PDA

View Full Version : Къде на море с гаджето:)



07-12-2007, 08:14
Искаме да отидем с гаджето на море за няколко нощувки, но аз съм малка и баща ми иска първо да знае къде ще сме, за да ме пусне. Т.е. още преди да сме тръгнали да е уредено спането и иска да е сигурен, че няма да спим в общо легло - трябвало по две отделни :-D :lol: :lol:
И се чудим къде да сме - на някое по-евтино хотелче или бунгало, но къдееее???? Някой може ли да ми помогне (само да не е по южното черноморие). И да не е много скъпо, може и квартира.
Благодаря.

namina
07-12-2007, 08:16
виж в нета в КИТЕН е много готино.няколко години по ред хоех там. :)

Seducti0n
07-12-2007, 10:25
виж в нета в КИТЕН е много готино.няколко години по ред хоех там. :)Девойката не иска да е по южното черморие,иначе подкрепям идеята ти.До авторкаа-ходи на Бяла.Един приятел се върна вчера от там,биле на бунгалоо и си е изкарал много добре.Колкото до леглата......... :smt005 -извини ме но ми стан смешно

ninsy
07-12-2007, 10:27
виж в нета в КИТЕН е много готино.няколко години по ред хоех там. :)

тя пише че не иска по южно черноморие ти и викаш китен..


А ти до какви пари искаш да е нощувката..какви финансови възможности имаш ?

HopeLesss
07-12-2007, 11:06
На Обзор е доста приятно и спокойно, пък и квартирите не са скъпи.

FairyNymph
07-12-2007, 11:35
И аз щях да кажа Обзор

FairyNymph
07-12-2007, 11:41
И аз щях да кажа Обзор

cherinka
07-12-2007, 12:20
Значи, потърси в гуугъл "Нощувки, квартири, " и тем подобни и хотелчетата може да ги потърсиш, и то ще ти излезнат страници с разни хотели и там каквото ти трябва и всеки хотел си има телефон, обаждаш се и питаш каквото те интересува.. в по-обикновените хотели цените са между 7-20лв нощувката.. може и да си резервирате стая, също може да накараш баща ти да се обади, за да е на 100% сигурен и така.

Jamalska
07-13-2007, 14:55
Във варна има нощувки и по 5 лева.И навсякъде се заплаща 2 легла задълже дори и да спите на 1...Ние с авера си наехме за по 7 лева на човек на вечер мн добра стая с телевизор и маси и тераса и хладилник с 2 легла като едното беше напаво двойно и ние разбира се спахме 2мата на него а другото го ползвахме за гардероб