PDA

View Full Version : Как и къде тръгнахте със приятеля/приятелката си ? ;)



CuteBaby
07-11-2007, 23:15
Нека в тази тема всеки да каже по какъв на4ин и къде сте тръгнали с приятеля/приятелката ви ? :) И нека аз запо4на като автор на темата...ами нашето не беше особено романти4но и т.н. ..бяхме в колата му и бяхме на едно кръстовище..сфетофара светеше 4ервено и той ме попита...и аз му казах:"ами хайде да пробваме"...и си седяхме и се гледахме усмихнато докато колите зад нас не по4наха да свирят защото ве4е беше зелено :oops: :lol:

nasty_f
07-11-2007, 23:20
Вече нямам приятел,но имам бивш :( Просто започнахме да се движим в една компания и веднъж на дискотека се напи много,а аз бях трезва,но се възползвах ... той ме дръпна да танцуваме,не отказах и след една минута се целувахме.На следващия ден,като го видях си помислих,че ще ме отреже,но просто дойде при мен и ме целуна и така станаха нещата.Минало ... незабравимо!

07-11-2007, 23:56
ами как тръгнахме ли ? :lol: значи историята е следната аз ж началто на годината бях само на партита и тогва ходис с едно момиче на има Пламена , която е в компанията на един мой съученик но каот и да е та един ден аз решам някуде кум ноемжри месец че нямам отценки и решавам да отида на училище преди тва в скаип еидн фр ми каза че има ново момиче в нашия клас. Тоест Силвия приятелката ми. Да обаче аз незнах че ще станем приятели и решама аз да ида и да вкарам някъв адския хейт да я депресирам и аде обратно от де т дошла да обаче аз отивам на училище и сичко се промении, точо за една седмица беше моя.Как ста магияат ли. В информационицте на 13 ноември 2-3 4ас 2-та 4аса информациони аз седнах до нея хванах я за ръцете и се обърнах към нея и приказвах няви глупсоти . 40 миниту + гуделичкане и накря илзезнахме в междучасиее ии там не6то я бях прегърлан 6тото б6е стуен уж да я топля и тъй 20 мин седим долу и са качваме за втори час и сичко ок пак прикамм глупости пак я гъделичкам тя се гушна в мен и аз се стаписах но казах" ай пак че маи забравих рцете ми на гърба ти" не оригинално но при мен свърши работа. При което тя ме целуна по врърта аз също я целунах ии тя се престраши и ме целуна кат хората и тъй 8 месеца.

Unexpected Error
07-11-2007, 23:56
Поканих я на кафе, казах и всичко, което имах/исках/трябваше да и кажа и готово. \:D/

HRiSSiTO
07-12-2007, 16:20
Ами с моят приятел се запознахме в mIRC :) писахме си около два месеца и след като му минаха кандидатстудентските изпити решихме най-после да се срещнем :wink: и така излязохме няколко пъти и един ден отидохме в един парк където седяхме 3-4 часа (парка е много голям) и накрая като си тръгвахме той ме гушна силно и ме целуна :) и от тогава (вече 10 месеца и половина) сме заедно и сме много много щастливи :) :) :)

Nadelina
07-12-2007, 16:28
Zapoznahme se v 8 klas.. Bqhme 5 godini v edin klas.. I na ekskurziata za zavyrshvaneto se opoznahme po otblizo.. I izkarahme cqlata ekskurzia zaedno.. Beshe super... I oshte sme zaedno.. I oshte mi e stranno che 5 godini ne go zabelqzah.. nito toi mene.. a sega tolkova go haresvam :smt007 :smt005

`Death`Whore``
07-12-2007, 16:30
Седим си ние с още 1 пич на билетния на НДК...чакаме уж някакви пикли...тъкмо си бяхме купили ментичка...красота...и изведнъж онзи пич я бутна и тя се счупи. Аз бях седнала горе...и изведнъж мъжо тръгна да си слага ръцете на краката ми...после ме целуна. Голяма романтика. Аз се чудех какво правя...

07-12-2007, 16:42
v mirc!Pisah me si 1-2 sedmici re6ihme da izlezem 6otot ni be6e mnogo qko kato si 4atka me :oops: no ne6to se obarka i nego den nemojahme da se vidim i 4ak sled 1 sedmica se vidqhme izlqzahme 3-4 pati i taka...na edno kafence zapo4nahme leka po leka bqh si slojila kraka varhu negoviq,toi rakata si varhu moq krak,sled tova si sloje drugata raka na ramoto mi sled kato stanehme se darjahme za race i kato varvqhme me celuna

..:sUnRiSe:..
07-12-2007, 17:00
аз сега нямам но с бившия преди 1 година (5мес ходихме) на НДК аз чаках една приятелка и дойде мой съсед с още няколко момчета (сред които и въпросният господин) и така се запознахме ... а след три дни аз се бях забързала и тичах по раковска и се блъснах в него (по-точно паднах върху него) поговорихме си сладко и на спирката се целунахме
беше хубаво защото беше през лятото към 6 и половина 7 прохладно и спокойно

GalleNo_MoMi4eNce
07-12-2007, 17:19
ние се запознахме на една дискотека!значи аз работех там като барманка и тои беше на дискотека обаче от многото танцуване беше мн уморен и доиде да ми поиска чаша вода и аз разбира се му дадох след рова на друга дискотека доиде и се запознахме.Така той почна да идва на дискотеки и веднаж не бях на работа и бяхме цяла вечер заедно.. на другия ден му се обадих и го питах дали ще стане нещо между нас и тои ми каза че трябва да опитаме след това доиде видяхме се и така започна всичко и вече 3 сме заедно.Но :cry: нещата не варвят добре незнам защо.....

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-13-2007, 10:35
mi toi me beshe pokanil da gledame car luv u tqh.. ;) :lol: detsko oba4e do kolkoto znam toi mn`mu se kefii i izobshto izrasnal e s tozi film :) taa gledahme go.. i nakraq.. :lol: :lol:

07-13-2007, 11:33
Skype :smt008 но иначе се знаехме покрай други хора,отворихме веднъж лаф за едни фентъзита и така почна едно 3 месечно приятелство-всяка сутрин и вечер първата ни работа беше да си кажем няколко приказки-и накрая прерасна в любов.Хм,обичкам си милото :smt058 и той ме променя към по-добро.

Bebun
07-13-2007, 12:00
ами как тръгнахме ли ? :lol: значи историята е следната аз ж началто на годината бях само на партита и тогва ходис с едно момиче на има Пламена , която е в компанията на един мой съученик но каот и да е та един ден аз решам някуде кум ноемжри месец че нямам отценки и решавам да отида на училище преди тва в скаип еидн фр ми каза че има ново момиче в нашия клас. Тоест Силвия приятелката ми. Да обаче аз незнах че ще станем приятели и решама аз да ида и да вкарам някъв адския хейт да я депресирам и аде обратно от де т дошла да обаче аз отивам на училище и сичко се промении, точо за една седмица беше моя.Как ста магияат ли. В информационицте на 13 ноември 2-3 4ас 2-та 4аса информациони аз седнах до нея хванах я за ръцете и се обърнах към нея и приказвах няви глупсоти . 40 миниту + гуделичкане и накря илзезнахме в междучасиее ии там не6то я бях прегърлан 6тото б6е стуен уж да я топля и тъй 20 мин седим долу и са качваме за втори час и сичко ок пак прикамм глупости пак я гъделичкам тя се гушна в мен и аз се стаписах но казах" ай пак че маи забравих рцете ми на гърба ти" не оригинално но при мен свърши работа. При което тя ме целуна по врърта аз също я целунах ии тя се престраши и ме целуна кат хората и тъй 8 месеца.

Възхищавам се на правописа ти :smt005

А по темата 8-[ Еми ние с приятеля ми сме учили заедно от 5-ти до 7-ми клас , но между нас нямаше нищо. Миналото лято направихме среща на класа и там се видяхме, заговорихме се за някакви глупости, после се оказа, че ни е много забавно да сме заедно. Прибирахме се заедно, защото живеем доста близо. Аз му бях обещала да му се обадя за едино парти, но нещо се случи с организацията и то не се състоя. Аз обаче все пак му се обадих и на 30 юни бяхме заедно почти целия ден, накрая някъде към 12 часа (вечерта) тъкмо ,когато щях да се прибирам, заваля дъжд. Решихме да изчакаме да поспре малко... най-близкото подходящо място беше една от онези пързалки, дето се качваш и има площадка с покривче ... както и да е. Там се целунахме... после разбрах, че това място е свързано с неговата първа целувка изобщо. И така съвсем скоро отпразнувахме годишнината \:D/

maybelline
07-13-2007, 12:13
С приятеля ми бяхме в един китайски ресторант и си говорихме на една интересна (и за двамата) тема и по едно време той ме попита "Много ли ще ми се разсърдиш,ако те целуна?",а аз казах "Ами няма да те убия" и се целунахме.

hiphopka
07-13-2007, 14:48
Ми влюбването стана буквално с виждането ни.Един ден в училище по физкултура (когато се засичахме) аз бягах и минавах много пъти край него,той ме видял и се влюбил :oops: и той ме намери в скайп,но не писахме.Мина се много време към 6месеца,но нищо конкретно не стана.Един ден започнахме да пишем,излязохме и от тогава аз също започнах да си падам по него и един ден той ме попита вечерта(жалко че беше по скайп) дали искам да ходим и аз естествено-ДА!!!! И на следващия ден-гледайте какво става :wink: Сега не просто го харесвам-аз го обичам :smt007 наистина :smt055 :smt054

young_rich_famous
07-13-2007, 15:18
На рожденния и ден преди 4 години и се обадих, на другия ден се запознахме и така ... to be continied ::: :smt006

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 17:12
trugnaahme v edno kafene sled kato veche se poznavahme ot 5 meseca :smt007 :smt007 iskahme da se opoznaem...:)

ОneWingedAngel
07-13-2007, 19:18
на пейка в Морската Градина с изглед към морето(тва с бившата) мноо яко беше

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:50
xexe s moeto momche se zapoznahme savsem slychaino!!!toi si beshe ygovoril sreshta s edna moq poznata po skype...i slychaino gi zasqkoh predi edna diskoteka i se zapoznahme s nego!!!nqkolko meseca bqhme priqteli i nakraq toi se osmeli da mi priznae che me haresva...ili kakto toi se izrazi "obicham te"!!e stana malky gadny s taq moq poznata ama se okaza posle che tq mi e govorila zad garba taka che..ne sm napravila nishty losho!!! :-D

sladka_kiflichka
07-13-2007, 20:32
mmmm pri men ne6tata stanaha super stranno :D nie se znaexme ot malki (za6toto jiveem mnogo blizko) no li4no ne se poznavaxme... iii taka.. nqkolko p1ti sme pribraxme zaedno s moi priqteli koito jiveqt na s16tata ulica.. i taka no vs16tnost mi be6e super gaden :x iii toi me haresal i mi nameril nomera ot edna s1u4eni4ka... napisa mi super qk sms no az ne znaex 4e e toi... vs16tnost az malko mnogo xi4 ne mi be6e priqten... mislex go za savsem drug no.. ni6to ob6to s tva koeto e v deistvitelnost i taka .. kazal na ... neznam kolko xora 4e iska da izlezem no az si kazox "vie ludi li ste be super me drazni ne moga da go gledam" i taka i ne se navix no 1 den edin priqtel go izvikal na kafe i mi kaza "kotkata (takav e prqkora mu) 6te idva s nas na kafe" leleee xora fanax se za glavata i si kazox leleeee kak 6te go gledam toq neznam :D:D:D no.. toi p1k vze 4e izleze basi ludoto par4e :P super zabaven :wink: radva6e mn posle mu poiskax skype pisaxme si.. izlizoxme zaedno.. govorixme si.. i taka 1 den mi kaza v skype - ne moga pove4e 6te te pitam trqbva6e na jivo no prosto.. neznam kato te pogledna vsi4ko mi trepva :oops: ta.. moje li da ima ne6to mejdu nas i az kazox - DA :!: na sledva6tiq den izlqzoxme na kafe gu6kaxme se i.. taka posle se celunaxme i vsi4ki ni vidqxa i super ni se radvaxa neznam za6to :smt005 taa... taka otna4alo mi be6e malko t1po no sega ne moga bez nego... mn d1rja na nego i mn si go obi4kam :smt008 :smt007 :wink: :smt008

lorena
07-15-2007, 09:26
nie dvamata se poznavame ot malki...i nai-nakraq...se sluchi -celunahme se i vsichko zapochna :-D strahotno e ....duha mi spira ot negovite celuvki :smt016

koalka
07-15-2007, 13:50
Бяхме на моста на влюбените на НДК и той просто ми предложи, така стана.

sinful`girl
07-15-2007, 14:06
С бившият ми бяхме в едно даскало,две години по-голям и нз защо адски много се мразехме,псувахме се по коридорите като се виждахме,по купони като ходехме той ми правеше някакви детински номера,от сорта на "уж случайно" те полях с нещо си или непрестанно ми изливаше или изпиваше алкохола.Въобще детински работи. И така сме се мразели адски много време,може би около година. Една сутрин като се прибирахме от купон и бяхме едни от последните,които си тръгнахме и се оказа,че сме в една посока и аз искам,не искам трябваше да си тръгна с него,защото в квартала,където беше купона имаше много бездомни кучета и ме беше шубе...И чакаме си трамвая и изведнъж като ме награби,ама ей така от нищото почна да ме прегръща и целува по врата и аз в първият момент шаш и паника,обаче после като се почнахме.........седяли сме сигурно един час на тази спирка и сме се целували:) И така 11 месеца си изкарахме и все още си се обичаме обаче просто нещата не се получават :(

MaRiNkA_16
07-15-2007, 14:35
ami izlizahme nqkolko puti i az my pisah sms dali iska ne6ty pove4e i se vidqhme sledva6tata ve4er i bqhme v kolata my pravihme seks i posle taka si izlizahme i to si be6e qsno 4e hodim ne e 6e mi stane6 li gadje da 6e ti stana ili ne6ty ot toq rod.

07-15-2007, 16:26
Ами как стана ... еедна вечер спря тока за около 30 мин в блока.Аз реших да отида на терасата, че вътре ми беше тъпо. И като погледнах надоло видях , че на шестия етаж има някакво момче, но не му обърнах особено внимание.После се закашлях и като погледнах надоло той се беше обърнал към мен и ми се усмихваше.Естествено аз се издразних , защото той супер нахално гледаше към мене и му викам , че ще го заболи врата. Той естествено каза, че няма как да се случи това.Повика ме да сляза до доло да се запознаем,но аз се направих на интересна и му казах , че не искам.Тои съответно каза, че ако не слезна ще ми се разсърди... и аз реших да слезна !!! Явно ми е бил направил някакво впечатление, щом ме интересува, че някакъв непознат ще ми се разсърди... Та слезнах, запознахме се, разхождахме се 2 часа..може и повече да е било.На другия ден пак така... и историята продължава до днес :) :smt008 :mrgreen: :wink: