PDA

View Full Version : Moderated: Защо постоянно мирише?



07-12-2007, 11:09
Zna4i imam problem.. na den si miq tqloto minimun po edin pat vseki den .. imalo e drni po 3-4 pati na dek se kapq nali.. i otdolu sashto se miq.. no problema mi e 4e mn mi mirishe p*tkata.. shto taka miq se uj sas spec sapun za intimnite mesta na krasnaq liniq no..... pak mirishe mine s emalko vreeme i pak po4va.. ot vreme na vreme i bqlo te4enie imam :( i nz zashto .... nqkoi moje li d ame posavetva kf oda napravq,,,,?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mid_get
07-12-2007, 11:20
Чувала съм, че лошата миризма може да е вследствие употреба на антибиотици прекалено дълго време :roll: Така че...замисли се дали не си приемала такива лекарствени средства напоследък :) Иначе...не знам от какво друго може да е :-k Казваш, че спазваш добра лична хигиена...не знам :smt017

`Death`Whore``
07-12-2007, 11:22
Определено имаш инфекция. Не се мотай и отивай на лекар!

ninsy
07-12-2007, 11:54
както казаха над мен .. и аз смятам че е инфекция.щом поддържаш добра лична хигиена незнам какво друго би могло да бъде

sexy_sladuranka___
07-12-2007, 11:58
ponqkoga ot prekalenoto izpolzvane na takiva produkti moje da se polu4i ne6to takova ( ne se se6tam za imeto de ) . Podd1rjai si li4na higiena no vse pak ne biva mnogo da se prekalqva s sapunite i gelovete

07-12-2007, 12:05
Има интимни спрейчета,които премахват миризмата.

Keira
07-12-2007, 13:53
Инфекция, защото щом си спазваш лична хигиена няма от какво друго да е :roll:

find_m3
07-12-2007, 14:22
Има интимни спрейчета,които премахват миризмата.

Кви са тия спрейчета :-k

07-12-2007, 14:52
Ако знае някой айде да каже за тези спрейчета. На коя фирма са, има ли ги в аптеките или магазините? То е ясно, че с тях инфекцията, ако я има няма да се излекува, но звучи добре да миришеш на нещо с нежен аромат..хаха

namina
07-12-2007, 15:03
Zna4i imam problem.. na den si miq tqloto minimun po edin pat vseki den .. imalo e drni po 3-4 pati na dek se kapq nali.. i otdolu sashto se miq.. no problema mi e 4e mn mi mirishe p*tkata.. shto taka miq se uj sas spec sapun za intimnite mesta na krasnaq liniq no..... pak mirishe mine s emalko vreeme i pak po4va.. ot vreme na vreme i bqlo te4enie imam :( i nz zashto .... nqkoi moje li d ame posavetva kf oda napravq,,,,?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!



[/b]накой хора просто си миришат =P~ :-k :smt005 :smt005 :smt005

Сънливка
07-12-2007, 15:06
Аз лично съм виждала такива спрейчета в брошурите на Avon.

07-12-2007, 15:51
Ъъъ... само на мен ли ми харесва това? :-k

`Death`Whore``
07-12-2007, 15:53
Колко пъти да повтарям, че ако има неприятна миризма, има инфекция. И не трябва да се пръска нищо!!!! Вредно е. Дори и сапун не трябва да се използва. Нищо!

miki4kata_
07-12-2007, 16:25
Колко пъти да повтарям, че ако има неприятна миризма, има инфекция. И не трябва да се пръска нищо!!!! Вредно е. Дори и сапун не трябва да се използва. Нищо!

a taka!vika mu se "lekar".mn e prosto.po-dobre otidi predi da e stanalo po-zle!

namina
07-12-2007, 16:29
кажи докторе срамните ми усни миришат кво да правя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol:

`Death`Whore``
07-12-2007, 16:34
кажи докторе срамните ми усни миришат кво да правя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol:
Лекарят нито ще се погнуси, нито ще е нещо ново за него.

miki4kata_
07-12-2007, 17:14
кажи докторе срамните ми усни миришат кво да правя :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol:
ti ne se ebavai mn 6toto ako ti se slu4i na teb nqma da ti e osobeno priqtno! [-X

tuka6na
07-13-2007, 07:30
Колко пъти да повтарям, че ако има неприятна миризма, има инфекция. И не трябва да се пръска нищо!!!! Вредно е. Дори и сапун не трябва да се използва. Нищо!

a taka!vika mu se "lekar".mn e prosto.po-dobre otidi predi da e stanalo po-zle!
Само не дезинформирайте ве хора.Стига сте заблуждавали,като не знаете за какво става дума.Не всичко което секретира по някакъв начин е инфекция/бялото течение за което спомена момичето./Мирише особено-ае на лекар!Та то да не става така лесно.Ако беше инфекция,задължително щеше да е придружено от болки,сърбеж ,парене или нещо такова.При инфекция,миризмата щеше да и е последна грижа на момичето :smt012
Иначе за миризмата,вярно е че при всеки е различно.Но не е като да си единствената,така че без притеснения.В случея това със спрея е добър вариант,само някой да изясни за какво точно става дума.

`Death`Whore``
07-13-2007, 09:36
Само не дезинформирайте ве хора.Стига сте заблуждавали,като не знаете за какво става дума.Не всичко което секретира по някакъв начин е инфекция/бялото течение за което спомена момичето./Мирише особено-ае на лекар!Та то да не става така лесно.Ако беше инфекция,задължително щеше да е придружено от болки,сърбеж ,парене или нещо такова.При инфекция,миризмата щеше да и е последна грижа на момичето :smt012
Иначе за миризмата,вярно е че при всеки е различно.Но не е като да си единствената,така че без притеснения.В случея това със спрея е добър вариант,само някой да изясни за какво точно става дума.
Имала ли си инфекция изобщо? Може да има само сърбеж, само течение, само миризма - зависи от вида и момента, в който наблюдаваш инфекцията.

FairyNymph
07-13-2007, 10:23
За namina :
Миличка, не знам какво ти е толкова смешно...представи си какво и е на нея, когато и се подиграваш, защото ако ти имаше този проблем може би нямаше да ти е толкова смешно.По-добре замълчи, отколкото да пишеш простотии.....

относно проблема...
посъветвай се с гинеколог.Няма да е чак толкова страшно.Може да ти вземат проби и да ти препоръчат някакви хапчета или нещо такова..

tuka6na
07-14-2007, 08:43
Само не дезинформирайте ве хора.Стига сте заблуждавали,като не знаете за какво става дума.Не всичко което секретира по някакъв начин е инфекция/бялото течение за което спомена момичето./Мирише особено-ае на лекар!Та то да не става така лесно.Ако беше инфекция,задължително щеше да е придружено от болки,сърбеж ,парене или нещо такова.При инфекция,миризмата щеше да и е последна грижа на момичето :smt012
Иначе за миризмата,вярно е че при всеки е различно.Но не е като да си единствената,така че без притеснения.В случея това със спрея е добър вариант,само някой да изясни за какво точно става дума.
Имала ли си инфекция изобщо? Може да има само сърбеж, само течение, само миризма - зависи от вида и момента, в който наблюдаваш инфекцията.
Не ,нямала съм.А знаеш ли само колко пъти съм посещавала гинекологичния кабинет,с някакво такова оплакване,и са ме отпращали по бързата процедура след като всъщност,видиш ли,нямало нищо нередно.Мда-нищо не му пречи на момичето да отиде...Те с колко заблудени се занимават ,не е истина,няма да им дойде в повече ; ) четете,поне за обща култура,ве хора ; )))
ае сО здраве,дано оцелееш.

christina_aguilera
07-14-2007, 12:04
Най-вероятно имаш инфекция. Трябва все пак да питаш лекар.

`Death`Whore``
07-15-2007, 08:29
Не ,нямала съм.А знаеш ли само колко пъти съм посещавала гинекологичния кабинет,с някакво такова оплакване,и са ме отпращали по бързата процедура след като всъщност,видиш ли,нямало нищо нередно.Мда-нищо не му пречи на момичето да отиде...Те с колко заблудени се занимават ,не е истина,няма да им дойде в повече ; ) четете,поне за обща култура,ве хора ; )))
ае сО здраве,дано оцелееш.
Какво каза всъщност с поста си? Че гинеколозите са малоумни. Невъзможно е да имаш оплаквания и да няма нищо. Както преди ме болеше кръста и сестра ми каза: "Никога ли не те е болял кръста просто така?". Е, браво. Оказа се, че имам сериозни проблеми с бъбреците.

Омръзна ми от глупости. И да, благодаря, надявам се да оцелея. Защото с тези неща шега не бива. Но ти пожелавам ти да нямаш моите оплаквания поне, дори да имаш инфекция. Както е най-вероятно.

08-22-2007, 18:25
Mila ne ti trqbva ''sapun za intimnite 4asti'' a lekar!

CuRly_Doll
08-22-2007, 18:48
Инфекция, защото щом си спазваш лична хигиена няма от какво друго да е :roll:

Loshotia
08-22-2007, 18:56
Стига с тези спрейове! ЩОм е забелязала, че мирише- значи преди не е мирисало и сега го е забелязала, следователно най- вероятно има някаква инфекция. Ходи ла некар, че тези неща са неприятно- може да попремине сега, ама после ще се върне пак. Аз така си премълчах един пък и после много съжелявах. Ходи на лекар-няма от какво да се притесняваш