PDA

View Full Version : Момиче съм и искам съвет за първа среща



Джъст Гърл
07-12-2007, 15:20
Много съм вдървена сред момчета.Някой може ли да ми даде съвет как да се държа на първата среща с момче.За какво да говорим.Да се правя ли на слаба или да се сържа като олегнала.На 16 съм той на 18.Кажете общо взето вие(момчетата) за какво искате да говорите с момичето. :( Аз по принцип се старая да не изглеждам глупава обаче в желанието си изтърсвам някакви пълни простотии ](*,)

07-12-2007, 15:24
напии се и ще се отпуснеш ама не много не е хубаво да смърдиш на алкохол просто да си се отрязала :smt005 наеш ли как ще ти потръгне...

love;-)
07-12-2007, 15:34
move6 da opita6 vsi4ko bez zarazqvane,zabremenqwane i nezapametqvane.
nai vajnoto e da ne pie6 da ne preqde6 wsi4ko da si pomni6,vsi4ko da si pogalila i navsqkyde da si galena. :-) Mnogo prikazki sa izli6ni. Po dobre Ustnite da seluvat a ne da govorqt. :-) Uspeh i umnata ;-) :smt008

LizZz
07-12-2007, 15:38
напии се и ще се отпуснеш ама не много не е хубаво да смърдиш на алкохол просто да си се отрязала :smt005 наеш ли как ще ти потръгне...
Офффф...тъпак/4ка...
Та по темата,отпусни се и бъди себе си! \:D/ (не слаба или олегнала - БЪДИ СЕБЕ СИ!!!!)Най-добър ефект има(поне за мене де) До темата - се ше се намери тема,може да говорите за общи познати(ако имате такива)филми,музика(моята любима тема) :-({|= за даскало нещо...като се поопознаете може да почнеш да го разпитваш какво обича да прави,абе разузнай характера му!Опознаи го! :D Аиде успех :roll:

thefreak
07-12-2007, 15:58
Говори му мръсотии.

LizZz
07-12-2007, 16:04
Говори му мръсотии.
:smt011 :smt011 ](*,) ](*,) #-o :smt012

07-12-2007, 16:08
напии се и ще се отпуснеш ама не много не е хубаво да смърдиш на алкохол просто да си се отрязала :smt005 наеш ли как ще ти потръгне...
Офффф...тъпак/4ка...
Та по темата,отпусни се и бъди себе си! \:D/ (не слаба или олегнала - БЪДИ СЕБЕ СИ!!!!)Най-добър ефект има(поне за мене де) До темата - се ше се намери тема,може да говорите за общи познати(ако имате такива)филми,музика(моята любима тема) :-({|= за даскало нещо...като се поопознаете може да почнеш да го разпитваш какво обича да прави,абе разузнай характера му!Опознаи го! :D Аиде успех :roll:

ооо айде и опита се изказа 92 и вече мн ти знае устата :smt005 "Бъди себе си " - тва в някой лексикон ли го прочете уред ли си !?

LizZz
07-12-2007, 16:15
Пфхахаахахахах...дам...приме р за простотия - "напий се за да те харесат" :smt011 на тебе повече ли би ти харесало да харесаш някой много готин(който се прави на такъв),а после да го видиш в савсем различна светлина,а?абе кво се занимавам с пияниците бе... :smt019 :smt011 :smt005 :smt014

LizZz
07-12-2007, 16:17
Бъди себе си(да преведа) - да не се прави на такава каквато не е защото повече ще я харесат когато е "себе си" :idea:

LizZz
07-12-2007, 16:24
А ти на колко години си,че даваш такива идеи?

..:sUnRiSe:..
07-12-2007, 16:45
бе стига сте се карали в темата на момичето...
то е ясно, че не трябва да се натряскаш преди срещата
просто се отпусни и не си гълтай езика говори с него не е нужно да разисквате за децата в африка или световния мир по - добре е да са някои по - повърхностни теми, които вълнуват и двамата :)
и старай се да му се харесаш ама не прекалявай всичко трябва да има граници айде успех

няма нужда да се правиш на такава каквато не си ако това е човекът ще си те обича

UmnoMace
07-12-2007, 17:33
Според мене най-важното е: отиди на срещата позитивно настроена /тоест не се самонавивай, че всичко ще се прецака/, старай се да не се правиш на някоя, която не си... хм какво друго - не слагай много силен грим, облечи нещо, в което ще ти бъде наистина комфортно, вземи си душ преди това, за да релаксираш :D
А относно разговорите- както казах и по-нагоре в темата - не разисквайте глобалното затопляне и дупките в озона, а примерно музика, филми, хобита, интереси, книги :smt016
Дано съм ти помогнала с нещо... и абе не се шашкай - все пак отиваш на среща, а не на изпит, нали 8) :-D

bloodranger
07-14-2007, 20:09
Говори му мръсотии.
me4ta \:D/

Mementomori
07-14-2007, 20:39
Здравей,Джъст Гърл!Най-важното е да не се притесняваш,защото това може само да ти навреди,но не и да помогне!Затова се отпусни,дръж се съвсем естествено и всичко ще си дойде на мястото!Темите за разговор идват спонтанно,все пак няма да водиш монолог,той също ще предложи идея за разговор!И недей да мислиш,че когато си напрегната,говориш глупости,най-вероятно звучат като шеги!Просто релакс!Не забравяй-който си е умен,не е нужно да се прави на такъв!Успех,Мила!

Backfire
07-14-2007, 21:09
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

ХрС
07-14-2007, 21:11
Е то всеки на първата среща поне малко се притеснява!
Но важното е да си себе си,нито твърде да се притесняваш,нито твърде да досаждаш и да бързаш! В смисъл дръж се е естесвено,иначе момчето може да си извади грешни представи!

Mementomori
07-15-2007, 00:08
dark slammer,недей да се подиграваш на темата,ако нещо ти е смешно,по-добре не пиши!

live2beCooL
07-15-2007, 00:11
offfffffffffff ebati tupata tema! nai-tupq vupros koito sum 4el nqkoga! za takia raoti ne se pita....kakvo da pravq ,kakvo da mu govorq, trqbva da si ti idva otvutre ;)

Backfire
07-15-2007, 09:28
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

beb4ety
07-15-2007, 11:13
lizzard_92 <- saglasna sam otposnise BaDi SeBeSi :idea:

07-15-2007, 11:25
аз като отивам на първа среща въобще не си мисля за какво да си говорим. Отивам, пък то темите в последствие си идват. :)
Както някой каза отиди с позитивно настроение, сложи си една голяма усмивка и всичко ще е наред.

07-15-2007, 11:27
... а и понякога нарочно мълча и не започвам тема и другия започва дя говори нещо или да разказва история. така, че и това е вариант. :lol:

Mementomori
07-15-2007, 16:25
dark slammer,щом това не е подигравка,то определено е белег на несериозно поведение и отношение!

UmnoMace
07-15-2007, 17:53
Memento mori, sorry, че се намесвам и аз тука, ама май мн навътре взимаш нещата... тука повечето се базикат малко или повече, ама нормално- тийнове сме все пак... ти на колко си м/у другото...? :roll:

sasha_90
07-15-2007, 18:45
Единственото което трябва да направиш е да бъдеш себе си!Гледай да не си много мълчалива,нито пък много приказлива.
Не се притеснявай! :-D

07-16-2007, 09:15
Umno mace,не смятам,че има значение на колко съм.Не е нормално,когато някой иска съвет или търси спешна помощ,някои от хората тук да му се подиграват и да се надсмиват над тревогите му!Ако така се държаха и медицинските работници,досега да сме останали само 3 милиона!Не го приемам навътре,просто съм сериозен,когато е нужно!Определено това не е темата за забавление!