PDA

View Full Version : ne moje da mu stane kogato e s prezervativ



plovdivchankata
07-11-2007, 20:02
Taka...da obesnq puk vie, ako mojete shte pomagate :-) Po nqkoi put na priqtelq mi sled kato si sloji prezervativa ne mu stava poveche. Kato pravim drugi neshta vsichko e nared, no sled kato sloji prezervativ vsichko otiva na kino...ako imate ideq kakuv e problema i kak moje da se predotvrati shte sum vi mnoooogo blagodarna da spodelite O:)

MaGeNcEeE
07-11-2007, 20:10
Emi vij macka ... vyzmojno e kogato si sloji prezervativa toi da mu stqga pove4ko i da ubiva vyzbudata v nego ... izpolzvaite nqkoi po golqm razmer koito 6te mu dostavi po golqm komfort... vyzmojno e i da ne e dostaty4no vyzbuden ili da ne priema prezervativite kato 4ast ot udovolstvieto (kakto mejdu drugoto e pri pove4eto mom4eta) prodavat se razni krem4eta predpolagam i na ne 4ak tolkova visoki ceni koito spomagat za po traina vyzbuda ... ne se vprqgaite prosto opitvaite pove4ko :) :)

bulgarche
07-11-2007, 20:40
Попринцип презерватива се поставя, когато пениса е в ерекция, а щом е в ерекция за къде ще "става повече"

MakeMeLaugh
07-11-2007, 20:41
Magence в хубав свят живееш :lol:
Точно обратното... ако му е широк веднага ще му спадне. А ако е тесен ще задържи кръвта в оная му работа и ще стои даже повече надървен. Ползвайте по-скъпи (.т.е. по тънки) презервативи.
Най-вероятното е, че много му притъпява чкото чувство презерватива и затова така става. И от там идва притеснението че пак ще се провали и съвсем се закопава момчето..
Най-до0брото лекарство е да му помогнеш ти. Предразположи го, не му прави физиономии и не се разочаровай много като спадне, накарай го да се отпуснеи след време ще спре да му спада. Другото - докато аси го слага го възбуждай някак. барай го по топките или пък се опипвай (поддържай интереса му)
А бе с 2 думи, помогни му и не го запичай... щот колкото да не ти казва и от протеснение допълнително му спада да знайш..

MaGeNcEeE
07-11-2007, 20:47
Make_Me_Laugh ne ti govorq da izpolzva prezervativ koito da si dyrji za kraq za da ne se izhluzi ... imam predvid 4e ako e prekaleno tesen za nego moje da mu pri4ini diskomfort koito opredeleno nqma da go nakara da kipi ot udovolstvie

MakeMeLaugh
07-11-2007, 20:56
А бе тихичко сега (нищо лично)
То момчето няма да е тъпо, че да си сложи по-малък кондом... то всички се чудим, дори да нямаме нужда как да се напъхаме в по-големи гуми.. ти викаш, че носи по-малък .. айде бе :Д

Лека нощ ;р

namina
07-11-2007, 21:27
Taka...da obesnq puk vie, ako mojete shte pomagate :-) Po nqkoi put na priqtelq mi sled kato si sloji prezervativa ne mu stava poveche. Kato pravim drugi neshta vsichko e nared, no sled kato sloji prezervativ vsichko otiva na kino...ako imate ideq kakuv e problema i kak moje da se predotvrati shte sum vi mnoooogo blagodarna da spodelite O:)


запек :lol: :lol: :lol: :lol:

WaKo
07-11-2007, 21:40
Magence в хубав свят живееш :lol:
Точно обратното... ако му е широк веднага ще му спадне. А ако е тесен ще задържи кръвта в оная му работа и ще стои даже повече надървен. Ползвайте по-скъпи (.т.е. по тънки) презервативи.
Най-вероятното е, че много му притъпява чкото чувство презерватива и затова така става. И от там идва притеснението че пак ще се провали и съвсем се закопава момчето..
Най-до0брото лекарство е да му помогнеш ти. Предразположи го, не му прави физиономии и не се разочаровай много като спадне, накарай го да се отпуснеи след време ще спре да му спада. Другото - докато аси го слага го възбуждай някак. барай го по топките или пък се опипвай (поддържай интереса му)
А бе с 2 думи, помогни му и не го запичай... щот колкото да не ти казва и от протеснение допълнително му спада да знайш..

Много точно. Просто докато слагаш презерватива се получава една кофти пауза, през която той бърза да го нахлузи, а повечето момичета стоят като пълни дървета и чакат без да правят нищо - просто ако щеш го целувай, ако щеш се гали или го гали него по топките или пък най-добре ти сложи презерватива и ще видиш, че няма да има проблем. Цялата работа идва от това, че се притеснява човека и просто докато си правите нещо възбудата надделява над притеснението, обаче като стане тая неловка пауза за слагането на презерватива и напрежението избива и резултата сама го виждаш.

И магенце - само да те светна - с малки изключения повечето марки презервативи са един и същи размер. Дурекс за цяла Европа са 54 или 56мм в диаметър - ако това му е тясно, ти гарантирам, че мацката дори няма да мисли за секс с него.

krem4et0
07-12-2007, 08:56
Тъпо мъжко оправдание, за да не ползва кондом. не на мен тия! Спада му, защото си мисли-уф пак ми се уби кефа с тая гума. Сложи му го ти. Гали пениса му после, преди да проникне в тебе. Пусни му 1 език непосредствено преди да го сложи(по пениса де). да го видим как ще спадне!

alkobalko
07-12-2007, 09:01
Всичко е на подсъзнателно ниво. Той си мисли, че ще му е гадно и затова му спада. Постави му го ти и ще видиш, че не би трябвало да има проблем. Или му кажи, че няма секс без презерватив, нищо чудно този проблем бързо да бъде разрешен.

palomaaa
07-12-2007, 09:02
знаеш ли ко хубаво ще му стои надарвен и със и без презарваъив,като го оставиш извесно време без секс,като му кажеш,4е няма да правите секс без защото те е срах....не един ами и два няма да ги осеща тогава :D

bebito0o
07-12-2007, 09:06
oyy krem4eto neska e v dobro nastroenie ALI LUQQQ \:D/
ta moje bi e alergi4en...durex proizvedoha nov produkt,koito se vpruskva i zadurja ...

krem4et0
07-12-2007, 09:09
Не съм в добро настроение, напротив. не мога да си намеря софтуер за уебкамерата. Искат ми сума ти пари, а бащата я взел без софтуер. По темата-аз така правех, когато му спадаше. Обикновено ставаше на 3-ти акт за вечерта, но с малко повече орални ласки и ръчен труд се оправеше :P

bebito0o
07-12-2007, 09:25
ne ti li4i taka me kefi6 pove4e... :mrgreen: =D>

HaPySHeH
07-12-2007, 09:29
Magence в хубав свят живееш :lol:
Точно обратното... ако му е широк веднага ще му спадне. А ако е тесен ще задържи кръвта в оная му работа и ще стои даже повече надървен. Ползвайте по-скъпи (.т.е. по тънки) презервативи.
Най-вероятното е, че много му притъпява чкото чувство презерватива и затова така става. И от там идва притеснението че пак ще се провали и съвсем се закопава момчето..
Най-до0брото лекарство е да му помогнеш ти. Предразположи го, не му прави физиономии и не се разочаровай много като спадне, накарай го да се отпуснеи след време ще спре да му спада. Другото - докато аси го слага го възбуждай някак. барай го по топките или пък се опипвай (поддържай интереса му)
А бе с 2 думи, помогни му и не го запичай... щот колкото да не ти казва и от протеснение допълнително му спада да знайш..
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

polvdivchankata
07-12-2007, 11:31
ei hora,blagodarq vi mnogo! =D> zlatni ste,napravo :-D

alkobalko
07-12-2007, 11:36
ei hora,blagodarq vi mnogo! =D> zlatni ste,napravo :-D

С това считам темата за приключена и я заключвам.