PDA

View Full Version : ИЗКЛЮЧЕНИЕ!



Baby_b
07-12-2007, 14:26
Хораа реших да пиша щото не издържам вече :? Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. ](*,) а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо :cry: имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена :smt012 аре пишете и да се утешаваме взаимно

cherinka
07-12-2007, 14:33
Азз.. може да ходя, може и да не ходя.
при мен проблема е, че не съм сигурна дали точно искам на море или на балкан.
Хах.
Ходи ми се сред природата, в някоя горичка, някъде на тихо с 3-ма мои много близки приятели.
Наще няма да дадат пари, защото тоя месец отидоха 200лв за пломби на зъбити ми.
А ти като имаш заделени пари, вашите няма ли да те пуснат някъде на почивка с някакви твои познати, примерно.

malka_sladuranka
07-12-2007, 14:36
И аз може да пропусна морето тази година. Нямам настроение за пътуване. Може да отскоча само за 2-3дена до някое местенце близо до Сифия.
Защо не направиш и ти така? Защо не отидеш с приятели за няколко дена на друго място, не на море?

_donna_
07-12-2007, 14:37
за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

пфхагагахагахахаха.. :smt005

aP0kAlIpSiS
07-12-2007, 14:37
Споко, не си единствена.
И аз тази година няма да мога да се махна от тоя гаден град,но пък на пук на това съм решила да ходя на басейн.Не е същото, разбира се, но поне е някаква утеха.
И все пак никой не ми е виновен-аз сама си го причиних...

ПС: Искам Китеееен.... :smt010 ....

07-12-2007, 14:41
за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

пфхагагахагахахаха.. :smt005донна коза мръсна яж си лайната там и не се прави на остроумна и стига си се правила на най-великата , най-възвишената и най-умната.Не си !!!Кучка мръсна

cherinka
07-12-2007, 14:45
за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

пфхагагахагахахаха.. :smt005донна коза мръсна яж си лайната там и не се прави на остроумна и стига си се правила на най-великата , най-възвишената и най-умната.Не си !!!Кучка мръсна
Бе, малоумник!
Я, не псовай!
Има малки деца във форума!

:mrgreen:

Baby_b
07-12-2007, 14:46
Наще няма да ме пуснат с приятели само щото ми нямат толкова голямо доверие #-o А иначе и аз ходя на басеин ама друго си е на море и аз щях да ходя на Китен ама ся вече #-o

HopeLesss
07-12-2007, 14:48
Аз пък честно казано не изгарям от желание да ходя на море - жега, пясък, мръсна вода и тълпи от нагли и безочливи хора - каква идилия. Както казаха преди мен, може да отидеш някъде за 2-3 дена сред природата с приятели. 100% ще си изкарате супер. Пък и къде пише, че всяка година трябва да се ходи на море? Пък и има басейни ако искаш да се печеш...

namina
07-12-2007, 14:51
Хораа реших да пиша щото не издържам вече :? Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. ](*,) а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо :cry: имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена :smt012 аре пишете и да се утешаваме взаимно


споко и аз съм цяло лято тука ](*,) :smt005

Baby_b
07-12-2007, 14:55
Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя :smt009

namina
07-12-2007, 14:56
Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя :smt009

в същото пол.съм :smt011

Seducti0n
07-12-2007, 14:59
Да ама всичките ми приятели са на море и само аз няма да ходя :smt009Недей се съмосъжалява повече.Измисли си някакво алтернативно решение.Предложиха ти доста и то все добри идеи преди мен. :wink:Почивката а морето неее всичко.Ако знаеш как д се забавляваш,ако си с правилните хора на хубаво местенце,доброто прекарване ви е в кърпа вързано...... :wink:

malka_sladuranka
07-12-2007, 15:07
за теб само "ходенето на море" ли е забавление?

пфхагагахагахахаха.. :smt005 Хм.. Не си права.
Момичето се е нагласило, че ще ходи на море, събирала си е пари, а накрая.. плановете и се провалят. Гадно е. Всичките и приятели ще са там. Какви забавления без приятели? Кофти е. Нормално е да се чувства гадно и да мисли, че цялото лято ще е провал. Така мисли поради простата причина, че от самото начало започва с провал на една идея.

Baby_b горе главата не е толкова фатално. Ще видиш, че ще си прекараш добре дори и да си в града ти. :wink:

kiro89sf
07-12-2007, 15:31
хахааха
Никога не съм ходил на море, не искам и да ходя. Мразя го :x
Голяма късметлийка си. Мен всички ме канят, и като им откажа оставам сам....
Море :smt078

pathetic
07-12-2007, 16:07
най-великата , най-възвишената и най-умната

О,но,това съм аз.

..



Моренцето е хубаво,ама има и по-добри неща.
Пробвай да четеш,да пиеш,да се разхождаш сама,да крещиш,да се завираш по разни непозволени места.

Има толкова силно забавляващи чудесии.
Избери си няколко и ги пробвай.

RoyTheReaper
07-12-2007, 16:20
Аз пък честно казано не изгарям от желание да ходя на море - жега, пясък, мръсна вода и тълпи от нагли и безочливи хора - каква идилия. Както казаха преди мен, може да отидеш някъде за 2-3 дена сред природата с приятели. 100% ще си изкарате супер. Пък и къде пише, че всяка година трябва да се ходи на море? Пък и има басейни ако искаш да се печеш...

Правилно. Море съкс. Особено нашето - голяма цигания. Аз сигурно ще пропусна, но съвсем доброволно.

07-12-2007, 16:47
Ако обичаш морето има една добра страна да не ходиш-следващата година ще ти е по-интересно и ще се радваш повече,тъй като си пропуснал една година,не знам дал е утеха,но все пак
А и може да ходиш на басейн,някои малка екскурзийка да си направиш,не е задължително да бъдеш на морето за да си прекараш добре :wink:

07-12-2007, 17:26
хахааха
Никога не съм ходил на море, не искам и да ходя. Мразя го :x
Голяма късметлийка си. Мен всички ме канят, и като им откажа оставам сам....
Море :smt078

Абе ти наред ли си...Първо как можеш да критикуваш морето при положение че НИКОГА НЕ СИ ХОДИЛ.Сигурно си някво дебело прасе там с цици като жена и те е срам да си покажеш сланините.
Колкото до темата-не се притеснявай,това НЕ Е единственото забавление... а пък и нищо не се знае още,може вкрайна сметка да отидеш някъде на моренце.Не се отчайвай за такава глупост

Baby_b
07-12-2007, 17:38
Хораа златни сте :smt008 обичам ви сичките накарахте ме да си променя гледната точка. Мн мерси на малка сладуканка и на сички др. Все пак искам да ви попитам какви по-големи и важни планове имате за лятото. Щот ми е любопитно де

cherinka
07-12-2007, 20:23
Хораа златни сте :smt008 обичам ви сичките накарахте ме да си променя гледната точка. Мн мерси на малка сладуканка и на сички др. Все пак искам да ви попитам какви по-големи и важни планове имате за лятото. Щот ми е любопитно де
До Пловдив е с.Войводиново и там има конна база, и сега като спестя пари, ще отидеме на езда с една приятелка. Мисля, че ще бъде забавно, стига да не сгафя нещо и да не се контузя, или раня.
Другите планове.. те са като на един най-обикновен тийнейджър... :D

AFT
07-12-2007, 20:28
Хораа реших да пиша щото не издържам вече :? Всеки се е запътил за морето само аз ще си кисна в нас цяло лято. Не издържам вече и по-лошоото е че няма какво да направя. ](*,) а много ми се ходи на море.Обстоятелствата се стекоха по малко по-лош начин отколкото очаквах. Бях си събрала пари за море и още ги пазя,но вече нямат никакво предназначение де,и най-накрая от тоя тъп лагер всички места са заети и аз оставам на сухо :cry: имам чувството че са цяло лято сичко ще ми е отврат Та има ли и други като мене които няма да ходят на море или аз съм единствена :smt012 аре пишете и да се утешаваме взаимно

Мдам, и аз никъде няма да ходя т'ва лято. Егати шайца!

cherinka
07-12-2007, 20:31
Мдам, и аз никъде няма да ходя т'ва лято. Егати шайца!
Ай, бе, мамка му.
Ела до Пловдив, за да ме видиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

AFT
07-14-2007, 09:15
Аз съм си от Пловдив, бе. :lol:

cherinka
07-14-2007, 11:19
Аз съм си от Пловдив, бе. :lol:
Така ли?!
Оо, ми ела тогава някой слънчев ден във 'вероната' до синдикалния дом :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

AFT
07-14-2007, 11:55
Хъх,еми ... някой ден ... 8-[