PDA

View Full Version : kak obshtuvate s lyubimiq ili lyubimata ako



presincety
07-12-2007, 17:13
kak obshtuvate s lyubimiq ili lyubimnata ako ste mu/i nabrali mnogo ili ste se skarali...???? :smt013 :smt014 ](*,) :-k :)

`Death`Whore``
07-12-2007, 17:15
Зависи кой е бесен и дали общуваме на живо или не.

thefreak
07-12-2007, 17:23
Иам мноо властен глас.
Само повиша тон и се пащисва.

cherinka
07-12-2007, 17:25
Той: МАаааааааааайка ти шееба жълта курво.
Аз: разкарай се бе олигофрен.
Той: Ааааз щи кажа кой ша се разкара.
Аз: Млъкни, че ме нервиш.
Той: На кой ще викаш млъкни, ма.
Аз: На теб. Някъв проблем?
Той: (тука изцепва няква псофня на турски и после си продължаваме на български).
Аз: :shock:

Тва е общо взето..
..минало.

Mementomori
07-12-2007, 17:26
Съвсем нормално и цивилизовано!Високият тон и жестикулациите са напълно излишни!

Th3MaN
07-12-2007, 17:31
Просто ставам и си излизам щото ако почнеме да спориме ще се стигне до бой и ще стане тежко положението :D

experiment_m
07-12-2007, 17:43
Ако аз съм нервния гледам много много да не приказвам, защото почна ли повишаването на тон е почти неизбежно и от малък скандала може да прерасне в доста голям. А ако гаджето се е изнервило гледам да я успокоя докато е време, че почне ли да ми вдига гири се изнервям адски много и мога да я пратя да си ходи и да ми се не връща вече. :-D

krem4et0
07-12-2007, 18:41
Рева и крещя, а той само седи смутен и нищо не казва. Ако говори е бавно, ама така, че те жегва............

Nadelina
07-13-2007, 06:09
Kreshtq.. Obijdam.. Obshto vzeto s agresia deistvam.. Toi stoi sreshtu mene i apostrofira dumite mi ama tolkova spokoino che oshte poveche me nervira i izlizam izvan ravnovesie..

alkobalko
07-13-2007, 06:15
Много зависи от причината. Иначе рядко викам и обиждам. Говоря му нормално.

Butterfly^
07-13-2007, 08:08
Никога не викам, заяждам се с него и му апострофирам думите. В началото той е спокоен, но когато започне да се изнервя и да повишава тон, аз омеквам и минавам на милия тон :lol: И ако той продължава да е нервен и да ми вика, пускам някоя друга сълза и горе долу така завършват нещата..е не точно така де, има и продължение :smt007 :-D

sexa_na_kompleksa
07-13-2007, 08:13
Той: МАаааааааааайка ти шееба жълта курво.
Аз: разкарай се бе олигофрен.
Той: Ааааз щи кажа кой ша се разкара.
Аз: Млъкни, че ме нервиш.
Той: На кой ще викаш млъкни, ма.
Аз: На теб. Някъв проблем?
Той: (тука изцепва няква псофня на турски и после си продължаваме на български).
Аз: :shock:

Тва е общо взето..
..минало.

:smt005 :smt005 :smt005
Тва ме изкефи на макс.
А иначе по темата - еми гледам да изясниме нещата без много разправии :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-13-2007, 10:45
oshte ne sme si bili bqsni :lol: ama nadali shte se obijdame :) toi ne e takuv...

Barbie
07-13-2007, 10:59
Ако е по скайп мога да се държа по-грубо. На живо не ми дава сърце да се държа студено. Ако виждам, че е изнервен (дори да не съм виновна аз) се опитвам да го успокоя или да кажа нещо смешно, въпреки че май опитите ми да разведря обстановката него само го изнервят. Ако той се държи грубо или студено с мен накрая се разплаквам (в повечето случаи когато вече съм сама и мога да си рева спокойно). Определено не обичам да ми говори грубо. Не съм конфликтен човек и караниците с близки хора винаги ми действат зле.

hiphopka
07-13-2007, 11:05
В повечето случай се караме за някви малки глупости и аз винаги почвам за бърборя много и на него му писва и ми запушва устата с целувка :smt055 И това ни е скарването :lol:

maybelline
07-13-2007, 12:28
Ами трудно е да се обясни.Като някой е набрал на другия,гледаме да изясним въпроса.Когато приятелят ми ме е ядосал за нещо,обикновено не ми е до гушкания и целувки,докато не се разберем относно проблема.А после наваксваме гушкането и целувките;)