PDA

View Full Version : shampoan-ocvetitel



charovnata_
07-12-2007, 17:07
da popitam za shampoana ocvetitel:1moje li kato se boqdisash s ocvetitela ako ne ti haresa cveta da si go premahnesh a ne da chakash 1;2 ili poveche sedmici? 2 ako nqkoi se e boqdasval i ne se e poluchilo mn dobre ili e stanalo na petna mn zle li e izglejdalo? potursih v dr takiva temo no ne mojah da namerq dostatychno info,ako znaete neshto poveche pishete i daite primer kakva marka e nai podohodqshat i s dobyr efekt

Tyra
07-12-2007, 17:28
az nqmam mnogo ideq za teq 6ampoani ma 1 fr-ka sa boqdisa i stana dosta zle ,kosata i se izto6ti i plus tva 2 meseca ne padna tva 4udo a i ne na posledno mqsto polu4i se cvqt absolutno razli4en ot pokazaniq na 6ampoana ta ka 4e kato si re6ila da si promenq6 cveta na kosata po-dobre s boq pone spored men :)

Presley
07-12-2007, 17:43
Бично аэ не съм ги употребявала.Преди време исках и щях да си купя от теэи на Palette,но ми каэаха ,че те не боядисвали , а само подселват естествения цвят на косата -един вид пидават блясък.Эа мен това са пълни глупости и эа това не се подведох....!Но братовчедка ми преди време си беше купила някакъв шампоано-оцветител и остана доста недоволна.Косата и не иэсветля, а само на слънце имаше нюанси...като цяло това не е боя и не може да се очаква ефект на боя...!Ако искаш да си боядисваш косата,това не е вариант... =;

sladkoto_viki92
07-12-2007, 19:16
emi da ti kaja pri vseki e strogo individualno......za6toto maika mi polzva takuv na "londa' v rusata gama vmesto boq i az re6ih da probvam s 4erveno uj da vidq kak 6te mi stoi.....no pri men ne izdurja i 2 mieneta na kosata,a tq go polzva kato boq :wink: :wink: :wink: :wink:

Сънливка
07-12-2007, 19:29
Аз използвах веднъж и много ми хареса.А ако не ти харесва споко то се измива.

charovnata_
07-12-2007, 19:45
Аз използвах веднъж и много ми хареса.А ако не ти харесва споко то се измива. ama moje li da go izmiq na edin put v smilsa da ne chakam vseki den da se kupq a ot edin put da go m=ahna

palomaaa
07-12-2007, 20:00
ot 1pat nqma da se maxne.....edna priqtelka se be6e boqdisala s takav 6ampoan,ami izlqzaxme,tq be6e s bqla bluza i zavalq-e bluzata i stana rozova (za6toto se be6e napravila 4ervena)..ina4e kam 1 sedmica nqkade ne ospq da maxne cveta to ne be6e 4erven,svetlo 4erven,rozaov,svetlo rozov...sas vsqko izmivane se promenq6e a i da ne ti kazvam vazglavnicata i na kakvo prili4a6e...

charovnata_
07-12-2007, 20:11
a osven shampoan-ocvetitel i boq za kosa i sprei nqma li dr nachin za da si boqdisash kosata

tuka6na
07-13-2007, 07:15
a osven shampoan-ocvetitel i boq za kosa i sprei nqma li dr nachin za da si boqdisash kosata
перхидрол му е майката :shock:
е какъв друг начин искаш?
другото-От една страна да боядисва,от друга-да се маха когато пожелаете. :-s Такава врътка няма ,така че ако твърдо си решила да се боядисваш,много много не експериментирай ,ами си вземи боя,за чийто ефект не се съмняваш.
>за шампоаните-мен лично ефекта много ми хареса.Взех цвят много близък до моя ,за да го подсили един вид,и се получи доста добре.Явно зависи от това,в какъв цвят искаш да се боядисаш,вярно-ако не е близък до твоя не се знае дали ще е толкова сполучливо.

charovnata_
07-13-2007, 09:32
a osven shampoan-ocvetitel i boq za kosa i sprei nqma li dr nachin za da si boqdisash kosata
перхидрол му е майката :shock:
е какъв друг начин искаш?
другото-От една страна да боядисва,от друга-да се маха когато пожелаете. :-s Такава врътка няма ,така че ако твърдо си решила да се боядисваш,много много не експериментирай ,ами си вземи боя,за чийто ефект не се съмняваш.
>за шампоаните-мен лично ефекта много ми хареса.Взех цвят много близък до моя ,за да го подсили един вид,и се получи доста добре.Явно зависи от това,в какъв цвят искаш да се боядисаш,вярно-ако не е близък до твоя не се знае дали ще е толкова сполучливо. mi az sum s kestenqva kosa i iskam da si q napra malko po tumnichka no ne cherna i me beshe strah da ne e da mi stne na petna i posle da ne moga da izlena ot nas cql mesec A za boq ne iskam da riskuvam prosto zashtoto nz dali shte mi se ocveti dobre kosata da ne e da stane nqkoii gaf

tequila
07-13-2007, 17:59
значи аз от няколко месеца се боядисвам със шампоан оцветител и мога да ти кажа , че в началото наистина придава само блясък ... но след 2-3 път започва да придава и цвят ... боядисвам се червена и цветът е просто невероятен е вярно след време пада по не много скоро ... на палетте само използвам и съм доволна ... ааа и още нещо на всеки шампоан отзад си пише за какъв цвят коса е подходящ ... смисъл че няма да хване на катранено черна коса примерно ... и за да не се получават петна нанасяйте шампоана с гребен , но не четка така шампоанът се нанася равномерно по цялата дължина на косъма :wink:

tuka6na
07-14-2007, 12:37
a osven shampoan-ocvetitel i boq za kosa i sprei nqma li dr nachin za da si boqdisash kosata
перхидрол му е майката :shock:
е какъв друг начин искаш?
другото-От една страна да боядисва,от друга-да се маха когато пожелаете. :-s Такава врътка няма ,така че ако твърдо си решила да се боядисваш,много много не експериментирай ,ами си вземи боя,за чийто ефект не се съмняваш.
>за шампоаните-мен лично ефекта много ми хареса.Взех цвят много близък до моя ,за да го подсили един вид,и се получи доста добре.Явно зависи от това,в какъв цвят искаш да се боядисаш,вярно-ако не е близък до твоя не се знае дали ще е толкова сполучливо. mi az sum s kestenqva kosa i iskam da si q napra malko po tumnichka no ne cherna i me beshe strah da ne e da mi stne na petna i posle da ne moga da izlena ot nas cql mesec A za boq ne iskam da riskuvam prosto zashtoto nz dali shte mi se ocveti dobre kosata da ne e da stane nqkoii gaf
еми гаф може да стане винаги.Но щом искаш цвят,по-близък до твоя вероятността става по-малка.
Както и да е-никой не може да ти даде гаранция така ; )

tequila
07-15-2007, 17:40
a osven shampoan-ocvetitel i boq za kosa i sprei nqma li dr nachin za da si boqdisash kosata
перхидрол му е майката :shock:
е какъв друг начин искаш?
другото-От една страна да боядисва,от друга-да се маха когато пожелаете. :-s Такава врътка няма ,така че ако твърдо си решила да се боядисваш,много много не експериментирай ,ами си вземи боя,за чийто ефект не се съмняваш.
>за шампоаните-мен лично ефекта много ми хареса.Взех цвят много близък до моя ,за да го подсили един вид,и се получи доста добре.Явно зависи от това,в какъв цвят искаш да се боядисаш,вярно-ако не е близък до твоя не се знае дали ще е толкова сполучливо. mi az sum s kestenqva kosa i iskam da si q napra malko po tumnichka no ne cherna i me beshe strah da ne e da mi stne na petna i posle da ne moga da izlena ot nas cql mesec A za boq ne iskam da riskuvam prosto zashtoto nz dali shte mi se ocveti dobre kosata da ne e da stane nqkoii gaf
еми гаф може да стане винаги.Но щом искаш цвят,по-близък до твоя вероятността става по-малка.
Както и да е-никой не може да ти даде гаранция така ; )
на всеки цвят шампоан отзад си пише за каква коса се препоръчва :wink:

N0_feAR
07-16-2007, 05:52
за шампоан не мога да ти кажа как става работата, ама знам, че има балсами за коса, подхранващи(демек не са вредни) и са с оцветител. Такива са на Престиж.