PDA

View Full Version : Блондор



marge
07-12-2007, 12:34
Значи, наскоро праввих кичури на една моя приятелка с Блондор, само че, тъй като косата й е много тъмно кестенява, станаха оранжеви. Купихме платинено руса боя. Въпроса ми е както по принцип се боядисва ли да слагам тая боя отгоре. защото се опасявам, след като веднъж са изрусявани кичури, ако втори път се изрусят (боята нали и тя изрусяа) да не останат кичурите и в ръцете ми? Плс, спешно е!

sladkoto_viki92
07-12-2007, 12:40
Значи, наскоро праввих кичури на една моя приятелка с Блондор, само че, тъй като косата й е много тъмно кестенява, станаха оранжеви. Купихме платинено руса боя. Въпроса ми е както по принцип се боядисва ли да слагам тая боя отгоре. защото се опасявам, след като веднъж са изрусявани кичури, ако втори път се изрусят (боята нали и тя изрусяа) да не останат кичурите и в ръцете ми? Плс, спешно е!

moqta friziorka smesva blondora s boqta....za da stane efekta 'bqlo ruso'...no spored men neka tvoqta priqtelka otide na frizior,za da ne reve posle :lol: :lol: :lol: :lol:

ninsy
07-12-2007, 12:42
така ако си я боядисвала днес или вчера вероятността кичурите и да ти останат в ръцете е голяма.. и да най-добре е да отиде при човек който се занимава с това!Ако не са много оранжеви има матиращи продукти,които са по безвредни от колкото да си боядисва косата на ново..

sladkoto_viki92
07-12-2007, 12:44
така ако си я боядисвала днес или вчера вероятността кичурите и да ти останат в ръцете е голяма.. и да най-добре е да отиде при човек който се занимава с това!Ако не са много оранжеви има матиращи продукти,които са по безвредни от колкото да си боядисва косата на ново..


q spodeli nqkakvi matira6ti produkti.....nqma da e zle i az da probvam :mrgreen:

ninsy
07-12-2007, 12:48
ох ами сега се сещам само за матиращия крем на престиж ,ползвала съм го и има ефект бях ползвала пще 2 -3 но те бяха професионални и на дали ги има по козметичните магазинчета

07-12-2007, 12:50
така ако си я боядисвала днес или вчера вероятността кичурите и да ти останат в ръцете е голяма.. и да най-добре е да отиде при човек който се занимава с това!Ако не са много оранжеви има матиращи продукти,които са по безвредни от колкото да си боядисва косата на ново..


q spodeli nqkakvi matira6ti produkti.....nqma da e zle i az da probvam :mrgreen:
И аз това щях да попитам :)

Бтв, то щом фризиорка е смесжала джете не виждам кака е разликата дали едно след друго ще се сложат двата продукта или заедно :roll:

sladkoto_viki92
07-12-2007, 12:58
така ако си я боядисвала днес или вчера вероятността кичурите и да ти останат в ръцете е голяма.. и да най-добре е да отиде при човек който се занимава с това!Ако не са много оранжеви има матиращи продукти,които са по безвредни от колкото да си боядисва косата на ново..


q spodeli nqkakvi matira6ti produkti.....nqma da e zle i az da probvam :mrgreen:
И аз това щях да попитам :)

Бтв, то щом фризиорка е смесжала джете не виждам кака е разликата дали едно след друго ще се сложат двата продукта или заедно :roll:

emi ima tq slaga opredeleni koli4estva....pone moqta friziorka....nz neka i dr kajat

Seducti0n
07-12-2007, 13:50
Девойката с оранжевите кичури да отива на фризьор.Преди около 2-3 години и аз си правих кичури с въпросния блондор.Получи се ок,но първо изгори ме се косата,второ приличах на малко курвенце на 13 годинки,скъсах се от реване.Сега обаче косичката ми си е отново кестенява.А към авторката-по-добре не експериментирай,да не стане някоя беля и да досъсипеш косата и. :wink:

marge
07-12-2007, 14:27
Окей ние рискувахме и стана добре =) Отгоре сложихме боя Лонда, платиненорусата, и със фолио стана добре =) Косата не падна, няма и да падне така като гледам =) Мери на всичи :D

bAbY_lUfE
02-12-2009, 09:20
аз искам да попитам дали може с блондор да се постигне тъмно руса коса? :?