PDA

View Full Version : За вас и бившите ви гаджета.



cherinka
07-12-2007, 11:46
Здравейте.
Насочвам въпроса си към всички от форума (момчета, момичета) и бих желала да науча какво ви е разделило с бившите ви гаджета. Какви са били причините за вашата раздяла, също не забравяйте да споменете и какъв е бил повода.
:D

neverand
07-12-2007, 11:47
просто дойде края.

07-12-2007, 11:50
Emi toi be6e edno mom4ence,koeto neznae kvo iska ot jivota,az go razbrah o6te mn ot rano,no imah 4uvstva i ne iskah da se otkazvam tolkova lesno.No v edin moment vidqh 4e ve4e nqma smisul i go ostavih da si jivee jivota,dokato se nau4i kak da se darji s edno momi4e i nai-ve4e dokato osaznae kvo iska i kak da go postigne.Konkreten povod nqma6e,prosto re6ih 4e ne si zaslujava da buda s takuv 4ovek :)

ninsy
07-12-2007, 11:50
Стори ми се че бяхме прекалено дълго заедно (година) а тогава не мислех че ми трябва сериозна връзка и сложих края..После ми стана тъжно пак се върнах при него и накрая усъзнах че просто няма смисъл да продължавам с него щом го лъжа и за това се разделихме :)

vvs_go
07-12-2007, 11:51
predpolagam vyprosa ti ne e naso4en kym transexualnite
sq seriozno mi biv6ata mi jena be6e to4no takava kakvato ne mi trqq6e-ligla

teen4e
07-12-2007, 11:53
Emi toi be6e edno mom4ence,koeto neznae kvo iska ot jivota,az go razbrah o6te mn ot rano,no imah 4uvstva i ne iskah da se otkazvam tolkova lesno.No v edin moment vidqh 4e ve4e nqma smisul i go ostavih da si jivee jivota,dokato se nau4i kak da se darji s edno momi4e i nai-ve4e dokato osaznae kvo iska i kak da go postigne.Konkreten povod nqma6e,prosto re6ih 4e ne si zaslujava da buda s takuv 4ovek :)

4естно и моята история е същата :P но аз го напуснах заради приятелите му и заради обстоятелствата.но дреме ми на... ::: ...

MeTaL4eTo`f
07-12-2007, 11:54
Едно момиче .... в началото уж бяха само приятели,но след като се разделихме те тръгнаха ( от различни градове са и тръгнаха :D ) Та.... той ме излага,че не си пишат вече,а аз разбрах в последствие,че даже са имали връзка и,че са се виждали ..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

07-12-2007, 12:00
Ми той беше пълен олигофрен.. Не знам защо тръгнах с него.. просто исках да видя какво е.. Е, видях, любопитството ми коства около месец увъртания :mrgreen: Най-накрая всико свърши и аз си отдъхнах.. беше яко :mrgreen:

Mn SuM tUjNaAa
07-12-2007, 12:00
Emi toi be6e edno mom4ence,koeto neznae kvo iska ot jivota,az go razbrah o6te mn ot rano,no imah 4uvstva i ne iskah da se otkazvam tolkova lesno.No v edin moment vidqh 4e ve4e nqma smisul i go ostavih da si jivee jivota,dokato se nau4i kak da se darji s edno momi4e i nai-ve4e dokato osaznae kvo iska i kak da go postigne.Konkreten povod nqma6e,prosto re6ih 4e ne si zaslujava da buda s takuv 4ovek :)
EEE TOVA E SU6TO I ZA MENE

kobrichka
07-12-2007, 12:07
Разбрах за него мн неща,които не ми харесаха,по-точно неща с които се занимава.И реших че е по-добре за мен да не се забърквам в неприятности,а ако бях с него това е на 100%.А и прекалено мн ме ревнуваше,а аз мразя това.мразя да ме задушават и ограничават.

mid_get
07-12-2007, 12:11
Emi toi be6e edno mom4ence,koeto neznae kvo iska ot jivota, prosto re6ih 4e ne si zaslujava da buda s takuv 4ovek :)
Много такива момченца има, бе :-D

07-12-2007, 12:22
Бившата му приятелка и това, че уж била бременна от него.. Ама това е минало вече :-D

cokaina_
07-12-2007, 12:23
С всичките ми бивши гаджета скъсах , защото бяха лигави момченца,освен с последното ми. С него дори не сме скусали както трябва. Просто спря да ми звъни и не ми отговаряше в skype . После когато аз му се обадих и той измънка нещо от сорта на "не се получава"....И така все още си чакам да ми се обади за да се видим и да поговорим.... :roll:

hip Hop Mace
07-12-2007, 12:33
Имеше приятелка за която не ми беше казал...нещастник.... :smt013

HopeLesss
07-12-2007, 13:28
Причината беше, че той не ми даваше това, от което имах нужда. Чувствах се така, все едно той се е хванал за мен като удавник на сламка и смуче от мен без да дава нищо в замяна. Чувствах се излишна, неоценена и не толкова обичана, колкото ми се искаше. Поводът беше това, че срещнах друг човек, който можеше да ми даде това, което исках.

mechtaq_za_teb
07-12-2007, 13:35
Ami s posledniq...prosto ne bqh gotova oshte za nova vryzka,izpitvah 4uvstva kam predishniq i prosto skysah s nego.A za po-bivshiq...po4nahme da se karame izvednyj,ot4ujdihme se,lajehme se,imahme problemi i kraqt prosto doide,vypreki 4e napravih moje bi vsichko po silite si da ne stane tova,koeto stana. :cry: Za drugi bivshi kakvo da kaja?S tqh sme se razdelqli za lapeshki gluposti.

BunnYY_f
07-12-2007, 13:54
Разделихме се, защото и двамата искахме нещо ново, нещо различно, а между нас не се получаваше това от което се нуждаехме, и така!

Nadelina
07-12-2007, 14:30
Razdelihme se zashtoto go naranqvah.. Kolkoto poveche se zadylbochavaha neshtata mejdu nas tolkova poveche toi stradashe.. a ne go zaslujavashe.. I edin den se reshi.. i mi kaza che vryzkata ni nqma smisal.. i veche ne moje da prodaljava da jivee taka... Oshte ne sym go prejivqla zashtoto go obichah.. no istinata e che se radvam che se razdelihme.. za nego... zashtoto toi zaslujava nqkoq koqto naistina da go napravi shtastliv!

find_m3
07-12-2007, 15:04
Разстоянието ни раздели

love is pain
07-12-2007, 16:06
Беше скучен,лишен от чувство за хумор,постоянно недоволен от нещо...музиката в кафето била силна,полата ми била къса ... #-o не харесвам такива хора [-X ...мислех го за по-различен,но явно съм сгрешила ...аз спрях да го търся,той мен също и така... =;

tedinkata_
07-12-2007, 16:15
beshe absoluten de4ko..ne znaeshe kakvo iska ot men..samo me razigravashe i edin den mi pisna i go reznax :-D sega ne me interesyva sled kato go vidqx che ne e nishto osobenno[mislex go za mn po INTERESN i RAZLICHEN] az ne go tursq toi men otvtreme na vreme ama skoro shte spre stryva mi se :P tva e nakratko :smt015

UmnoMace
07-12-2007, 17:49
Хм... накратко казано - защото беше загоряло и перверзно копеле /ама в лошия смисъл на думата/ и освен това, защото не уважаваше приятелите ми, които обичам повече от всичко на този свят! Бе нещастник с една дума! Пък и се оказа доста повърхностен! :-k

paola_Rey
07-12-2007, 18:39
просто дойде края. :smt010

Gothique♫
07-12-2007, 19:06
Хах помня само една причина с един бивш която доста ме нарани била съм прекалено малка за него,нз защо но ако найстина мислеше дютака нямаше да бъдем заедно 3 месеца(най-дългата ми връзка която съм имала),а с другите бивши ми просто краят дойде не че е имало някви основателни причини.

CuteBaby
07-12-2007, 22:49
mi..postoqnno luje6e..ne samo men vsi4ki prosto si izmislq6e i jivee6e v nqkakuv negov nerealen svqt(s koi se e sbil i go e prebil..na kakva kola se e vozil..kakuv motor e karal...kak se e skaral s ba6ta si i go e udaril(a ba6te mu e 2 puti kolkoto nego)..i t.n.)misle6e se za idealen a i na vsi4koto otgore misle6e samo za sex i az ne mu pusnah(hodihme 1-2 meseca) i kogato skusahme na su6tiq den toi trugna s druga i q e izebal(s izvinenie) o6te su6tiq den..ne sujalqvam 4e se razdelihme :) mnogo hora sa mi kazvali 4e ne me e zaslujaval a i az sum edinstvenoto momi4e koeto ne mu e pusnalo..ne moja da se pohvali 4e me e minal i men..tupak

NovemberRain
07-12-2007, 22:53
az ne si padam mnogo po dulgite vruzki nai dulgata mi e bila po4ti 2 meseca ne zaradi 4oveka ami za6toto az ne moga da zidurjam pove4e
povodi mnogo stiga da isak6 da go skusa6 vinagi moje6 da si anmeri6 povod, az prosto edin den osuznah 4e ve4e ne e kakto predi i 4e nqma smisul da muka mom4eto za6toto be6e pi4 no ve4e vsi4ko be6e svur6ilo..... :roll:

vikipf
07-12-2007, 22:53
Ето тема за мене.. Обожавам БИВШИЯ СИ..
Емиии аз разбрах няколко неща за него.. Той за мен... Карахме се пловин месец.. Разделихме се за 2-3 дена събрахме се.. И пак се разделихме.. Сега пак се задяваме ама той май пак се изплаши от мен.. ;)
:lol:

Ice
07-13-2007, 02:00
Той трябваше да ходи в Харватска на екскурзия! Аз знаех от самото начало, че няма да се сдържи и ще направи някоя глупост и колко ли не му се молих и не плаках само и само да не отиде...Отиде писа ми първите 3 дена и след това спря..След като се върна не ме потърси знаех, че става нещо но ме беше страх да го попитам къде е проблема, защото предполагах, че е дошъл края..Така и стана..Призна си, че е спал с 2 момичета, и че не ме обичал вече както преди (?!) и така реши да тръгне с друга... :smt012

Vikitooo
07-13-2007, 04:18
Растоянието е голям враг на любовта :smt011 Голямо мъчение и препятствие...Бях си в Бг за ваканцията, и стана..Но на 4-тият месец чат разбрахме, че е излишно..само болка и мъка си докарахме :smt011 Но НЕ съжалявам за нищо! :)

samotata^
07-13-2007, 06:36
varna se pri bivshata si pr.az sam dosta po malka ot nego i toi ne me vzemashe na seriozno.a pak az vzeh 4e se vlubih i oshte ne moga da go zabrawq,

Bebun
07-13-2007, 06:58
Той пушеше коз , аз - не. Движеше с едни пропаднали наркоманчета. Много го обичах, но накрая ми омръзна да успокоявам майка му през ден и да го издирвам , когато реши, че трябва да не се прибира с дни при семейството си, което истерясваше от притеснение. Просто се отдръпнах... така или иначе бях безсилна. Прекарахме много хубави моменти, но живеехме в различни светове, а аз не можех и не исках да се приспособя към неговия.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-13-2007, 10:48
mi s predniq se razdelih zashtoto.. . toi be6e pi4ee iiii izobshto ... nito izlizahme nito se durjahme kato gadjeta.. e poslednite nqkolko dni da .. durjahme se :) no .. ina4e :shock: preddniq zashtoto edna fr mi napulni glavata s gluposti i obshto vzeto ne go haresvah... ii takam :) abe v obshti linii az sum tipa 4ovek koito i pri nai malkoto moje da skusa s gadjeto si :-s za tfa moje bi sum i nqmala seriozna vruzka :shock:

maybelline
07-13-2007, 12:24
Бившият ми приятел е от моя клас.Криехме връзката ни (по негово желание),така и не разбрах защо,само че уж го било срам,че има гадже.Бяхме заедно около една година,като за това време скъсахме три пъти (третият беше окончателно).Първото скъсаване беше месец и половина след като тръгнахме.Той си хареса една моя приятелка (с която тогава тъкмо се бяхме запознали де,в последствие след като и те скъсаха,тя ми стана много добра приятелка).Аз усетих,че нещо не е наред и го попитах за нея и накрая решихме да се разделим и те да тръгнат заедно.След като скъсаха(след месец),той пак поиска да се събере с мен.Аз се съгласих.Изкарахе заедно половин година и на една училищна екскурзия след като той не ми обръщаше никакво внимание и дори не се поинтересува с кой съм в една стая или къде съм изобщо в хотела.През тези няколко дни той изобщо не говореше с мен и с нищо не показа,че съществувам за него.Това беше след поредица "необръщане на внимание" в класната стая и затова реших да прекратим връзката.Скъсахме и след по-малко от месец отново се събрахме.Третото скъсване беше 3 месеца по-късно.Той се сприятели (т.е. си мислеше че се е сприятелил,тъй като те само го използваха,но той не знае) с някои "мацки" от нашия клас и започна да излиза с тях,без да взима мен (въпреки че му бях гадже) и само се сваляха или поне натам отиваха нещата.Един ден,след като се бяхме разбрали да се видим след училище,но той остана там да ги чака,за да отидат на кънки на лед,аз си тръгнах и вечерта скъсахме по Скайп.Оттогава до известно време бяхме в отвратителни отношения.Сега почти не си говорим.Той искаше да си останем приятели,но използваше това като предтекст,за да ме дразни и тормози с разни глупости,на които аз се връзвах.
Сегашният ми приятел е съвсем различен.От него научих какво всъщност означава някой да те обича истински и да държи на теб.

flowerlina
07-13-2007, 14:51
Абсолютно нищо.Краят просто си дойде.Бяхме изгубили всякаква връзка,но когато случайно го срещнах тези дни нещо пак ми трепна.Толкова добре го познавам,че знам че и на него,въпреки че и двамата сме обвързани.Както пише и в подписа ми част от сърцето ми е още у него и винаги ще бъде,не се съмнявам!

GaNgStAz
07-13-2007, 15:22
еми бифшия ми приятел.. той ме скъса.. беше сичко за мен, мноо го обичам, и винаги ше е така.. таа.. скъсахме заради шибаното разстояние.. 10 месеца и накрая ми заби, че му е било супер шит като не ме вижда често и... -- > Старата любов ръжда не хваща, но трябва ли за това новата любов да плаща.. една разбита любов, която ще остане до гроб..