PDA

View Full Version : Moderated:Обичам я, а тя има СПИН



SHINODA
07-11-2007, 23:13
AMI KAKVO DA VI KAJA NE ZNAM DALI TUK E MQSTOTO DA SI IZLEQ MUKATA NO MISLQ 4E NQMA KADE DRUGADE DA GO NAPRAVQ...ZAPOZNAH SE S EDNO SUPER GOTINO MOMI4E I DVAMATA SE VLUBIHME EDIN V DRUG...NASKORO RAZBRAH 4E TQ IMA SPIN I I OSTAVA 1 GODINA JIVOT DORI PO MALKO MOLQ VI KAJETE MI KAKVO DA PRAVQ NE MOGA DA JIVEQ BEZ NEQ A TQ 6TE SI OTIDE V RUCETE MI ;( PLS HELP ;( KAK DA IZLQZA OT DEPRESIQTA ;(



Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

07-11-2007, 23:20
Неможеш, най-лесния начин е да се самоубиеш...ама не ти го препоръчвам, боли много, от личен опит знам....! Еее пич нз, прави квот можеш ше издрапаш се някак си, Успех! :?

I AZ MNOGO PUTI SAM SI KAZVAL 4E 6TE SE SAMOUBIQ NO NE ZNAM,,,AKO GO NAPRAVQ 6TE NARANQ STRA6NO MNOGO HORA A NE ISKAM DA GO PRAVQ TQ DORI MI ZABRANQVA DA SI POMISLQM ZA TAKOVA NE6TO SAMO 4E MI E ADSKI TEJKO NE MOGA BEZ NEQ

07-11-2007, 23:27
В такава ситуация като твойта, като попадна мозъка ми изключва тотално, съжалявам пич, на мен ми стана много гадно, аз ако бях на твое место, щях да умра от мъка, пък не знам, това щеше да ме съсипе тотално...Май не помагам, сори пич! :cry:


pi4 da znam 4e nqkoi mi su4ustva i 4e me podkrepq e mn golqma pomo6t za men i vupreki tova ne znam kakvo da pravq ve4e zagubih nai dobrata si priqtelka koqto be6e blusnata ot kola pred o4ite mi i se molih da ne se povtarq no sega 6te zagubq o6te edin 4ovek koito zna4i mn za men predstavqm si se edno sam okovan s verigi a tq e na santimetri ot men i az kolkoto i da se opitvam ne moga da i pomogna :( :( :( :(

shadow4e
07-12-2007, 00:24
Единственото, което можеш да нправиш е пред нея да си силен и да нправиш тази година страхотна, излизайте постоянно, води я да яздите промерно, на разходки, организирай купонче и тн и тн. Това е трудният начин, лесният е да се откъснеш от нея, което не вярвам да направиш.
много ти съчувствам наистина и знам, че няма как да ти помогна... бъди силен.

alkobalko
07-12-2007, 06:55
Наистина много съжалявам за случващото се. Не виждам какво друго можеш да направиш, освен да се примириш и да приемеш това, което следва. Трябва да бъдеш силен, за да и вдъхнеш кураж. Не си мисли, че на нея и е много по-лесно. Трябва да си подготовен за най-лошото. Опитай се да я направиш щастлива, а не да страда през оставащото време.

bebito0o
07-12-2007, 08:01
off zemi mlukni ma/za gorniq post/

po temata: pi4 mnogo gadna situaciq,vij ima6 izbor-nakarai q da bude 6tastliva prez ostava6toto vreme,6tom se obi4ate tova e nai vajnoto v momenta,jiveite kakto za posledno ,usu6testvi me4tite i ,za da po4iva v mir!!!!
na men 6te mi e mnogo tejko ako razbera takova ne6to,sno6ti mnogo se razo4erovah ot priqtelq si,razbrah 4e e posegnal kum drugo momi4e i bqh na kra4ka da se nagultam s hap4eta,no izpih samo edno...
...ta da se samoubie6 ne e nai dobroto re6enie,6tom 6te narani6 mnogo hora,NQMA SMISUL...pomisli da si po4ine6 nqkade da bade6 sam...da izpla4e6 mukata si SAM ,bez nikoi da te bezpokoi...
...v na4aloto 6te ti bade mnogo trudno..no 6te svikne6 ...
....uspeh i obi4aite se pazi se ot bolesta i!!!!

07-12-2007, 09:09
Единственото, което можеш да нправиш е пред нея да си силен и да нправиш тази година страхотна, излизайте постоянно, води я да яздите промерно, на разходки, организирай купонче и тн и тн. Това е трудният начин, лесният е да се откъснеш от нея, което не вярвам да направиш.
много ти съчувствам наистина и знам, че няма как да ти помогна... бъди силен.
Na syshtoto mnenie sym

Sasuke
07-12-2007, 09:17
Аве ман наеш кво:През това време дет и остава несе опитвай да я забравиш а точно обратното!!Бъди с нея веселете се куфейте!!!!Нема смисъл от са да се чудиш как да я забравиш защотото можеби тя е иска да умре докато точно ТИ си до нея!!Тя не е виновна!!Просто гледай и на двамата да ви е готино!!

07-12-2007, 10:55
:smt010

kobrichka
07-12-2007, 11:26
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.

sasha_90
07-12-2007, 11:38
По добре излез от депресията-така нищо няма да промениш.Единственото,коет о можеш да направиш
е да бъдеш до твоето момиче.
Да я подкрепяш и обичаш.
Накарай я да изживее 1 прекрасна
година.
Успех.

vvs_go
07-12-2007, 11:52
Неможеш, най-лесния начин е да се самоубиеш...ама не ти го препоръчвам, боли много, от личен опит знам....! Еее пич нз, прави квот можеш ше издрапаш се някак си, Успех! :?i sq kvo ot ada li ni pi6e6

SHINODA
07-12-2007, 13:06
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.


mn ti blagodarq za hubavite dumi v tqh ima golqma doza istina...

slavito007
07-12-2007, 14:30
Както другите от форума,и аз много ти съчувствам.;( Наистина е гадно,но трябва да си силен.И не се опитвай да бягаш от нея,защото ще се почувстваш много по-зле.Щом толкова много я обичаш остани при нея и я направи най-щастливото момиче в тази оставаща й година.Излизайте повече,обръщай й двойно повече внимание и не мислете за болестта!!!Сигурен съм,че ще се справиш.Успех.

Слънчево момиче
07-12-2007, 14:33
:( Това доказва за пореден път какво гадно копеле е животът..Виж,приятел,предпо лагам,че ти е много кофти,особено щом я обичаш.И щом я обичаш,остави настрана проблема "какво ще правя без нея" а просто бъди с нея.Сега тя ще има и има сигурно нужда от колкото се може повече подкрепа и обич.Доказвай й, че я обичаш всеки ден,направи я щастлива.Това е най-хубавото,което можеш да сториш.Направи така,че да сте щастливи и след като тя си отиде/дано да е повече времето, което й остава/ да можеш с усмивка да си спомняш за хубавите ви мигове,за това че са се случили.Да преживеете повече щастие отколкото,ако това обстоятелство не съществуваше.Гледал ли си филма "A walk to remember" ? Ако си,знаеш за какво става дума,ако не си-гледайте и го двамата/ще ви сближи :) / Още като ти прочетох темичката и ти видях ника се сетих за този цитат:
I dreamed I was missing
You were so scared
But no one would listen
Cause no one else cared
..............
When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed
And don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory
Leave out all the rest

Успех,приятел,не се предавай,вдъхвайки кураж на нея,вдъхваш кураж и на себе си,даваш ли й любов,получаваш любов.Бъдете щастливи въпреки всичко!

flowerlina
07-12-2007, 14:40
Наистина много съжалявам за случващото се. Не виждам какво друго можеш да направиш, освен да се примириш и да приемеш това, което следва. Трябва да бъдеш силен, за да и вдъхнеш кураж. Не си мисли, че на нея и е много по-лесно. Трябва да си подготовен за най-лошото. Опитай се да я направиш щастлива, а не да страда през оставащото време.

pinki
07-12-2007, 14:40
Успех,приятел,не се предавай,вдъхвайки кураж на нея,вдъхваш кураж и на себе си,даваш ли й любов,получаваш любов.Бъдете щастливи въпреки всичко!

Живота е гадно нещо...винаги най-добрите си заминават първи...

kobrichka
07-12-2007, 15:33
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.


mn ti blagodarq za hubavite dumi v tqh ima golqma doza istina...


Радвам се че съм ти била от полза :)

07-12-2007, 16:15
Наистина много съжалявам за случващото се. Не виждам какво друго можеш да направиш, освен да се примириш и да приемеш това, което следва. Трябва да бъдеш силен, за да и вдъхнеш кураж. Не си мисли, че на нея и е много по-лесно. Трябва да си подготовен за най-лошото. Опитай се да я направиш щастлива, а не да страда през оставащото време.

съгласен сам с нея ,
НАПРАВИ Я ЩАСТЛИВА

Girl-of-Sin
07-13-2007, 09:47
И аз както всички останали ти съчувствам наистина искренно...

Но виж...незнам дали си запознат със същността на самата болест-СПИН и с вируса, който я причинява-ХИВ...човк мн рядко си отива просто така, за 1 година.

Не съм наясно от кога е болна пр. ти , на колко години е и т.н., но има страшно много лекарства, който поддържат живота на болните...те са си съвсем адекватни и нормални при редовното им приемане....

Друг въпрос е , че болестта преминава през няколко фази и самия СПИН не причинява фаталния край...но тожа са доста подробности, които не смятам, че е коректно да споменавам тук...

Ако не си наясно с нещто или имаш желание да разбереш допълнителна информация, можеш да разчиташ на мен...

Бъди силен и Успех!

BeBsItO
07-13-2007, 09:52
emi misq 4e tq ima nujda mn ot teb v toq moment, vapreki 4e e bolna podkrepi q, bilo to dori kato fr v jivota. i naistina mn me raz4ustva tova.... :( ne go pojelavam na nikoi

Seducti0n
07-13-2007, 10:05
Ох,миличкия той.....сега,ако ти кажа че знам как се чувстваш.ще излъжа.Както казаха вече доста хора преди мен-няма какво друго да направиш,освен да бъдеш до нея,да и оказваш подкрепата си.Направи така,че тази една година да бъде много красива за това клето създнаие.Яд ме е че не мога да ти дам адекватен към ситуацията съвет,но мога да ти кажа само едно нещо-браво за това,че си решил да бъдеш с това момиче,независимо от обстоятелствата.Направи всичко по силите си за да я дариш с много любов,да я накарш а се чувства специална и значима за теб.Не спирай да и доказваш колко много я обичш и колко много държиш на нея.Колкото и трудни моменти да ви предстоят в тази 1 година,не падайте духом,подкрепяйте се взаимно до колкото това е въможно.И още веднъж браво за мъжката постъпка,за това че си избрал да споделиш следващата една година с едно обречено момиче.Успех.

buboman
07-13-2007, 10:21
Съчувствам ти и на твое място няма да я оставя на мира!Бъдете заедно при всеки възможен случай!Наистина и направи 1 прекрасна година :cry:

paola_Rey
07-13-2007, 10:32
moje da zvu4i mnogo banalno no si prekaraite xubavo prez vremeto koeto i ostava a sled kato nastapi kraqt i tq vinagi 6te e v sarceto ti

gabrielka@a
07-13-2007, 12:21
AMI KAKVO DA VI KAJA NE ZNAM DALI TUK E MQSTOTO DA SI IZLEQ MUKATA NO MISLQ 4E NQMA KADE DRUGADE DA GO NAPRAVQ...ZAPOZNAH SE S EDNO SUPER GOTINO MOMI4E I DVAMATA SE VLUBIHME EDIN V DRUG...NASKORO RAZBRAH 4E TQ IMA SPIN I I OSTAVA 1 GODINA JIVOT DORI PO MALKO MOLQ VI KAJETE MI KAKVO DA PRAVQ NE MOGA DA JIVEQ BEZ NEQ A TQ 6TE SI OTIDE V RUCETE MI ;( PLS HELP ;( KAK DA IZLQZA OT DEPRESIQTA ;(



Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!
Много гадно! :smt010 Аз ти предлагам да пракараш последната и година,като я обичаш,за да се чувства добре ....

beb4ety
07-13-2007, 12:31
mi..nemojej da q zaebe6 ei taka 6toto e bolna ot spin :roll: ne misli za tova 4e 6te omre misli kak da i napravi6 sekide xubav neka kato si tragne ot toq svqt da bade 6tasliva :!:

hiphopka
07-13-2007, 12:48
Съгласна съм с всички тук-просто се постарай да бъде ЩАСТЛИВА Точно в този момент тя има нужда от ТЕБ Бъди с нея колкото повече време е възможно и я карай да се чувства такава каквато е за теб- СПЕЦИАЛНА УСПЕХ!!!

Ето, че и аз съм тук
07-13-2007, 15:28
Ако умре в ръцете ти ще я помниш цял живот и може би никога няма да имаш друга пълноценна връзка.
Ако пък я зарежеш сега (грубо звучи) поне ще имаш време да притъпиш спомена за нея и да я оставиш да си отиде без да разбереш дори кога е умряла. Но тъжното ще е, че тя ще умре сама.
Има и 3ти спасителен вариант. Тя да те лъже, че е болна, за да те задържи по-дълго до себе си, но такъв опит за скрепяване на връзката ми се струва доста долен...
Незнам, при всички случаи действаш сам, но приеми и факта, че ако е вярно, значи и ти имаш шанс да си болен.

Сложна ситуация, изхода обаче не е сигурен. Момичето може да живее и още 5-10 г.

TORBALAN
07-13-2007, 15:43
Т'ва време каде и остава ще го пракараш с нея , достатъ4но знаеме за тая болест та да не я хванеш !

GaNgStAz
07-13-2007, 16:03
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.

... искренно се надяам да сте щастливи през уставащото й фреме.. доста тъжно, но пич - дръж се, през тфа фреме което й устаа я направи мноо щастлива, накарай я дет се вика от щастие да забрави сичките проблеми.. ти си истински мъж, щом все още си си с нея, въпреки, че знаеш за болестта й.. бъди до нея, не трябва да е сама ;]

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 16:57
emi shtom se obichate..budi s neq v poslednite i migove... :smt010 :smt007

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 20:41
Много съжелявам,тФа е ужасно!!! :( :( :(
Смъртта е нещо,откоето не можеш да избягаш,така
че просто ще ти кажа да се опиташ да бъдеш силен дори и да е
неопредолимо трудно :( Потърси подкрепа и от приятелите си и
прекарай последните и дни с нея...
няма начин просто :cry: :smt009

Kaloyan_78
07-16-2007, 05:31
Наистина е ужасно, но никога не си посягай на живота
1-Няма да решиш нейните проблеми, само ще страда без теб ако те обича
2-Ще нараниш още много хора
3-Няма да си решиш проблемите
Единственото, което можеш да направиш е да направиш последните ви мигове заедно незабравими. В смисъл да си до нея, да направиш всеки ден от живота й незабравим. И все пак, има чудеса - вярвай, вярата кепи човекът!

SpOrTs_GiRl
07-16-2007, 06:54
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.


mn ti blagodarq za hubavite dumi v tqh ima golqma doza istina...
На същото мнение съм като КрисиТо.. :smt010

Sam90
07-16-2007, 07:01
Забрави я...

07-22-2007, 13:52
ти да мълчиш.

Slun4evko
07-22-2007, 14:25
:smt012 ATAKABG егати и безчувствения тип дет си!

LizZz
07-22-2007, 14:27
Ох,миличкия той.....сега,ако ти кажа че знам как се чувстваш.ще излъжа.Както казаха вече доста хора преди мен-няма какво друго да направиш,освен да бъдеш до нея,да и оказваш подкрепата си.Направи така,че тази една година да бъде много красива за това клето създнаие.Яд ме е че не мога да ти дам адекватен към ситуацията съвет,но мога да ти кажа само едно нещо-браво за това,че си решил да бъдеш с това момиче,независимо от обстоятелствата.Направи всичко по силите си за да я дариш с много любов,да я накарш а се чувства специална и значима за теб.Не спирай да и доказваш колко много я обичш и колко много държиш на нея.Колкото и трудни моменти да ви предстоят в тази 1 година,не падайте духом,подкрепяйте се взаимно до колкото това е въможно.И още веднъж браво за мъжката постъпка,за това че си избрал да споделиш следващата една година с едно обречено момиче.Успех.
Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!На същото мнение съм!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Mitizaro
07-22-2007, 15:57
Ох,миличкия той.....сега,ако ти кажа че знам как се чувстваш.ще излъжа.Както казаха вече доста хора преди мен-няма какво друго да направиш,освен да бъдеш до нея,да и оказваш подкрепата си.Направи така,че тази една година да бъде много красива за това клето създнаие.Яд ме е че не мога да ти дам адекватен към ситуацията съвет,но мога да ти кажа само едно нещо-браво за това,че си решил да бъдеш с това момиче,независимо от обстоятелствата.Направи всичко по силите си за да я дариш с много любов,да я накарш а се чувства специална и значима за теб.Не спирай да и доказваш колко много я обичш и колко много държиш на нея.Колкото и трудни моменти да ви предстоят в тази 1 година,не падайте духом,подкрепяйте се взаимно до колкото това е въможно.И още веднъж браво за мъжката постъпка,за това че си избрал да споделиш следващата една година с едно обречено момиче.Успех.
Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!На същото мнение съм!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Same here - ако го заслужава го направи.После, когато найстина се сбогувате ти няма да можеш да погледнеш друга никога...Но преди да се вречеш на вечна агония е редно да си помислиш какво би искала тя за теб, ако те обича толкова колкото твърдиш.

Шляп^Шляп
07-22-2007, 16:51
Постарай се оставащото време да е незабравимо,за теб и за нея.Създай атмосфера с изпълнена с любов,спокойствие.Ще ти е страшно трудно ,да преодолеещ евентуалната загуба ,но в живота това се случва често,за жалост.Бъди силен ,обичай я. Не мисли за лошото,а вложи всичката си позитивна енергия в оставащото време .Упех,ако искаш да поговориш с някой пиши ЛС

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 17:02
Единственото,което може да направиш в такъв момент е да я подкрепяш и да направиш тази една година която и остава незабравима.А що се отнася до самоубйството не е решение,то е бягство от проблемите.Първо ще нараниш мн хора както ти сам каза,тогава защо трябва да го правиш?Приятелката ти ще умре без да го иска,това не зависи от нея.Нправила е грешка и сега вече за жалост няма връщане назад.Но ти имаш избор,можеш да живееш,затова не прави глупости.Наистина в мн гадна ситуация си,но трябва да се бориш,ако не заради самия себе си,то поне за приятелката си.Обичаите се докато можете,но се пази от болестта и.

И аз съм на същото мнение! :smt010

playful_baby
07-28-2007, 18:02
много гадна ситуация но ако наистина я обичаш много трябва да бъдеш силен и да и помогнеш да прекара останалото и време незабравимо!!! Наистина е много трудно да се правиш на силен когато въобще не се чувстваш по този начин но... все пак страха който изпитваш няма да помогнат на момичето а точно обратното :|

`Just_Love`U
07-28-2007, 18:12
По добре излез от депресията в която си , защото по този начин затормозяваш и нея.тя вижда че ти има нещо , знае какво е и и става по гадно.Знам че неможе на 100% да се оправиш, все ще ти е болно но пък опитай се да бъдеш силен.Или поне пред нея бъди силен.Направи така че тази една година от живота ви да бъде най хубавата и тя да бъде най щастливото момиче на света за това оставащо и време...
Много съжалявам за тебе :(

koli_nikoli
07-28-2007, 19:26
Ако умре в ръцете ти ще я помниш цял живот и може би никога няма да имаш друга пълноценна връзка.
Ако пък я зарежеш сега (грубо звучи) поне ще имаш време да притъпиш спомена за нея и да я оставиш да си отиде без да разбереш дори кога е умряла. Но тъжното ще е, че тя ще умре сама.
Има и 3ти спасителен вариант. Тя да те лъже, че е болна, за да те задържи по-дълго до себе си, но такъв опит за скрепяване на връзката ми се струва доста долен...
Незнам, при всички случаи действаш сам, но приеми и факта, че ако е вярно, значи и ти имаш шанс да си болен.

Сложна ситуация, изхода обаче не е сигурен. Момичето може да живее и още 5-10 г.

izvinqqi ama si mn typ!!! #-o
kak 6a e zarqzva?!?!?! ti da ne si lud, trqq da e s neq do krai!!! i da q napravi 6tastliva i sled tova da se opita da produlji, tq bi iskala tova.
v absolutno nikuf slu4ei tq nqma da go luje, tq da ne e nekfa maloumna ta da sa bazika s takiva ne6ta, ako 6a dava6 komentari po temata davai hubavi a ne nekfi 6itni, mom4eto e f tejuk period a ti pi6e6 gluposti :smt019 :smt019 :smt019 :smt013 :smt013 :smt013

jus7_a_boy
07-29-2007, 11:28
Знаеш ли..гледай едно филмче, казва се If only. Сигурен съм, че след като го изгледаш ще знаеш какво да правиш.. Просто през времето което имате я накарай да се почувства единственото момиче за теб на тоя свят, покажи и че завинаги ще остане твоето момиче №1, независимо от всичко. Просто я накарай да се почувства така, както никой друг никога не я е карал..покажи и какво значи да обичаш.. :cry:

Krem4eto
07-29-2007, 12:12
Такова нещо...толкова тъжно... :smt010 ....бъди до нея,но ще ти е много ама много тъжно като си отиде..... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Exoras
07-29-2007, 12:34
живота е гаден, а после умираш... :smt010

DeAd_LooSeR
07-29-2007, 13:08
Радвай се на миговете с нея и не си мисли за края.Трябва да запомниш само хубавите и всели моменти,когато сте заедно,а не когато тя умира!Разбирам те колко ти е мъчно,трябва ти да й даваш подкрепа и да й даваш сили!