PDA

View Full Version : Кой телефон...?



...............
07-12-2007, 20:00
Чудя се на кой телефон да се спра Samsung E790 или Samsung E570?

По функции Е790 е по-добър - 2 МП камера + 262к цвята, а на другия камерата е 1.3 МП и е с 65к цвята. Но Е790 не ми харесва на дизайн много. :( На снимката е по-хубав отколкото в действителност... И сега се чудя на кое да се спра - по-хубав дизайн или по-добри функции?? :???: :-k

Kisses_P
07-12-2007, 20:13
По-добър дизайн.Избери този който ти харесва наиситна.Телефона трябва да ти харесва на 1о място,да си го носиш с кеф.А и е телефон за да ти върши работа,да говориш с него,а не да правиш снимки.лИ все пак изборът е твой

cherinka
07-12-2007, 20:16
Ми, аз съм за дизайна.
Абе, на един телефон му тряя да изглежда добре, да е цветен, да има голяма памет в телефонния указател, да има бутони за бързо набиране, часовото време за разговори да е малко но също така и батерията му да има голяма издръживост, желателно е с мп3-ките (да убиваш времето кат си на село примерно) хаха, ама може и без тях, исъщо така нека не забравяме камерата (за да снимаш тва и онва) + кабел към РС, за да си ги имаш и на РС.
О, + хронометър, календар, часовник и прочие.

Друго ни ти тряя.
аа, и инфраред да има.
тва е..

~dance^girl~
07-12-2007, 20:56
Абе вземай тоя с функциите :lol: Аз когато си вземах телефонче го избрах по дизайна и сега честно да си кажа малко съжелявам :oops: :lol: щот сега като си качвам снимчици на компа и не са толкова хубави :lol: .между другото и моя телефон е Samsung. :) И все пак вземай тоя с функциите :)

shadow4e
07-12-2007, 21:49
Има други модели телефони... Бих избрала 790,защото е с по-добри параметри, а и за мен е много важно отпред да има екранче, а не постоянно да тряба ва до отворям я за часа, я за дали янокй не е тъсрил /предполагам, че има лампичка, която, ще свети, ако някой те търси, ама..../.