PDA

View Full Version : как да спра?!?!



ReaL^Pr0
07-12-2007, 18:04
искам да спра да пуша знам че е лошо но вече просто немога.
задъхвам се , не ми върви в спорта вече и дъхът ми ухае гаднооо

пробвах разни препоръки ноп нестава
като например да изпия 1 голяма чава вода всеки път щом ми се припуши обаче не действа.
пръскам се от вода и пак ми се пушии

помогнете ми

Seducti0n
07-12-2007, 18:15
Намали цигарите до минимум.Вложи много воля и сили и си помисли от какво се лишаваш,всеки път посягайки към кутията.Зачети се и в множеството надписи по опаковките....да,да и досега си ги виждала,но не си си давала сметка.Можеш да дъвчеш дъвка или да ядеш някакви бонбони.Лошя дъх,неизмено съпътсва тютюнопушенето.Сама,ще откриеш,че живота без цигари е много по-хубав,ох какви ги говоря,та нали и аз се тровя ежедневно.Ккато и да е дай всичко от себе си и откажи цигарите.Важно е желанието.......от тук насетне много воля и инат.Стискаш здраво зъби итова е...... :wink: успех.

thefreak
07-12-2007, 18:20
Ей смотльо дразниш вече,

rositka
07-12-2007, 21:34
Хей пушачо,само по един начин се спират цигарите и той е отраз!!!!!!!! :!: Аз също бях мазен пушач ама се отказах на- 29май 2006-националният ден за борба с тютюнупушенето!(тогава не пуших)01 юни деня на детето (не пуших) 02 юни поклон пред незнаиния воин(не пуших) 03. юни рождения ден на тате (не пуших) и на 04. юни си викам вече 5 дена не съм палвала явно и без цигари се живее (от тогава не съм близвала \:D/ горда съм!! а на теб ти стискам палци УСПЕХ!

CuteBaby
07-12-2007, 23:14
ami ako pu6i6 prekaleno mnogo za 1 sedmica se opitai da gi namali6 drasti4o i posle otraz gi spri..i az bqh taka no re6ih 4e nqma smisul da se trovq i edin den re6ih 4e ve4e nqma da pu6a i gi sprqh ot 4 meseca ne sum si i drupvala i ve4e ne izpitvam nikakva nujda... otna4aloto 6te ti e malko trudno i 6te ti se iska da si zapali6 no nedei posle ve4e 6te svikne6 bez tqh ;) no trqbva silna volq... a i duv4i duvki ponqkoga pomagat kogato ti se pu6i mn a i za lo6iq duh ;) uspeh ot men

buboman
07-13-2007, 01:17
ОМГ :smt005 "мазен пушач" бил....
Иначе отказването е доста трудно,аз вече 3 ти ден не съм палил ама не мога да се подпиша,че ми е лесно :roll:

07-13-2007, 05:21
искам да спра да пуша знам че е лошо но вече просто немога.
задъхвам се , не ми върви в спорта вече и дъхът ми ухае гаднооо

пробвах разни препоръки ноп нестава
като например да изпия 1 голяма чава вода всеки път щом ми се припуши обаче не действа.
пръскам се от вода и пак ми се пушии

помогнете миami i az taka ama kum trevata pu6a ve4e ot mesec i ne6to dva po4ti 6te stanat vseki den daje ponqkoga i po 3-4 puti.vze da mi e dosta tupo i sduhano bez da se napu6a i po4nah da obi4am samiq duh na trevata za6toto predi me drazne6e kato pu6a samoto pu6ene samo efekta me kefe6e sega i dvete po4naha :x .vlizam ti v polojenieto i ti kazvam 4e nai dobre e da si misli6 za parite koito ima6 4e va6te sa se trudili da gi izkarat za da ti gi dadat da si ima6 da si hapne6 ne6to a ti gi izpu6va6!vinagi kato si pomislq tova(osobeno kato 6murkam :lol: ) vinagi e dosta gadno.pomisli si kolko pari dava6 za cigari smetni gi i vi6 tiq pari edna godina da gi pesti6 kolko 6te ima6 uspeh :smt017

AliceSw
07-13-2007, 09:16
...лесно е да спреш цигарите, аз самата съм го правила хиляди пъти... :|


оттърване от тея гадости няма, не ми разправяйте, че човек, който пуши от 5 години примерно може да спре да пуши изведнъж

tuka6na
07-13-2007, 09:23
...лесно е да спреш цигарите, аз самата съм го правила хиляди пъти... :|

Много е лесно да,и аз съм ги спирала много пъти :lol:

07-13-2007, 13:06
...лесно е да спреш цигарите, аз самата съм го правила хиляди пъти... :|


оттърване от тея гадости няма, не ми разправяйте, че човек, който пуши от 5 години примерно може да спре да пуши изведнъж
Може. Един познат на баща ми е пушил 26 години, в даден момент решил и ги спрял отведнъж. Воля.

fake
07-13-2007, 13:08
може, ама явно подсъзнателно ти е кеф да пушиш и не ти се спира...всичко е да самовнушение..
бтв аз не пушех за около 2 седмици...найш кво е яко..имаш толкова много пари и се чудиш за кво да ги похарчиш като не си купуваш цигари

lovers
07-14-2007, 00:01
може, ама явно подсъзнателно ти е кеф да пушиш и не ти се спира...всичко е да самовнушение..
бтв аз не пушех за около 2 седмици...найш кво е яко..имаш толкова много пари и се чудиш за кво да ги похарчиш като не си купуваш цигариDam mn e qko vada si ot djoba qko pari vmesto da sum gi dala za nqkoi bokluk...Az gi sprqh zaradi maika mi.Tq mi kaza pone zaradi mene i da vi kaja...Mn hubavo kat ne pushish.To i cigarite sa si narkomanska rabota! :smt017

Sasuke
07-14-2007, 01:14
Слушай ме мене!Аз съм пушач и щи кажа как ги намалих:
Започнах така сутрин като стана принципно много ми се пуши и си дадох воля и пробвах да заместа цигарата с кафе (принципно сутрин съм и с кафе и с цигара обаче тук е др случая) обаче никога неси зимай чисто нормално кафе защото то без цигара не върви!Зимай си от онея лайната 3в1 там от тези!Гледай първата ти цигара да е след 16:00 и се ограничавай колкото можеш и постепенно намаляш!!Пушач съм от 7 години а в момента издържам с по 3 цигари на ден!!!Вече почвам да се оправям,несе задъхвам много а приятелите ми казват че съм почнал да раста!!!