PDA

View Full Version : Когато идва края



CrazyWitch
07-11-2007, 19:58
Здравейте....
От доста време не съм писала в тоя форум. Реших да го направя точно тая вечер, защото сега разбирам как света се стоварва върху мен. Човека с когото бях не малко време - 1 година 8 месеца и 6 дни (последните 6 дни бяха кошмарни за мен) ме зарязва.
Така де.. Идва края на времена добри за мен.. запълнени с много емоции.. очите ми се пълнят със сълзи всеки път, всяка вечер, когато си мисля за НЕГО. НЕГО го няма. Няма го да ме помилва и да ми каже "Всичко ще се оправи", както става обикновенно в критичен за мен момент. НЯМА ГО. Най-вече ме ужасява мисълта, че няма и да го има. Всичко бе до тук. Продължавам живота си напред, като се надявам да се намери друго слънце в моя живот.
Всички думи за него вече са излишни... Не съм мислила, че ще стигна до тоя форум за да споделям нещо такова. Ама ко да се прави!
Искам да знам, че всичко минава и заминава.

A_JoLiE
07-11-2007, 20:02
Naistina mn sajalqvam ... edna liubov ne biva da svar6i taka ;(

sasha_90
07-11-2007, 20:07
Колко тъжно :( .
Но все пак живота продължава,а времето лекува.



Пожелавам ти,да срещнеш друг.
Който да бъде хиляди пъти по-добър от предишния.


Кураж и горе главата.

iNsaNE`giRL
07-11-2007, 20:29
Разбирам те мацка. И аз бях така.. вече мина повече от месец откакто се разделихме... и все още плача за него. Всеки ден. Всяка нощ... Но се утешавам с мисълта, че ще намеря някой който ще ме обича повече.

sladko_dete
07-11-2007, 21:16
vsqko zlo za dobro

CuteBaby
07-11-2007, 21:48
Това е наистина тъжно,но все пак животът продължава и щом не можете да сте заедно отново все по някакъв на4ин трябва да свикнеш без него и някой ден ще се появи друг..с който може да си много по-щастлива ;) Опитвай се да не мислиш толкова много за него,макар 4е знам 4е е трудно..излизай пове4е с приятели прави неща,които да те разсейват и да не мислиш толкова за него :) Успех

cherinka
07-11-2007, 22:15
Аз пък винаги съм била на мнение, че трябва да се скъсаме от рев, да преобърнем леглото (чупливите мебели и неща вкъщи НЕ ги барай) и така като си изкарваш гнева и плача върнху леглото и ти отдаваш енергия (израсходваш енергия) и в един момент се изтощаваш и спираш.
Поглеждаш леглото. Гледаш го колко е разхфърляно и темподобни и веднага в главата ти изниква въпроса "Боже, той ме накара да преобърна собсвеното си лего".. след това друг - "че къф е тоя бе мамка му, че ще ми разтурва хубавото легълце".. и така 'продължаваш си живота' ти ху, мирно и спокойно, изляла целия си гняв на леглото и осъзнала, че той не заслужава подобна жертва (Пък да не ти говоря за някакви по-големи жертви от твоя страна).......

beautiful.soul
07-11-2007, 23:05
Някой беше казал "Любовта е като песента... но няма песен без край..."
Никога не можеш да задържиш един човек до себе си завинаги, непосилно е на нас човеците... може за период от време, но никога завинаги...
съжалявам, че периода не е бил толкова дълъг за теб, но не съжалявай, че е минало... радвай се че е станало:)
пожелавам ти да намериш по - скоро новата си изгора, с която да се обичате още повече и по дългооо:)

nasty_f
07-11-2007, 23:16
Много съжалявам,че човекът,който си обичала и още обичаш те е зарязал.1 година и 8 месеца и 6 дни никак не е малко.
Аз ходих с бившия си приятел 2 месеца,или малко повече,от които месеци сме се виждали 1 седмица,но аз се привързах страшно много към него.И като ме заряза,преди седмица някъде,си изплаках очите,толкова и на погребение не бях плакала.Сега още ми е много гадно,а на теб не искам и да си представям какво ти е :? Но найстина животът продължава и трябва да се научим да губим и да разберем,че не винаги ще става така,както ние искаме.Гледай на това,като на един хубав спомен и се опитвай да не мислиш толкова често за това,колкото и трудно да е!Вместо да се затваряш във вас и да плачеш по цял ден излизай с приятели и като те попитат какво е станало,просто им кажи само главното,не обяснявай с подробности и избягвай темата ... ще видиж,че така ще го забравиш по-лесно.А й щом сте скъсали,значи така е трябвало да стане.Все пак,ако ти е писано да се одавиш,няма да се обесиш ... избягвай да мислиш за това,всичко ще се оправи и ще се нареди на място рано,или късно.И най вече,запознай се с повече момчета и излизай с тях :wink: Успех!

mechtaq_za_teb
07-12-2007, 04:00
I takiva neshta se slu4vat spokoino. :cry:
Jivota prodaljava.Davai napred.Shte sreshtnesh nqkoi nov i togava pak shte se 4uvstvash shtastliva :-D Pojelavam ti uspeh!!!

07-12-2007, 08:15
Радвай се че се е случило, нали така беше.. :wink: И просто за миг помисли колко е прекрасен света.. и с колко много приятели е пълен! А сега звънни на няколко от тях и им кажи, че довечера сте на парти(стискам палци да сте в град, където има яки дискотеки(щоту в моя няма..)) и си разрови гардероба да си избереш дрешки! Трябва да се отпразнува, че си like a bird и можеш да fly away :wink:

A_JoLiE
07-13-2007, 18:00
Някой беше казал "Любовта е като песента... но няма песен без край..."


Az go kazvam ... tva si e moqta zapazena marka :-D

Котарана
07-13-2007, 18:34
Ще го превъзмогнеш кофти е знам, но времето заличава всичко.Всяка връзка има край, който рано или късно идва.Аз съм се примирила с това и ми е по-добре, живота е хубав очакват те много по готини моменти живей за тях. :)

Mementomori
07-13-2007, 18:45
Здравей,Crazy`Witch!Не се отчайвай!Горе главата!Времето лекува всичко,колкото и банално да звучи!Прекрасна е способността на човека да забравя!Скоро ще се съвземеш,ще ти трябват много сили за това,но ще се справиш,защото можеш!Казваш си-"Si,se puede!"("Да,аз мога!")и ще постигнеш всичко,което пожелаеш!Не си струва да тъжиш за някого,колкото и скъп да е бил/е той за теб,защото за живи хора не се плаче!Не се затваряй в себе си,помогни си сама,за да могат и близките ти и приятели да ти помогнат!Не показвай слабост,бившият не бива да мисли,че е "победил"!Покажи му,че можеш и без него!И не забравяй,че всичко,което не ни убива,ни прави по-силни!Успех,Мила!

radito
07-13-2007, 18:52
Не е последния :wink:

morgana
07-13-2007, 19:58
Миличка и аз съм на същия етап от живота си. Все още не сме скъсали, но усещам, че края е много близо...страхувам се... :smt010

GaNgStAz
07-13-2007, 20:10
неа как мацко.. винаги го има тоя момент.. нормално е да си съсипана и да си излееш емоциите.. но все пак не забравяй, че рано или късно ше намериш нова, по голяма любоф, която малко или мноо ше ти помогне да го забраиш... от личен опит ти каам..... успех :-s