PDA

View Full Version : за приятелството..



Butterfly^
07-12-2007, 19:51
Не знам как да започна темата..много ми е тежко. Една от най-близките ми приятелки замина.. замина много далеч и не се знае дали ще се върне скоро..Боли ме, боли ме много и не само мен, цялата ни компания сме супер сдухани от месец насам, от както разбрахме, че ще заминава. Единственото нещо, което ме прави до някъде щастлива сега е това, че знам колко щастлива ще бъде тя там, защото отива при любимия си човек..но оставя тук много тъжни хора. Всъщност не знам и защо вобще пиша темата, искам само да кажа на всички да пазят и да ценят най-хубавото нещо в живота си- приятелите. Който каквото и да ми говори без приятел до себе си не можем. Правете всеки един момент заедно незабравим, забавлявайте се като за последно, защото не се знае какво ще е на следващия ден..Исках само да споделя с надеждата да ми олекне..и да пожелая на всеки един да намери истински приятели, каквито аз имам и да не ги губи никога и за нищо на света :cry:

Ето, че и аз съм тук
07-12-2007, 20:09
Хаха, жените като се съберат само си завиждат. Спокойно ся, ще си починете малко една от друго, а пък ако наистина вярваш в приятелството вси ще се видета пак...

Th3MaN
07-12-2007, 20:25
Според мен ако ви е истинска прятелка няма да тъгувате а ще се радвате заедно с нея. Тя отива там кадето ще е щастлива. Бъдете и вие щастливи заедно с нея. Ще го преживеете не е болка за умиране. Пък ще се видите се някога. Пък нали има телефони интеренет и такива ще подържате връзка.