PDA

View Full Version : kakvo tarsqt momchetata v momichetata



presincety
07-12-2007, 17:16
kakvo haresvat ili po-skoro tarsqt momchetata v momichetata,kogato iskat da imat priqtelka?? Dali samo krasotata e ot znachenie ili ima i dr. vajni iziskvaniq :?: :PpppPP :) :roll: :lol: :smt007

cherinka
07-12-2007, 17:21
Момчетата нито казват, нито показват по някакъв начин на момичето какво искат от нея.
Дори някои индивиди да го отричат, те искат разбирателство, доверие, подкрепа, нежност, романтика, любвеобилност и прочие. Също държат момичето да не е лигаво или разлигавено. Търсят момиче, с което ще могат да говорят по много въпроси за и от живота, компетентни момичета, интелигентни, с някъв умствен багаж.
Външността не играе особено голяма роля, но все пак търсят такава, с която не би ги било срам да се появят пред други хора (разбирате).
Единствено за това се сещам, за сега.
Общо взето това бяха мои грешки, които малко късно осъзнах, но, все пак, важното е, че съм ги осъзнала.

Th3MaN
07-12-2007, 17:26
Ами аз специялно искам момичето да е красиво но това не е най-важното. Важноо е аз да си я харесвам пък другите ако искат да я мислат за еди каква си. Искам да мога да си говора с нея. Кагато сме с приятели може да се лигавиме и да правиме всякакви неща но когато сме сами да можем да си говорим истински. Искам да е весела да можем заедно да се забавляваме. Да е любознателна и да ми се доверява. :smt005 Само че такива момичета доколкото знам няма така че се примирявам и с по обикновените.

thefreak
07-12-2007, 17:32
Ся пак ще има поне една дето ще ми отговори предсказуемо на мнението. Само ще изчакам.
Първо искам да кажа, че въпроса е провокиращ, това си личи от километри... ако изкажеш едната крайност ще те изкара простак(Е какво пък?), а ако изкажеш другата ще излезе, че преувеличаваш..
Трябва да кажеш нещо по средата като поста на Th3MaN.
И ще уцелиш. Си кажат момичетата "абе тоя ги разбира работите".
Както и да е това на страна...
Второ искам да кажа момчетата търсят в момичетата тяло и красота, нищо повече.
Всички друго идва в последствие, не си мислете, че първо ще види колко си умна, разговорлива, разбрана и т.н.
Последния път като проверих: Дебелите и грозни момичета не ги заговарят по дискотеката(или където и да било...)

Nafarforiii
07-12-2007, 17:39
Второ искам да кажа момчетата търсят в момичетата тяло и красота, нищо повече.
Всички друго идва в последствие, не си мислете, че първо ще види колко си умна, разговорлива, разбрана и т.н.
Последния път като проверих: Дебелите и грозни момичета не ги заговарят по дискотеката(или където и да било...)[/quote]

много правилно

cherinka
07-12-2007, 17:45
Ся пак ще има поне една дето ще ми отговори предсказуемо на мнението. Само ще изчакам.
Първо искам да кажа, че въпроса е провокиращ, това си личи от километри... ако изкажеш едната крайност ще те изкара простак(Е какво пък?), а ако изкажеш другата ще излезе, че преувеличаваш..
Трябва да кажеш нещо по средата като поста на Th3MaN.
И ще уцелиш. Си кажат момичетата "абе тоя ги разбира работите".
Както и да е това на страна...
Второ искам да кажа момчетата търсят в момичетата тяло и красота, нищо повече.
Всички друго идва в последствие, не си мислете, че първо ще види колко си умна, разговорлива, разбрана и т.н.
Последния път като проверих: Дебелите и грозни момичета не ги заговарят по дискотеката(или където и да било...)
Абе, верно си тъпак.
ХАхха :mrgreen:
Автора на темата не говори за ПЪРВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ, а за какво търсят момчетата в момичетата.
Не можеш да четеш ли?-Толкова жалко за теб.

А и без това нищо ново не казваш, тъй че..ти сам каза, че ще те изкарат тъпак.
Хахах.

experiment_m
07-12-2007, 17:51
Всеки търси това от което има най-голяма нужда в момента. Като се почне от секса та се стигне чак до външност :-D ,а при някои по отраснали момчета, а и по улегнали и до лични качества на момичето. :D

07-12-2007, 17:57
cherinka, задръж си елементарните разсъждения за себе си. Голяма разбирачка го раздаваш, пък досега само те режат момчетата, а?

Та по същество - момчетата търсят на първо място красота. Ако няма физическа тръпка, ако ще момата да ми рецитира теорията на относителността и да ме разбива от смях - нЕма шансове. Та в крайна сметка каквото и да търсим в последствие, на първо място са красивото лице/гърди/крака/задник и т.н. - според конкретните предпочитания. Останалите качества се нареждат по нататък, освен в някои пренебрежително редки случаи..

Ако все пак се интересуваш - добре ще е да притежаваш чувство за хумор, поне разумно ниво на възприемане и когато й кажа NVidia да не ме пита това яде ли се или се пие. Ако търсим нещо за една нощ - всички "изисквания" без първото отпадат.

Може би ще е добре да бъде малко ревнива, загадъчна, но не прекалено и общо взето да мълчи, когато се налага (виж, това даже трябва да е в по-челните места).

KisskilleRcHe
07-12-2007, 18:01
Почти всички момчета казват, че не красотата е най-важното нещо, но ако една девойка не е красива никога няма да се загледа някое момче по нея. И так няма да се завърти интригата. Но наистина красотата не е най-важното. На мен ми е писнало от секси мацки, тъпи като дърво. Е то тъпа путка все пак е тафтология, но както и да е . :lol:

Vikitooo
07-12-2007, 18:03
SeX?

SouL4e
07-12-2007, 18:20
Тъй като се заговори и за това кое момчетата виждат първо в едно момиче ще споделя и моето становище по въпроса.
Аз първо забелязвам очите, искам по възможност да са сини, а ако не са сини да са отворени, защото очите никога няма да те излъжат те са много по искрени от думите. Не отричам, заглеждам и другите дадености и без тях, едва ли бих тръгнал с някое момиче. Всичко останало идва в последствие и без да съм го видял не бих се хванал с нея. Както една представителка на нежния пол по нагоре написа, да не е лигава, също да знае какво говори и иска, а да и да е честна. Най-много от всичко ценя честността, каквото и да е сгрешила нека да ми го каже, пък после ще се мисли. Това е общо взето.
ПС: Трудно ще се намери такава комбинация, но за мен това е максималното в общи линии и не преставам да търся такова момиче!

thefreak
07-12-2007, 18:24
Ся пак ще има поне една дето ще ми отговори предсказуемо на мнението. Само ще изчакам.
Първо искам да кажа, че въпроса е провокиращ, това си личи от километри... ако изкажеш едната крайност ще те изкара простак(Е какво пък?), а ако изкажеш другата ще излезе, че преувеличаваш..
Трябва да кажеш нещо по средата като поста на Th3MaN.
И ще уцелиш. Си кажат момичетата "абе тоя ги разбира работите".
Както и да е това на страна...
Второ искам да кажа момчетата търсят в момичетата тяло и красота, нищо повече.
Всички друго идва в последствие, не си мислете, че първо ще види колко си умна, разговорлива, разбрана и т.н.
Последния път като проверих: Дебелите и грозни момичета не ги заговарят по дискотеката(или където и да било...)
Абе, верно си тъпак.
ХАхха :mrgreen:
Автора на темата не говори за ПЪРВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ, а за какво търсят момчетата в момичетата.
Не можеш да четеш ли?-Толкова жалко за теб.

А и без това нищо ново не казваш, тъй че..ти сам каза, че ще те изкарат тъпак.
Хахах.
Е ти верно имаш да разтеш още доста...
Това мнение не е точно, това което очаквах, но определено е предсказуемо.
И мисля, че казах какво търсят момчетата, заблудила си се нещо.
Или поне ти се иска да не търсят това.

thefreak
07-12-2007, 18:25
SeX?
Предлагаш?

beb4ety
07-12-2007, 19:01
:lol: az ne sam mom4e i ne moga da ti kaja

cherinka
07-12-2007, 19:06
cherinka, задръж си елементарните разсъждения за себе си. Голяма разбирачка го раздаваш, пък досега само те режат момчетата, а?

.
Ами, все още съм на етап "учи се от грешките си", в което няма МНОГО лошо.
А и защо и другите да не се учат от моите грешки.
Човек израства (умствено) от разни грешки, които е правил и които са правени от другите.
Че нали така се добива опит?!
..

07-12-2007, 19:11
Ами, все още съм на етап "учи се от грешките си", в което няма МНОГО лошо.
А и защо и другите да не се учат от моите грешки.
Човек израства (умствено) от разни грешки, които е правил и които са правени от другите.
Че нали така се добива опит?!
..
Като си на етап "учи се от грешките си" си трай, вместо да даваш "компетентни" мнения и да наричаш някого тъпак. Вижда се кой е тъпакът и колко струват приказките му..

TheprodigYYY
07-12-2007, 19:18
търсят злато

sladko_dete
07-12-2007, 21:57
A be, hora kvo se karate, ima momcheta i momcheta ...
Ima takiva, koito iskat da sa s nqkoq super macka, s koqto da pravqt sex 24/7...
Ima i takiva, koito iskat tqhnata priqtelka da e razbrana i priqtna, da ima s kogo da si govorqt i da prekarvat dobre vremeto si...
Ima i takiva, koito tarsqt v priqtelkata si maika im .... i takiva ima de!!!
A ima i takiva, koito prosto se vlubvat .... ;-)

07-13-2007, 13:29
Истината е,че няма момчета-момичета,тези неща важат за всички! И ,ако едно момиче се запита какво търси в едно ммоче, това ще е отговорът и на едно момче! И момичетата гледат външност-едва ли някоя ще си падне по някакъв смотльо,който се носи по модата от преди 30 години и е пъпчив икакво ли не, още повече,ако момичетое готино! А вече за връзка са си нормалните неща-доверие, искреност, да се забавляват заедно и т.н! ;-)

Coolguy
07-13-2007, 13:31
Виж, мъжете сме просто устроени :)

Първо място - красив външен вид.
Второ място - мил характер.

Толкова.

vvs_go
07-13-2007, 21:39
ami az tyrsq : da e seriozna, tyrpeliva, da me iska i da go pokazva, da mi otdelq vreme, da ne me dyrji na razstoqnie a da me dopusne do sebe si, da ne se my4i da me promeni, da me kara da se 4uvstvam samouveren ( ne s visoko samo4uvstvie ima razlika)

07-13-2007, 22:30
:lol: az ne sam mom4e i ne moga da ti kaja

Ми трай ма, патко!Дай и да трупа мнения...И аз не съм момче и няма какво да кажа по темата, просто ме подразни това, че се изказваш ей така, колкото да се намираш на работа.
P.S. Да знаеш само,че като минеш 1000 мнения и минаваш в другото ниво, ама то е по-трудно, така че не бързай толкова!

bloodranger
07-14-2007, 05:10
Второ искам да кажа момчетата търсят в момичетата тяло и красота, нищо повече.
Всички друго идва в последствие, не си мислете, че първо ще види колко си умна, разговорлива, разбрана и т.н.
Последния път като проверих: Дебелите и грозни момичета не ги заговарят по дискотеката(или където и да било...)

много правилно[/quote]

podkrepqm