PDA

View Full Version : Аз.. и бившия.. - довечера.



ф-ка
07-12-2007, 11:44
Здравейте.
С бившия ми момък довечера ще се видиме, само, че не знам какво да му говоря.
Смисъл, вече всичко е приключило и аз не го харесвам, нито пък той мен.. чисто приятелска среща..
За филми няма да му говоря, може нещо за футбол да си приказваме, козметика - абсурд да има какво д ами каже по тая тема.
Отделно, за познати също няма да му говоря, защото не обича да му говоря за други хора.
просто, ще излеземе, аз настоявах, той сега си има приятелка, която е адски тъпа и искам да му покажа, че аз съм мн повече от нея и по някакъв начин да му покажа какво е изгубил в мое лице.
Много ще се контя (малко грим), ще вкарам някакви елегантни и хубафки дрешчици.. прическа а-у и такам :D
няма да му говоря за любов..
ох, помогнете ми.

alkobalko
07-12-2007, 11:47
Щом не искаш повече да си с него, говори с него като с приятел. Дръж се естествео. Няма смисъл от това предварително набелязване на темите. Просто говори с него като с някой друг приятел.

ninsy
07-12-2007, 11:51
какъв е смисъла да се контиш той да види какво всъщост е изгубил,като ти казаваш че вече не го харесваш и няма нищо между вас..

kobrichka
07-12-2007, 11:59
Просто бъди себе си.Ако прекалено мн се стараеш,той ще разбере все пак те познава,след като сте били гаджета.А и след като не го харесваш,какъв е смисъла да му показваш какво е изгубил?Що се отнася за това какво да си говорите съм съгласна с Aleandra говори с него все едно си говориш с приятел.

Nadelina
07-12-2007, 15:24
Toi dori ne i e priatel za da govori s nego kato s takyf.. Horata sa kazali "Ima lubov sled priatelstvoto.. no priatelstvo sled lubovta - ne" .. I az sashto sym pravila takiva sreshti.. Prosto za da vidi che v moe lice e imal mnogo poveche.. prosto zaradi sebe si.. ne zashtoto go haresvam oshte.. a zashtoto sym gorda.. A otnosno razgovora.. nadqvam se che ne e kysnu kogato puskam tozi post.. prosto bydi estestvena..nedei da se natqgash.. da ne si prolichi che si pritesnena.. che iskash da dokajesh neshto.. che sreshtata ne e syvsem priatelka a s nqkakav umisal.. shtom nqkoga ste bili zaedno znachi imate neshto obshto.. uspeh!

07-12-2007, 15:33
Nadelina какво прави тоа момиченце с мечката :shock: не те е срам
а по темата
...
според мен трябва да си изомително кравива да не му обръщаш мн внимание и да говориш съвсем приятелси и леко дръпнато с него за да го жъгнеш

lovers
07-12-2007, 15:42
а по темата
...
според мен трябва да си изомително кравива да не му обръщаш мн внимание и да говориш съвсем приятелси и леко дръпнато с него за да го жъгнешI az sum na tova mnenie! :wink:

namina
07-12-2007, 17:19
подкрепям Aleandra =D>

Mementomori
07-12-2007, 17:23
Здравей!Не е нужно да се "гласиш",за да го впечатлиш и да му докажеш,че си по-добра от сегашната му приятелка.Дръж се с него като с обикновен приятел съвсем нормално,поговорете,самото ти "аз" ще ти помогне в това!Бъди по-добра!Успех!

flowerlina
07-12-2007, 17:25
Съгласна съм с Алеандра и с *_крисито_сладураната_* :arrow: напълно прави са

gabrielka@a
07-13-2007, 11:35
Здравейте.
С бившия ми момък довечера ще се видиме, само, че не знам какво да му говоря.
Смисъл, вече всичко е приключило и аз не го харесвам, нито пък той мен.. чисто приятелска среща..
За филми няма да му говоря, може нещо за футбол да си приказваме, козметика - абсурд да има какво д ами каже по тая тема.
Отделно, за познати също няма да му говоря, защото не обича да му говоря за други хора.
просто, ще излеземе, аз настоявах, той сега си има приятелка, която е адски тъпа и искам да му покажа, че аз съм мн повече от нея и по някакъв начин да му покажа какво е изгубил в мое лице.
Много ще се контя (малко грим), ще вкарам някакви елегантни и хубафки дрешчици.. прическа а-у и такам :D
няма да му говоря за любов..
Щом не го харесваш,защо ще се контиш?Малко не те разбирам..... :smt012
ох, помогнете ми.

Iv4eTy
07-13-2007, 11:44
Е като не го харесваш къф е смисъла да му показваш, че си по-добра?!? Какво ти пука той какво мисли?!?
А за темите за разговор, все пак ти си ходила с него, сигурно знаеш за какво обича да говори какво му е интересно. Ти го познаваш все ще намерите някаква тема.

<black soul>
07-13-2007, 11:49
сега сфащам... той те е зарязал и сега искаш пак да те хареса, но ти да му го върнеш като не му пуснеш! затова са контенето и измислянето на теми за разговор...защо просто не направиш списък с хубавите неща в характера и външността ти... :smt012

beb4ety
07-13-2007, 12:19
i az podkrepqm Aleandra :smt023

Bloodlust
07-13-2007, 18:09
Не можеш да го впечатлиш. Най-много да му станеш жалка с отчаяните си опити. Вземи се в ръце, продължи напред и за в бъдеще не се мисли за нещо повече от чуждите гаджета.

Ice_Queen_
07-13-2007, 18:18
Темата е от 12ти.Стига давали съвети,мацката каквото е направила-направила..сега може да чакаме да се похвали какво е направила и какво е станало.

07-13-2007, 18:25
i az podkrepqm Aleandra :smt023
аз пък не я подкрепям.

LaDy_DaQnA
07-13-2007, 19:13
Bydi sebesi nai-vajnoto.I nablegni na tova s koeto si pove4e ot neq.Ako znae6 slabite i strani ti gi iztykni kato tvoi silni.Sy6to moje da mu razkaje6 kak se zabavlqva6 s priqteli i da go popita6 kakvo pravi toi s neq i po nqkakuv na4in da mu pokaje6 kolko po dobre si prekarva6.Puk ako ima6 gadje da sravni6 polojenieto i toi pak 6te razbere 4e si po dbore.VSe pak ti trqbvat ot hitrinkite koito imat samo momi4etata :D :P supeh!!! Razbii go =D> :smt006

LaDy_DaQnA
07-13-2007, 19:15
Темата е от 12ти.Стига давали съвети,мацката каквото е направила-направила..сега може да чакаме да се похвали какво е направила и какво е станало.


TFa ne go vidqh no 6tom e taka pone da razkaje!Vse pak tfa moje da posluji na nqkoi nadqvam se de! :)

ф-ка
07-14-2007, 10:17
Темата е от 12ти.Стига давали съвети,мацката каквото е направила-направила..сега може да чакаме да се похвали какво е направила и какво е станало.


TFa ne go vidqh no 6tom e taka pone da razkaje!Vse pak tfa moje da posluji na nqkoi nadqvam se de! :)
Здравейте.
Аз съм авторката на темата.
Няма нищо, че продължавахте да пишете, утре ще излезем отново.
Първия път се получи добре, поне така мисля - изобщо не му говорех за приятелката му, а си говорехме за общи теми от живота..

bloodranger
07-14-2007, 19:36
а по темата
...
според мен трябва да си изомително кравива да не му обръщаш мн внимание и да говориш съвсем приятелси и леко дръпнато с него за да го жъгнешI az sum na tova mnenie! :wink:
moito mnenie dragi kolejki e 4e ako go naprai tva da si izumitelno krasiva da go jegne6 ala bala samo moje da go nakara da si misli 4e se e iztupala za nego,a 6tom ne go haresva nqma nujda ot tva


dali seg mu priqtelka e tapa si znae toi ne vie 4erni stancii

YO,TEACHER,LEAVE THE KIDS ALONE :smt005

bloodranger
07-14-2007, 19:38
Темата е от 12ти.Стига давали съвети,мацката каквото е направила-направила..сега може да чакаме да се похвали какво е направила и какво е станало.


TFa ne go vidqh no 6tom e taka pone da razkaje!Vse pak tfa moje da posluji na nqkoi nadqvam se de! :)
Здравейте.
Аз съм авторката на темата.
Няма нищо, че продължавахте да пишете, утре ще излезем отново.
Първия път се получи добре, поне така мисля - изобщо не му говорех за приятелката му, а си говорехме за общи теми от живота..
brei zasilihte mom4eto po naklonenata ploskost,moje i tai da e po dobre nz uspeh :-)

Mimka_sweet
07-14-2007, 19:41
ДА бе да не го харесваш :-D