PDA

View Full Version : Tърся книги на английски език /фентъзи/



TikvenaElhichka
07-12-2007, 15:46
Тъй като съм от провинцията(Русе), тук книгите на английски език не са особено много с изключение на класическите (поне те са в изобилие). Та да питам в София освен на пл. Славейков и Пингвините къде другаде има по-голям избор на фентъзи книги на английски(всъщност не съм убедена дали и на гореизброените две места има кой знае какъв избор, но се надявам)?
Впрочем, търся книги от поредицата "Dragonlance" - от трилогиите "Хрониките на Драконовото копие" и "Легенди за Драконовото копие", както и "The Soulforge", но това няма чак такова голямо значение сега. ;)
Ако някой знае нещо, моля да пише :)

П.П. Благодаря предварително!
П.П.2 Извинявам се за нахалството... :oops:

HopeLesss
07-12-2007, 16:34
Защо не си поръчаш книга от и-нет, а ще ходиш чак до София? Винаги когато съм си поръчвала са пристигали, пък таксата за доставка ще ти излезе 100 пъти по-евтино от транспортните разходи до София. Аз често си поръчвам от www.helikon.bg или www.pe-bg.com.

TikvenaElhichka
07-12-2007, 20:30
1. Вече съм претърсила и в двата сайта и не намерих търсеното, а нямам намерения да се хвърлям на книгите там, които не ме и очароват особено(а надписите изчерпана още по-малко), преди да съм проверила дали другаде няма да има нещо по-добро...Между другото, в http://book.store.bg има почти всичко, но на неособено приемливи цени.(не е и като да не мога да използвам гугъл :P)
2. Имам така или иначе планирано пътуване, живот и здраве,и смятам да се отбия - ако има какво да търся, което се опитвам да разбера в момента ;)

HopeLesss
07-13-2007, 22:55
Беше и все още е :wink:

08-02-2007, 09:06
Аз лично съм най-доволен от обслужването в "Хеликон".Чрез техния сайт могат да се поръчат и книги от чужбина.Предлагат се хиляди заглавия и има добри отстъпки при по-големи поръчки.