PDA

View Full Version : Имам силни чувства към него, но...



Someone else...
07-11-2007, 20:54
Ще се постарая да не пиша некфи романи, че да ме разберете по-лесно! Както се казва - кратко и ясно :wink:
Значи, отскоро се събирам с една компания, в които преобладават сладките момчета и аз си харесах единият! Ние се познаваме от едно друго място, но не сме се виждали отдавна и явно той не ме помни! Дотук всичко е добре, НО...
Масово момичетата му се лепкат, защото не може да се отрече че е сладък. На 2 момичета беше казал че са му "малки", защото са на по 13-14 години (той е на 16), а аз съм с 1 година по-голяма от тях (15) но въпреки всичко той дори не ме забелязва! Няколко пъти сме си засичали погледите за по няколко секунди, но само толкова...нито се поздравяваме, нито си казваме "чао" или нещо такова! А аз имам доста силни чувства към него...
Страх му е да му кажа, защото мисля че ще ми каже същото, което е казал и на другите (за годините) Имам нужда от съвет, ако може :(

Другият проблем, който имам е (за да не пускам нова тема) че най-добрият му приятел непрекъснато ме сваля, говори ми някакви мили неща, кани ме на срещи, но аз не знам как да му обесня, че не харесвам него, а другият! Не обичам да наранявам хората :( Той беше казал че мрази момичета "които не знаят какво искат" и наскоро попадна на една такава и ако му обесня как стоят нещата, ще си помисли точно това...а не искам приятелството ни да се разваля! Моля ви за помощ!
Благодаря предварително!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-11-2007, 21:42
ami kagi mu, che ste SAMO priateli i ti po-skoro go chuvstvash kato brat, otkolkoto kato momche.. A za drugoto momche nz kak da ti pomogna..mn e slogen vuprosa.. shtom vs mu se lepqt..tova ne e na dobre, znachi ima mn visoko mnenie za sebe si i e trudno da go spechelish, osven ako ne si izkluchitelna..tezi hora sa takiva, kazvam ti go ot lichen opit, pri tova mnogo gorchiv za sigalernie..:( NMo ako chuvstvata ti sa tolkova silni , opitai se da go vpechtlish s neshto, no v nikakuv sluchai ne mu kazvai kakvo izpitvash, inache rabotata ti e spukana.. i taka.. zapochni da nablqgash na vunshnia si vid, pokagi mu , che mogesh da budesh krasiva i atraktivna, no ne prekalqvai :-D Drug se po-osvobodeno, no v nikakuv sluchai ne go svalqi, dori ne poglegdai kum nego, s nishto ne se izdavai :-$ Razkazvai interesni sluchki..privlechi vnimanieto, no se drug taka, sqkush tova e v reda na neshtata..Pokagi , che mogesh da budesh haresana ot vsichki i togava moge i da mu problesne neshto..Prosto izchaki reakciata mu i ako napravi krachka - dobre.. O:) Uspeh!!! I pishi kak vurvi :wink: :smt006

Need_A_Girl
07-11-2007, 21:45
Почваме отзад напред ;) По проблема с приятеля: ако наистина не искаш да го нараниш, да си го кажем направо, няма начин да го направиш всъщност, но за да го приеме по-леко не го отрязвай директно, нека те кани на срещи а-у, ти си измисляй некви оправдания и не ходи.. На него ще му стане ясно, че нямаш нищо към него и малко по малко ще се отказва от тебе, а като види, че зарибяваш и приятеля му, ще му се изясни ситуацията :wink:

А по другия въпрос ... :-k без да си говорите мн мн - Не му изстрелвай изведнъж, че имаш чувства към него! Първо трябва да го впечатлиш ;) И така като за начало, започни да контактуваш повече с момчето. Сама казваш, че сте в една компания така че това не би трябвало да е голям проблем. Като се позапознаете може да споменеш, че ти е познат от някъде и "случайно" да се сетиш, че се познавате от...нз от къде, но ти казваш, че се познавате :P Покажи му с типичните женски номерца, че държиш на него и виж той как ще реагира и какво ще направи и може би нещата ще се подредят ;)

Someone else...
07-12-2007, 09:17
Тука написано ми звучи много забавно, ама като се замисля какво ми предстои...
Благодаря много за съветите, ще се постарая да намерим обща тема, пък дано всичко върви по вода :wink:
Мерси пак

Matt.
10-26-2008, 09:11
Написаните горе съвети мисля че ще свъшат доста добра работа :)... съжалявам че ще пиша тук ама моля ви се разберете ме... :(...от часове търся подходяща тема но нищо не излиза...плс помогнете ми... наскоро приключих сравнително дълга връзка и си мислех че скоро няма да се получи нищо, но преди няколко дни се запознах с едно момиче... момиче което още от първия... поглед така да кажем ме хвърли в тъча...просто не знам какво да правя...вчера писахме доста часове в скайп но така като гледам съм и напълно безразличен за разлика от тя на мен :(...от няколко нощи не съм спал и мисля че проявявам симптоми на доста напреднала влюбеност... все още не мога да разбера как се получи от един поглед ама явно любовта от пръв поглед съществува...в едно и също училище сме... и тя е в класа на няколко мои адски добри приятели които всеки ден посещавам и просто се наявам... да не си останем само със запознанството, няколкото часа чат и погледите които ще и хвърлям от време на време :oops: моля ви се помогнете... защото искам да се наспя спокойно... :-k 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ Мерси предварително... :o

mynichka
10-26-2008, 09:36
еми поговори с момчето , което те сваля ..и му обясни , че ти е ПРИЯТЕЛ и не искаш да го лъжеш и нараняваш :P

varnen4e
10-26-2008, 10:22
Почваме отзад напред ;) По проблема с приятеля: ако наистина не искаш да го нараниш, да си го кажем направо, няма начин да го направиш всъщност, но за да го приеме по-леко не го отрязвай директно, нека те кани на срещи а-у, ти си измисляй некви оправдания и не ходи.. На него ще му стане ясно, че нямаш нищо към него и малко по малко ще се отказва от тебе, а като види, че зарибяваш и приятеля му, ще му се изясни ситуацията :wink:

А по другия въпрос ... :-k без да си говорите мн мн - Не му изстрелвай изведнъж, че имаш чувства към него! Първо трябва да го впечатлиш ;) И така като за начало, започни да контактуваш повече с момчето. Сама казваш, че сте в една компания така че това не би трябвало да е голям проблем. Като се позапознаете може да споменеш, че ти е познат от някъде и "случайно" да се сетиш, че се познавате от...нз от къде, но ти казваш, че се познавате :P Покажи му с типичните женски номерца, че държиш на него и виж той как ще реагира и какво ще направи и може би нещата ще се подредят ;)

+1

JoeBanana
10-26-2008, 10:24
Почваме отзад напред ;) По проблема с приятеля: ако наистина не искаш да го нараниш, да си го кажем направо, няма начин да го направиш всъщност, но за да го приеме по-леко не го отрязвай директно, нека те кани на срещи а-у, ти си измисляй некви оправдания и не ходи.. На него ще му стане ясно, че нямаш нищо към него и малко по малко ще се отказва от тебе, а като види, че зарибяваш и приятеля му, ще му се изясни ситуацията :wink:

А по другия въпрос ... :-k без да си говорите мн мн - Не му изстрелвай изведнъж, че имаш чувства към него! Първо трябва да го впечатлиш ;) И така като за начало, започни да контактуваш повече с момчето. Сама казваш, че сте в една компания така че това не би трябвало да е голям проблем. Като се позапознаете може да споменеш, че ти е познат от някъде и "случайно" да се сетиш, че се познавате от...нз от къде, но ти казваш, че се познавате :P Покажи му с типичните женски номерца, че държиш на него и виж той как ще реагира и какво ще направи и може би нещата ще се подредят ;)

+1
= 11 юли 2007
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

varnen4e
10-26-2008, 10:28
Почваме отзад напред ;) По проблема с приятеля: ако наистина не искаш да го нараниш, да си го кажем направо, няма начин да го направиш всъщност, но за да го приеме по-леко не го отрязвай директно, нека те кани на срещи а-у, ти си измисляй некви оправдания и не ходи.. На него ще му стане ясно, че нямаш нищо към него и малко по малко ще се отказва от тебе, а като види, че зарибяваш и приятеля му, ще му се изясни ситуацията :wink:

А по другия въпрос ... :-k без да си говорите мн мн - Не му изстрелвай изведнъж, че имаш чувства към него! Първо трябва да го впечатлиш ;) И така като за начало, започни да контактуваш повече с момчето. Сама казваш, че сте в една компания така че това не би трябвало да е голям проблем. Като се позапознаете може да споменеш, че ти е познат от някъде и "случайно" да се сетиш, че се познавате от...нз от къде, но ти казваш, че се познавате :P Покажи му с типичните женски номерца, че държиш на него и виж той как ще реагира и какво ще направи и може би нещата ще се подредят ;)

+1
= 11 юли 2007
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

Хахах.. това не го бчх забелязала.

soul1199
10-26-2008, 11:08
Написаните горе съвети мисля че ще свъшат доста добра работа :)... съжалявам че ще пиша тук ама моля ви се разберете ме... :(...от часове търся подходяща тема но нищо не излиза...плс помогнете ми... наскоро приключих сравнително дълга връзка и си мислех че скоро няма да се получи нищо, но преди няколко дни се запознах с едно момиче... момиче което още от първия... поглед така да кажем ме хвърли в тъча...просто не знам какво да правя...вчера писахме доста часове в скайп но така като гледам съм и напълно безразличен за разлика от тя на мен :(...от няколко нощи не съм спал и мисля че проявявам симптоми на доста напреднала влюбеност... все още не мога да разбера как се получи от един поглед ама явно любовта от пръв поглед съществува...в едно и също училище сме... и тя е в класа на няколко мои адски добри приятели които всеки ден посещавам и просто се наявам... да не си останем само със запознанството, няколкото часа чат и погледите които ще и хвърлям от време на време :oops: моля ви се помогнете... защото искам да се наспя спокойно... :-k 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ Мерси предварително... :oami govori i mili4ko,pokani q da izlezet e,napravi ne6o po vuprosa/a sega po temata:kaji na toq negoviq fr.,4e go 4yvstva6,kato mn dobur fr,a ne,kato za gadje,kaji my,4e e mn mil,no znae6,kakvo iska6,a pak za toveto mom4e,edvali 6e ti kaje,4e 1 god e ot golqma zna4enie,spored mene,trqbva da mapravi6 ne6o,govori po-4esto s nego,poiskai my skype,kaji my,4e si misli6,4e go poznava6 ot otdavna,yspeh4eta