PDA

View Full Version : Moderated:Влюбена съм в приятел на родителите ми



K.S.
07-12-2007, 17:26
Ujas az sum na 15, a se vlubih v 27 god priqtel na na6te 8-[ Toi se darji super milo s men, nz dali ima nqkfi 4yvstva oba4e az opredeleno imam. Normalno li e ?? #-o

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Th3MaN
07-12-2007, 17:28
Не е нормално. Замисли се реално! Ти си на 15 а той на 27 тва се пак са 12 години разлика. Ти изобщо не си му на равнището и такава връзка е почти не възможна. Пък и той е приятел на ваще подяволите помисли как ще реагират те #-o

Presley
07-12-2007, 17:31
Еми да се влюбиш е нормално,няма нищо ненормално :-D !Обаче е доста големичък эа теб, а и е приятел на ваще...не ми се вярва те да се эарадват :-D !Пък и `влюбена` не энам дали е точната дума,пойэчакай да мине малко време и може да то раэлюбиш.

sexy_for_you
07-12-2007, 17:32
Не е нормално да се влюбваш в човек,който е с 12 години по-голям от теб.Помисли си дали ще ти е хубаво с него,имате ли общи интереси,пък и той е приятел на баща ти.Може да има приятелка/съпруга,за деца не знам.По-добре си намери някого на твоята възраст,с който да общуваш нормално и родителите също биха могли да го приема по-добре от приятеля на баща ти.За мен не е нормално.Той се държи мило от любезност може би.По-добре не се занимавай с него.УСПЕХ!

Presley
07-12-2007, 17:35
По-добре си намери някого на твоята възраст
Най-добре*


Той се държи мило от любезност може би
Най-вероятно е така...

..:sUnRiSe:..
07-12-2007, 17:36
според мен това е просто увлечение нормално е да те привлича някой по стар ама чак за любов е малко прекалено да се говори той все пак е на 27 (най вероятно се държи мило с теб защото си си дете и защото е мил възрастен човек )
не че за любовта има някви граници НО ВСЕ ПАК ти си малка и това не е нормално

thefreak
07-12-2007, 17:42
Ujas az sum na 15, a se vlubih v 27 god priqtel na na6te 8-[ Toi se darji super milo s men, nz dali ima nqkfi 4yvstva oba4e az opredeleno imam. Normalno li e ?? #-o
Никъв шанс.

sweety_secret
07-12-2007, 17:43
защо чак толкова гледате годините?! за любовта граници няма!!! но мила немисля че си чак влюбена,може би ти е просто голяма тръпка! но големият проблем е че е приятел на ваще и ако неискаш и той и ти да имате проблеми с тях по добре да няма нищо между вас! :shock: :!: :(

Mementomori
07-12-2007, 17:43
Не е нормално,разликата в годините е много голяма,той е семеен приятел!Представи си реакцията на родителите ти,ако научат,че вие,двамата,сте заедно!Много изненадващо ще е!Предполагам,че това,което чувстваш,е само увлечение и ще отмине(да се надяваме)!Успех!

07-12-2007, 17:56
Няма значение с колко той е по-голям от теб. Важното в случая е, че ти си малолетна, а той - пълнолетен и зрял мъж. Не е нормално той да изпитва нещо към теб. Ще се държи мило с теб, естествено, да не е някой прост хлапак?!

KisskilleRcHe
07-12-2007, 17:58
Боже момичетата на тая възраст нямат никакъв акъл. Аз пък се влюбих в една приятелка на баба. Мислете малко бе кфи чувства може да има между вас !

Vikitooo
07-12-2007, 18:17
Shto da ne e normalno?! #-o Malko momiche si haresva po-golqm batko, neshto NEnormalno? :lol: Chesto sreshtano qvleniq, po malkite momichenca si haresvat po-golemite batkovci. Az sum vlubena v Brat Pit :-D Ok po temata. Prosto si go zagledala kolko e sladak, vlubvane edva li e. Nqma nujda da kazvam, che e NEvazmojno da badesh s tozi batko!

shaka_kan
07-12-2007, 18:20
Da suglasna sum s mnenieto ,4e si nepulnoletna i e kofti rab0tata. Az naprimer sum na 22 i si imam priatel na 35 godini! Taka 4e za lub0vta granici nqma , makar sled vreme se p0lu4avat pr0tiv0re4iq!

beb4ety
07-12-2007, 19:54
mmmm ne i ne mislq 4e toi ima 4uvstva darji se milo 6toto e priatel na roditelite ti :lol: ne obzalagai golemi nadejdi

betka_13
07-13-2007, 05:47
mmmm ne i ne mislq 4e toi ima 4uvstva darji se milo 6toto e priatel na roditelite ti :lol: ne obzalagai golemi nadejdi
i az taka mislq

alkobalko
07-13-2007, 06:20
По-добре не се занимавай с него. В това да си влюбена няма нищо лошо, но си избрала неподходящия човек.
Разликата ви е голяма, а и той е приятел на родителите ти. Той се държи любезно с теб, но това не означава, че има някакви чувства.

dIeSeL4E```
07-13-2007, 07:44
Emi nz..te sa 12 god. razlika no ti vse pak si na 15 ne si na 12-13 nali?Tova,koeto moje da te trevoji e 4e nai-veroqtno 6te iska da pravite sex..a na tvoita vuzrast ti nai-veroqtno ne si pravila i ako e taka nqma smisul da go pravi6 :!: no ako ne iska da pravite sex togava nqma da ima problem

nofi
07-15-2007, 01:52
От колко време познаваш този човек?
Ако го познаваш от малка първоначално вероятно си го възприемала като баткото, който се заиграва с теб, когато дойде у вас, а когато си пораснала си решила, че трябва по друг начин да се докажеш пред него и така...
Тъй че се замисли дали наистина си влюбена!

kalpazanka
07-15-2007, 08:08
И аз съм минала през този период. :oops: Да се влюбиш няма нищо лошо, но гледай баткото и околните да не разберат, че става доста неловко. Той няма как да ти отвърне, замисли се реално, а от това ще си наранена само ти.

IKisseDAGirL
07-15-2007, 08:19
Той е приятел на вашите, плюс това е на 27, а ти на 15 - за какви чувства изобщо може да става въпрос? :lol:
Човек на неговата възраст да не ти казвам как гледа на такива като теб..

Ако наистина се има с родителите ти дори няма и да те погледне, а ако му е все тая най-много да поиска да те изч*ка един-два пъти. И в двата случая нищо не печелиш, така че си го избий от главата :?

BlueForever
07-15-2007, 08:21
Ujas az sum na 15, a se vlubih v 27 god priqtel na na6te 8-[ Toi se darji super milo s men, nz dali ima nqkfi 4yvstva oba4e az opredeleno imam. Normalno li e ?? #-o

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Сигурно да... Питай го той кво мисли за тая връзка. ГОВОРЕТЕ ! Само това решава проблемите ...

BeBsItO
07-15-2007, 09:31
#-o zabravi. toi nee za teb

07-15-2007, 09:40
az puk mislq 4e toi ne e za tebe nameri si nqkoi po maluk (toi moje da ti e ba6ta)i go zabravi tozi I ne mislq 4e toi moje da ima 4uvstva kum tebe!SE pak USpeH!ti si re6ava6

cashmere
07-15-2007, 13:11
6te ti kaja samu edno ZA LUBOVTA NQMA VAZRAST I GRANICI

ХрС
07-15-2007, 13:28
Ами то годините не са чак толкова важни,но все пак!
Той може да си има приятелка!
А,и се държи мило с теб,защото е семеен приятел!
Не може да се държи грубо в присъствието на родителите ти! Не е етично!
Не се занимавай с него,има много по-млади и красиви момчета! :)

07-15-2007, 21:57
Emi nz..te sa 12 god. razlika no ti vse pak si na 15 ne si na 12-13 nali?Tova,koeto moje da te trevoji e 4e nai-veroqtno 6te iska da pravite sex..a na tvoita vuzrast ti nai-veroqtno ne si pravila i ako e taka nqma smisul da go pravi6 :!: no ako ne iska da pravite sex togava nqma da ima problem
napylno sym syglasna, godinite opredeleno ne sa nai-vajnoto ne6to a i 27 ne sa koi znae kolko mnogo!!!!! Ako imate ob6ti temi za razgovr i izob6to si govorite izvyn semeini ne6ta, samo dvamata, moje i da ima6 6ans... no si pomisli za va6ite i dali toi bi riskyval priqtelstvoto si zaradi vryzka s teb?
Sama re6ava6, no godinite ne sa koi znae kolko vajni!

BAYO
07-16-2007, 03:57
Тц. Неа такъв филм маце, избии си го от главата

Gothique♫
07-16-2007, 09:01
Абсолютно никакъв шанс да сте заедно гадно е ама е самата истина откъдето и да го погледнеш е супер смешно,толкова години разлика просто и да стане нещо то ще е краткотрайно..1.Едва ли ще можеш да го задоволиш сексуално..2.Той едва ли би се хванал с дъщерята на приятелите си...3.Не си му на нивото,има толкова момчета на твойта възраст или малко по-големи хвани се с тях ;)

sasha_90
07-16-2007, 09:24
Прилича малко на моята история:"И аз харесвам приятел на нашите но с тази разлика че с него сме и добри приятели-разликата ни е 9 години"
Нямаш никакъв шанс с него!Запомни го!Намери си някой на твоята възраст.