PDA

View Full Version : Ооооо Боже Господи



07-11-2007, 23:12
Пича, който ме кефи ми е намерил "дневник" от трети или четвърти клас. В него пише ПЪЛНИ детски глупости, АСДСКИ простотии от рода на "еди кой си ми даде лисче, което да препиша , да раздаам, да си среша косата и да си сложа гребена под възглавницата и така да спя- на сутринта момчето, което харесвам ще ме покани на среща", "а ти трябва да знаеш, че ние с ... сме гаджета"(в дневник от 3-4 клас... " мама заплаши, че ще ме изгони или ще подаде иск в съда да ме разкара"... и знаете ли какво ? ПРОЧЕЛ Е ТИЯ ПРОСТОТИИ !!! Как знам. Ами написал ми е след това , че майка ми ще ме гони "Глупости, само майчина ярост, хи хи хи, Чао!".
:shock: :shock: :shock: Сега съм удивена, изумена, ошашавена и ужасена какви ТЪПОТИИ е прочел :shock: :? :lol: :lol: :shock: :?
Как да реагирам, да се правя, че не знам или... не че бих му казала, че знам,де.
АМА ТАКИВА ТЪПОТИИ :shock: И ги е прочел ей така... и какво по дяволите ми е правел дневника на леснодостъпномясто :shock: :roll:
Боже.

nasty_f
07-11-2007, 23:29
Детство.И той е имал такова,така че да не се присмива.Как какво да направиш?Нищо,просто си била малка,споделяла си на листове хартия изживяванията,които са те правели щастлива,или разочарована,нормално е.Аз ако става на въпрос още имам дневник,въпреки че има на кой да споделям,и въобще не се срамувам.Кой и каквото иска да си мисли,не ме е** за никой.

nellllly
07-12-2007, 06:09
хахах, ако питаш мене, щом е такава простотия го изгори.. за кфо ти е, приеми го като един вид ритуал. За въпросния пич, щом е писъл такива простотии, значи едва ли му е направило кой знае какво впечатление (мисля, разбираш какво имам в предвид).
А иначе Богохулстваш!

07-12-2007, 08:01
Нееееееееееееее!! Не го изгаряй! Знаеш ли как ще се смееш след години на такива неща! Това са спомени! Пък иначе пробвай с шеговит тон да го упрекнеш и после може заедно да се хилите над това какви глупости са ти били тогава на главата :mrgreen:

neverand
07-12-2007, 08:06
била си малка,ако се бъзика с това,по добре му тегли едни майни.

JoeBanana
07-12-2007, 10:19
не споменавай напразно името Господне, чадо
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
голямата работа, тогава си била лапе.... тооо, като ти чета глупостите, не че сега не си на същото ниво http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

..:sUnRiSe:..
07-12-2007, 10:26
е нормално е да пишеш глупости ти си била мъничка ама той от къв зор ти чете дневника [-( тцтцтц така не може...А не го унищожавай това все пак са ти хубави детски спомени

07-12-2007, 10:34
add: и няма да ти помогне :mrgreen:

beb4ety
07-12-2007, 20:00
:wink: ei kakvo ot tova prosto toi e razbral 4estica ot detstvoto ti :!: ne se pritesnqvai a i tova ve4e e minalo a i kakto kaza nasty_f i toi e imal detstvo :wink:

Th3MaN
07-12-2007, 21:44
Да не ти пука тва са нормални работи. Ако каже нещо се послейте заедно на това което е прочел и така ;)

NovemberRain
07-12-2007, 21:53
пхаххахахахахахахахахахах ахахахахаххххаха дааааааа и на мен са ми анмирали дневник от 3 клас но по лошо не пич а мадрето и ми бе6е откъснала два луита в които обяснявам че един пич ме кефи др го обичам (даммззз предсатви си в 3ти клас) беше ми сечебно доста време след тва ми мина
за пичаа ми.....за кво да го гориш аз са акто си намирам простотии..мои де щото мама има навик да ги събира супер нмого се хиля , а кво толкова че го е прочел накак си започни тая тема с лека насмешка щи е по леко като си мислиш че не ти пука в неговите очи(тва нямаше смисъл)
абре няма лошо кво като го е прочел като се видите ти ще разбереш дали да му кажеш или да си змаълчиш :P :roll: :wink:

Th3MaN
07-12-2007, 21:57
[b]не споменавай напразно името Господне, чадо


Абсолютно съм съгласен и аз щях да и се карам за тва :!