PDA

View Full Version : Цигарите с гадни картинки по кутиите от 2009



buboman
07-12-2007, 04:24
След 2 години ще станат задължителни тези (http://www.mh.government.bg/survey.php) картинки по кутиите.
Дали това би Ви повлияло по някакъв начин?

SunnyG
07-12-2007, 07:02
Те,доколкото разбрах,ще са такива че да ни отвратят от пушенето - хора,разболели се в напреднал стадий,новородени,чиито майки са пушили и т.н.,но ако това ще ме откаже от цигарите нямам нищо против... :roll:

RoyTheReaper
07-12-2007, 08:10
Ако става въпрос за ония снимки на сайта на министерството, в тях няма нищо грозно и шокиращо. Трябва да сложат по-брутални снимки, които наистина ще имат ефект върху много хора. Например тези:

http://whyquit.com/whyquit/BryanLeeCurtis.html
http://whyquit.com/whyquit/A_Noni.html

Seducti0n
07-12-2007, 09:21
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите.

mon4eto
07-12-2007, 10:22
VAob6te ne me barka :::
Ako 6te da slojat i trupove na kotiite pak 6te pu6a nae6 li kolko mu puka kvo ima na kutiqta :smt019

cherinka
07-12-2007, 12:52
Аз бих ги намалила до минимум.
Както се опитвам и сега.
Онзи ден се събудих без цигари за сутришното кафе. И го изпих без цигари. А имах около 3лв и магазина е долу на фхода ми. Можех и по гащи да ида да си купя, но не го направих. И чак вечерта като излезнах, чак тогава си купих цигари.
Днес също ще направя така.
В момента съм изпушила 2 цигари и имам още 1. Сега ще я изпуша и чак към 18ч. ще си напазаря пак :D
картинки.. еми.. аз си падам по брутлността, и честно казано тея картинки ще ме кефят адски много.. макар, че 2009г. е доста далече .. а аз не обичам да говоря за бъдещето, дори не искам да знам какво ще правя утре.
Живот ден за ден! - Поне докато сме на младини.

07-12-2007, 13:06
Моето мнение е че това е голяма простотия как ще пише "Пушенето убива" еми зада съм си зел цигари ... зада си ги пуша ще знам, че ми вредят и ще знам че с тях ще живея много по-малко ама кво ... :P
Поне ще Ви оставя на мира по рано ;)

Пък и това е голяма простотия не мисля, че някой се е отказал да пуши заради надписите....

Само един надпис ме притесняваше - тоя за спермата :P


Айде късмет и пушете със здраве ;) \:D/

RoyTheReaper
07-12-2007, 13:11
Надписите не правят нищо. Но подходящи картинки биха имали огромно психологическо въздействие, ако не на всички, то на много от пушачите.

gabrielka@a
07-12-2007, 14:26
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите.
=D>

dEScHy
07-12-2007, 16:41
нещу не разбрах кфи картинки щяло да има... :-s

buboman
07-12-2007, 20:29
нещу не разбрах кфи картинки щяло да има... :-s

такива (http://www.mh.government.bg/survey.php) :?

NovemberRain
07-12-2007, 23:19
абе ако не исакш да спреш, квото и да ти сложат няма да те откаже от тях, а аз и обичам картинки на ужасите(то па едни страшни картинки да не повярваш)така че ако не ти не искаш няма кой това отдавна е каазано :roll:

Sasuke
07-14-2007, 02:18
Кво ме реже аз почти съм ги спрел

dark_player
07-14-2007, 08:42
Наистина са гадни... нз ... като стане 2009 ако още пуша може и да се замисля... нз! има време :smt010

07-14-2007, 15:37
Линка към картинките, които ще има от 2009, не се отвая, а при търсене пак не мога да ги открия.Ще пусне ли янкой пак. :smt012

KiLLeR_InSTiNkT
07-14-2007, 18:28
Надявам се донякъде тези картинки да помогнат за намаляването на пушачите в страната...
Лично аз не знам дали ще ги спра, но ако имам желание и воля *които липсват в момента* може и това да стане.
Да, и на мен някои линкове не ми ги отваря - ако може пак да ги пуснете.

07-16-2007, 00:03
ami na zapad e taka .. i .. spored mene pomaga.. :)

ГоРеЩо`МаЦе
07-17-2007, 23:21
Не ме бърка, ще продължа сигурно да си пуша. Но до 2009 има много време, нищо не се знае до тогава...

BaHkaTa_CJIaDyPa
07-21-2007, 23:13
Na edin zaklet pu6a4 i slaid 6oy ot kartinki da mu sloji6 nqma da go trogne

<black soul>
07-22-2007, 08:41
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите.
така е! \:D/
и аз пуша и ако не ги спра сама, едни картинки няма да ми попречат. ако трябва ще си махам горната част на кутията и готово... кво ме бърка кво има на кутията!

IKisseDAGirL
07-22-2007, 09:01
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите.
Точно :wink:

xSaShEtOx
08-02-2007, 09:26
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите. Da de ama shtom gi slagat, sigurno mogat da ti pomognat malko da gi otkajesh. :wink:

LizZz
08-02-2007, 10:13
VAob6te ne me barka :::
Ako 6te da slojat i trupove na kotiite pak 6te pu6a nae6 li kolko mu puka kvo ima na kutiqta :smt019
Въпроса не е какво има на кутията,ами на какво ще приличаш след като почнеш да пушиш,ограничена патко!
А т'ва с картинките не е нещо особенно,те доста по гадни работи стават ама... :?

theEXPLOITED
08-02-2007, 10:17
на мен ли4но тези картинки ме кефят ще си направя колекция , а да спра да пуша- няма да стане заради тях........

Mimka_sweet
08-02-2007, 11:14
Ми ще си купувате само насипно и няма да ви се налага да гледате картнките :-D

IdiOtKa
08-02-2007, 20:17
не по никакъв начин не ми би повлиало !

Seducti0n
08-03-2007, 10:06
В случай,че си заклет пушач,съм на мение,че каквито и да е картинки да се изрисуват върху цигарените кутии,няма да те откажат от порока.Ако ти самия нямаш силата и волята да ги откажеш,нищо няма да те въпре.Нито неприятни картинки,нито сърцераздирателни истории за тъжния край на пушачите. Da de ama shtom gi slagat, sigurno mogat da ti pomognat malko da gi otkajesh. :wink:По-скоро се търси провокация,опитват се да те подтикнат към това да се замислиш за здравето си.Тези картинки не могат да ти помогнат,ако ти сам не намериш сили и воля да спреш да пушиш. :wink:

rali4ka91
08-03-2007, 16:55
Ми ще си купувате само насипно и няма да ви се налага да гледате картнките :-D
Да и ще им излезнат златни тия цигари :-)

08-04-2007, 08:55
Според мен те ще ги слагат, за да не почнат да пушат млади хора, които до този момент са били непушачи. То е ясно, че повечето заклети пушачи няма да ги спрат заради някаква картинка на кутията.

†Stupid Rebel†
08-05-2007, 14:36
Awe dori i da gi spre6 ti si ostava6 pu6a4 i posledstviqta si ostavat v/u tebe tai 4e ne me ebat nikvi kartinki :smt019

{S}BaBY{G}
08-05-2007, 15:26
АЗ пък пуша самокато съм мн под пара и изобщо не съм заклет пушач...на 17 съм и щом до сега не съм ги почнала изобщо не виждам смисъл да се тровя...Понякога по празници си взимаме пурички или просто ей така без повод обаче не пуша сериозно,защото не искам да си провалям живота така..Като съм нервна си позволявам малко никотин защото има успокояващо действие и нервите ми ще ми навредят повече отколкото една цигара.. =;

Nobody
08-05-2007, 15:30
Не ми се чете темата, не смятам, че ще има ефект, като всички са такива смотаняци и сега не могат да ги откажат... Трябва ти малко воля, какво толкова. Доста мои приятели успяха да ги спрат и от вече с години, как някои успяват а други не. Но айде тровете се, нали така стимулирате икономиката, полезни сте на някого поне...

CucAgMuH
08-06-2007, 06:41
Не ми се чете темата, не смятам, че ще има ефект, като всички са такива смотаняци и сега не могат да ги откажат... Трябва ти малко воля, какво толкова. Доста мои приятели успяха да ги спрат и от вече с години, как някои успяват а други не. Но айде тровете се, нали така стимулирате икономиката, полезни сте на някого поне...

mladej, shte se karame :) az tebe sym te vijdal. Ti cigarite si gi spiral veche 217 pyti i vsichkite - uspeshno... no ayde...

Za kakvi grozni nadpisi ideshe rech? Kupeti si tabakerka. Ne osobeno skypo, no pyk stilno reshenie(az imam okolo 20). Shtom shte davate 2,60 za cigari, daite i 10 za tabakerka :) kupuva se edin pyt, polzva se mnogo vreme...

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 21:53
Табакерата наистина е много стилен аксесоар, ако мога така да се изразя. Инак, чудя се какво ще стане с ония прекрасни дамски цигари, в които намираш сладурски картинки със сладурски надписи и си ги слагаш под целуфана, за да скриват онзи гаден надпис.. :?:

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 22:44
Каква е тази дума дето си я цензyрирала? Наистина не мога да се досетя! :shock: :oops:

ZaHaRcHe
08-12-2007, 21:22
zakrivam kartinkite s nqkoi cvetq i prodyljavam da si pu6a xaxhahxahxhaxha