PDA

View Full Version : Секс без удоволствие :(



Exael
07-12-2007, 13:26
Здрасти :) Искам да питам има ли някакъв начин да засиля чувствителността на пениса си при секс.
На 21 съм и съм обрязан от 10тата си година. Проблема ми е, че при нормален секс не изпитвам почти никакво удоволствие, да не говорим когато момичето иска да си слагам презерватив. Просто от непрестанното търкане в бельото главичката ми явно е загрубяла и нямам почти никаква чувствителност. Чувствам се адски подтиснат и непълноценен/ощетен от липсата на удоволствие при половия акт. Иначе съм готино момче (не че се хваля) и не липсва интерес от женската страна към мен, а аз постоянно мисля за секс и много искам да получа по-силни усещания от него :(
Дайте някакви съвети к'во да направя, че ся е лято, сезона на свалките и момичета колкото искаш навън и направо откачам :smt013

Exael
07-12-2007, 13:28
И друг мн кофти проблем - няколко пъти ми се случва малко след началото на половия акт пениса ми просто да откаже да си върши работата. Просто не изпитвам никакво удоволствие и от това малкия просто си "заспива" ](*,)

ultra
07-12-2007, 14:07
Ами говори с твойто момиче и и кажи,че така седят нещата.Мисля,че оралната любов може да свърши работа...Да те загрее преди това и така да си откарате...

Seducti0n
07-12-2007, 22:26
Туй нещо........тъжно ми звучи.Момичето очаква да я задоволяваш,а ти самия страдаш поради липсата ана по-силни усещания в леглото.Ккато казаха преди мен,оралната любов може би е добър избор.Страно е че мислиш за секс повечко време,а когато се стигне до него.....и нещата тръгват с главата надолу...в буквален и преносен смисъл.Не знам какво да те посъветвам,ако нещата продължават в същия дух,можеш да поговиш със сексолог. :wink: Късмет.

07-13-2007, 12:05
еми така и ще направя :) са ще звънна на д-р. Румен Бостанджиев да си уговоря една консултация. Иначе е баш така, както Цвети го описа. Иска ми се адски много, момичето едва ли не се разтапя в мен, а аз самия не изпитвам нищо като физическо удоволствие, освен удовлетвореността, че съм дарил с ласки момичето. Оралната любов не помага, най-ми е гот като ме стимулира с ръка, ще видим все пак какво ще ме посъветва чичо доктор :oops: Надявам се да измисли нещо, че иначе не знам, направо ще откача :smt013 Толкова искам да съм си един вид "нормален" :shock:

dE_coder
07-22-2007, 06:36
Az go imam sa6tia problem, polu4avam erekcia no ne polu4avam takova udovolstvie ot eakulaciata kakto predi 2 godini. Ob6to vzeto ot 2 godini nasam sam s tova "otklonenie" ot normalnoto sastoqnie. Edin vid zaguba na 4uvstvitelnostta na penisa, nqkoi predpolagat 4e e ot naru6enia v nervnata sistema koqto otgovarq za vazbudata na penisa, no kak se lekuva trqbva da se hodi pri urolog ili psihiatar ako e psihologi4eska osnova.
Pozdravi

DjBaloon
07-22-2007, 07:17
oho mnogo nepriqtno,neznam probvai neshto razlichno v seksa