки.

LGPz
07-11-2007, 19:48
ами ако не й знам номера?

A_JoLiE
07-11-2007, 19:50
Ami cufva6 s edno cvete na vratata ... malkiqt jest e ne6to koeto momi4etata zabelqzvame :wink:

LGPz
07-11-2007, 19:55
МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ...Олекна ми!!!Утре...ммм ще видя какво ще правя.Но при всички положения няма какво да губя!

A_JoLiE
07-11-2007, 19:57
Ami da, taka e ... aide uspeh4e pi4 8)

Schneeflocke
07-11-2007, 19:58
ами ако не й знам номера?
Как не знаеш номера на гаджето си, дори да ти е бивша....??? Обади се на услуги - 144. Поне адреса и фамилията й знаеш, нали?
И...късмет! Дано се оправите...

fNatiC
07-11-2007, 20:56
Извод - Дебелите са лесбийки! :twisted:

LGPz
07-11-2007, 21:27
Аз й имах номера-а ама миналата година си изгубих ГСМ-а ... :D Еммм набелязах си г-д стратегия ... :D Ча0 ча0 и лека вечер. ;)

nellllly
07-11-2007, 21:31
колко време е била в Гърция?
ако питаш мене, тегли им по една майна и на двете... друга ш' си намериш...

LGPz
07-11-2007, 21:35
МИ цяла година почти ... Миналата година Август месец отлетя за Гърция... :-k Еммм ако се ядосам,май така ще стане... По една майна и всеки от къде дошъл...А тая дибелата мога да я направя ПЕПЕЛ... само да дойде Септември...

07-11-2007, 22:24
А замислял ли си се, че може би не "дебелата" е проблем? Ако е някоя кучка и иска да преебава хората и 20 кг да е , пак ще го направи. Усепех... дано се оправят нещата :)

class
07-11-2007, 22:32
МИ цяла година почти ... Миналата година Август месец отлетя за Гърция... :-k Еммм ако се ядосам,май така ще стане... По една майна и всеки от къде дошъл...А тая дибелата мога да я направя ПЕПЕЛ... само да дойде Септември...

Пожелавам ти успех ;) хмм така ако потръгнат нещата с твойто момиче така и така ще търсиш нова компания за нея ;) ако може намери и за мен :roll:

nasty_f
07-11-2007, 23:54
Момичето ти,може би е хубаво,но найвно и от части глупаво,щом прави така!

LGPz
07-12-2007, 08:14
Момичето ти,може би е хубаво,но найвно и от части глупаво,щом прави така!

Тrue ,true...

А относно за

А замислял ли си се, че може би не "дебелата" е проблем? Ако е някоя кучка и иска да преебава хората и 20 кг да е , пак ще го направи. Усепех... дано се оправят нещата Smile

Ммм тя не е такова момиче ... много е срамежливо.Не вярвам тя да е причината.Срамежливо,чаров но и хубаво ... :smt010

САМО ДЕТО ТАЯ ДЕБЕЛАТА КУЧКА МАМА И СТАРА...
няма значение....ще дойде друга ...

пс. Дидо,ако четеш това - :smt097

07-12-2007, 08:28
гхахахахагха :mrgreen:

Reed
07-12-2007, 08:34
Ми ти к'во искаш-ти да я обиждаш,пък тя после да говори колко си готин ли?!А и тя може да е казала например какво си й говорил и момичето да си е променило мнението за теб.

Sasuke
07-12-2007, 09:19
флууд-ленд :::