PDA

View Full Version : KAK SE MAXAT CORRYPT FILE



SHINODA
07-11-2007, 23:05
moje li nqkoi da mi kaje kak se mahat corrypt file i kak se namirat hidden files?

kofti_nick
07-12-2007, 08:51
corrypt file се появяваше когато теглиш нещо от нета ? Май трябва да го изтеглиш на ново ;) :::

07-12-2007, 10:34
corrypt file се появяваше когато теглиш нещо от нета ? Май трябва да го изтеглиш на ново ;) :::

ami ne znam na men mi se polu4ava kogato izteglq ne6to i v samoto ne6to ima takuv fail koito ne moje da bude pro4eten i nz kakvo da pravq v takuv slu4ai

EternalSilence
07-12-2007, 14:51
2 неща имам да кажа ;)
1 - пише се "corrupt" и такива файлове си се махат както обикновено (нали точно това питаш всъшност ?!! :-D ), а ако се появи такъв... еми след като го изтеглиш (щото най-често точно изтеглени файлове са такива както каза Triple-H ) и не стане или пробваш да го изтеглиш наново или след няколко неуспешни опита търсиш от другаде да го изтеглиш щото очевидно при самото качване на тоя сървър нещо се е прее*ало

2 - скрити (hidden) файлове се показват като си настроиш експлоръра, предполагам че си с ХР и ти казвам как става - Tools -> Folder Options->View-> там дето са 2та радио бутона (кръгчетата с точки в тях) си избираш 2рата, натискаш ОК и ще се показват
за да не питаш после - за да не е вече скрит даваш с десния бутон ма файла, после Properties и там вече гледаш къде е чекнато hidden

достатъчно ясно ли обясних? :-D