PDA

View Full Version : Нещо не мога да измисля заглавие :/



07-12-2007, 21:06
дравейте и ще прощавате,ако темичката не й е мястото тук :arrow:
Днес докато си вършех летните домашни задължения :roll: и разни работи свързани с училище,пак почнах да си задавам ВЪПРОСА-който с две думи е 'за кво ги върша тия неща бе :( , и под тея неща имам предвид всичкото учене и всичкия труд, който пада(поне при някои хора) през първата половина или през целия им живот.Ся ви го задавам и на вас: какво толкова очаквате да постигнете, че си давате зор(ако си)?...За какво 'се учиме' и се бъхтиме- за да прекараме живота си пакв работа и забавления, тоест просто си я караме така, вечно?!Или се надяваме със собствени усилия(или с печалба от тотото?) да добием достатъчно..пари и т.н., за да си изкараме останалото време така, както си искаме? Сериозно ще взема да се депресирам :smt009 Не ми е проблема в това,че труда е нещо неизбежно в живота, а в това,че не виждам какво точно постигаме с него! Тосет-всички си го карат както си знаят, повечето от нас в крайна сметка си получават това, което са заслужили с положения труд-и накрая нищо не стига на никой :x .Какво точно чакаме да се случи,докато времето минава и ние си живеем и винаги има нещо да ни пречи на щастието..какво бе хора :( айде дано поне в нета да има някой да ме е разбрал........

thefreak
07-12-2007, 21:21
Чакаме да умрем.
Аз така го виждам.

07-12-2007, 21:56
Това са догмите на съвременното общество...

pathetic
07-12-2007, 22:20
На никакви пари не се надявам.
Не чакам каквото и да било да се случи.

Пия,пиша,чета и правя още куп работи,които ме задоволяват напълно.
Въобще не би трябвало да се ангажираме с мисли за Бъдещето или за Живота.

Пък и ние сме глупаци.

(:

miki4kata_
07-13-2007, 09:12
emi vsi4ki malki zabavni ne6ta koito se slu4vat dokato nie se borim da postignem golemite si jelaniq sa smisylyt na jivota ni (:
ne si li se zamislqla kolko ne6ta pravi6 osven da raboti6,za da stavat tezi ne6ta prosto trqbva da vyr6i6 zadyljeniqta si..

_donna_
07-13-2007, 10:22
времето минава и ние си живеем..

какво повече искаш?

всеки прави това,което го прави щастлив.
а ако не го,то той е прекалено жалък.
това си е негов проблем.

Sam90
07-13-2007, 10:30
Учиш и пишеш, за да имаш нещо в главата си. За да може, когато един ден се събереш с интелигентни хора, да имаш тема на разговор с тях, а не да каваш "Ъ?.... Тва ко начи? "....
Всеки иска да успее - да бъде щастлив, с хубава работа, хубав апартамент... това не става с щракане на пръсти. Нищо не идва даром. Трябва да си го изработиш... за целта трябва да се изучиш... е, не стига само да научиш учебниците на изуст - трябва и да си оправен. Но без знания и без култура... надали ще стане :)

pathetic
07-13-2007, 10:59
Учиш и пишеш, за да имаш нещо в главата си.:)

Глупости.
Само това учиш в училище.
А писането си идва..не го предизвикваш с цел знание.
Внимание,ще кажа сложна дума!

Звучи ми като парадокс ;)

За да може, когато един ден се събереш с интелигентни хора, да имаш тема на разговор с тях, а не да каваш "Ъ?.... Тва ко начи? "....:)

Интелигентни хора пхаах?
Ами ако не искам да се събирам с такива.
Ако са ми смешни да речем?А и дали са интелигентни или не-пак
може да не намерят обща тем.
На мен "Ъ?" ми харесва.


Всеки иска да успее - да бъде щастлив, с хубава работа, хубав апартамент...

Хайде няма нужда.

Всеки?Не си си научила добре за днес!


това не става с щракане на пръсти.
Правилно,има магически пръчици и заклинания.


Нищо не идва даром.

..Затова
"Не кради,не убивай,не богохулсвай,не
пожелавай кравата на ближния.."




Но без знания и без култура... надали ще стане :)

Пробвай с по-малко многоточия.
Речта ти ще изглежда по-сигурна и стегната.

Култура?Абе,я..

Sam90
07-13-2007, 11:06
Аз съм ТОЙ. Не знам защо си решил/а да се захванеш точно с моя пост, но явно си имаш причини. Това е моето мнение и като се опитваш да ме "затапиш" не постигаш нищо, освен да показваш колко са ти стабилни нервите. Хората със знания и ясна представа за живота са ти смешни? Не искаш хубав апартамент и работа? Хмм... интересен индивид си ти... и май доста лъжлив ;)

ПП: Сори, но си харесвам многоточията - речта ми е достатъчно стъбилна, въпреки тях.
Лек ден.

_donna_
07-13-2007, 11:19
"хубава работа и апартамент" са една средностатистическа мечта,която е втълпявана,най-често.хиляди и хиляди хора са я постигали.в повечето случаи тя не носи щастие. :wink:

Sam90
07-13-2007, 11:23
"хубава работа и апартамент" са една средностатистическа мечта,която е втълпявана,най-често.хиляди и хиляди хора са я постигали.в повечето случаи тя не носи щастие. :wink:
Да, има много повече стойностни неща, но в този живот без пари не се живее ;) Наречете ме материлаист ако искате (въпреки, че не съм...), но е така.

pathetic
07-13-2007, 17:41
Аз съм ТОЙ. Не знам защо си решил/а да се захванеш точно с моя пост, но явно си имаш причини. Това е моето мнение и като се опитваш да ме "затапиш" не постигаш нищо, освен да показваш колко са ти стабилни нервите. Хората със знания и ясна представа за живота са ти смешни? Не искаш хубав апартамент и работа? Хмм... интересен индивид си ти... и май доста лъжлив ;)

ПП: Сори, но си харесвам многоточията - речта ми е достатъчно стъбилна, въпреки тях.
Лек ден.
Това,че си Той те прави още по-гей.Честито.

Захванала съм се,защото е един от малкото слабоумни след моя.
Всъщност единствения.
Не те затапвам.
Заяждам се.
Нервите ми са абсолютно нестабилни.
Хората със знания,не са хора с ясна представа за живота.
Не искам хубав апартамент.
Искам малка мизерна къща.
Работа искам.
Не особено високоплатена.
Нито съм интересна,нито лъжлива.

Интелигентните хора да си ядат учебниците.
За мен има достатъчно слънце.
Даже ще има повече.
Стига да не станат всички инженери и строители и да ми го закрият.

Sam90
07-13-2007, 19:20
И като ми кажеш ГЕЙ, си мислиш, че ме обиждаш ли :smt005 Момиче, не можеш ли да проумееш, че всеки си има мнение?! Аз изказвам мойто и ти скачаш да се "заяждаш" - и за к'во?! Толкоз ти е акъла на тебе....

kuber
07-13-2007, 20:32
Подкрепям Sam90, мисля че има право!
А тва момиченце, горката простакеса...
Един ден се разхождах из квартала и минавайки покрай близкия трафопост видях двама мъже на средна възраст които се караха за някаква бирена ботилка....
Не искам един ден да съм като тях, за това чета и уча и се старая да постигна нещо...
А те горките сигурно на младени са си казали същото което казава сега и нашата умница pathetic

pathetic
07-13-2007, 20:43
ботилка....

А те горките сигурно на младени са си казали същото което казава сега и нашата умница pathetic

Е,и?

..

Учиш се ти.
На правопис не ви ли учат в това проклето даскало,бе?

Сам,
Гей е начин на съществуване,не обикновена обида.
Просто това е интернет.
Забавлявам се,нали една от идеите му е именно тази.
Честно.

(:

kuber
07-13-2007, 20:47
хехехехе
за правописа ми ще се хване простачето хехехехе ух че си тъпооооо #-o

Sam90
07-13-2007, 20:52
pathetic...верно си pathetic! ГЕЙ е би/хомо-сексуален човек. Или ти измисляш нови значения на думите? Май ти си пропуснала нещо в училище... Интеренета е за да се забавляваш, така ли? Значи ти е забавно да се правиш на мизерница без грам амбиции? :-k Да ти имам забавленията...

_SilencE_
07-13-2007, 23:28
ботилка....

А те горките сигурно на младени са си казали същото което казава сега и нашата умница pathetic

Е,и?

..

Учиш се ти.
На правопис не ви ли учат в това проклето даскало,бе?

когато не можеш да измислиш достатътчно силни доводи за да обориш нечие мнение се хващаш за най-маловажните детайли :wink: евала! доказа, че не можеш да защитиш тезата си

rosskata
07-14-2007, 04:59
Честно ти казвам, няма смисъл от търсене на СМИСЪЛ...
:? Само ще се депресираш излишно. Прави каквото трябва, докато намериш нещото, което наистина искаш. Тогава можеш да таковаш таковата на нещата, които ТРЯБВА да направиш. И понеже на нашата възраст в повечето случаи не знаем какво е това велико нещо, към което се стремеим, а може би и никога няма да узнаем. на помощ ни идват досадните задължания. Заради които ставаш сутрин. КОито вършиш през деня. КОито ти пречат да се превърнеш в амортизирано плужекоподобно, което не живее, а просто съществува. :lol:

Айде стига глупости- всички да ходят да си пишат домашните. :twisted:

_donna_
07-14-2007, 09:14
доказа, че не можеш да защитиш тезата си
каква теза,бе,скъпа?
просто всеки човек се стреми към различни неща в живота си..
много ли е сложно за проумяване? :|

Baby_b
07-14-2007, 16:16
Са питаш нещо от рода Какъв е смисъла на живота.Еми глеи са раждаме се,ходиме на училище,ходиме на работа и умираме.Тва е. Ако искаш можеш да си се чудиш над тоя въпрос ам а надали ще постигнеш нещо. И аз преди бях така ама сега вече си гледам да ми е купон и да ми е добре :smt023 :smt034 :smt026

LostMyMind
07-15-2007, 07:09
-

pathetic
07-15-2007, 13:50
Еми глеи са раждаме се,ходиме на училище,ходиме на работа и умираме.Тва е.

Грешка.

Sam90,
хващам се за нещата,които
ме дразнят.
Другите вече ги обсъдих.
А това някой да ми говори колко е важно
учението,а да прави такива смешни грешки
е отвратително.
Или просто ти е трудно да усвоиш нещата?

..

Всъщност ми е все едно.
Отивам да се правя на мизерница без грам амбиции в друга
тема.

07-15-2007, 14:04
Е тва му е тъпото на света. Имаш си свободната воля, имаш условията да живееш както зависи от теб, имаш хиляди варианти, обаче на края на всички от тях стои смъртта. Нещо като аналогия- дали са ни глина и можем да направим каквото си искаме от нея. Обаче знаем, че каквото и да направим, колкото и да е успешно хубаво гениялно-накрая задължитено ще дойде тоя който ни е дал глината, ще вземе всичко и ще го стъпче на прах.

07-15-2007, 15:47
ботилка....

А те горките сигурно на младени са си казали същото което казава сега и нашата умница pathetic

Е,и?

..

Учиш се ти.
На правопис не ви ли учат в това проклето даскало,бе?

когато не можеш да измислиш достатътчно силни доводи за да обориш нечие мнение се хващаш за най-маловажните детайли :wink: евала! доказа, че не можеш да защитиш тезата си

e toq napisa che uchi v uchilishte za da ne stane kat oneq det se karat..shtom tolkoz uchi bi trqbvalo pone da znae kak se pishe butilka ;D

ХрС
07-15-2007, 15:47
ивота е даденост ,която рано или късно ни вземат!Ние просто се опитваме да оставим нещо след себе си!
еми ти какво мислиш,че би могла да оставиш ако не учиш и не успееш в нещо! :)

Споко и мен ме мързи,ама все пак! По-добре е да си имаш сигурна работа в някой офис,или направо да си имаш фирма,отколкото да се бъхташ за някакви триста лева,с които едвам да се изхварниш! :)

Backfire
07-15-2007, 15:49
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

In4iTu_
07-15-2007, 17:09
Лично аз уча, за да не мия кенефи после...

pathetic
07-15-2007, 17:26
ХрС

..
Далеч е от мързел.
Кой казва,че ако не уча
простотиите от учебниците
няма да успея?
Мога да си набавя нужната
информация по всякакви начини.
По-хубаво е да правиш
това,което искаш,
без да се обвързваш
с такива неща като пари.
И предимно да им робуваш.

dark slammer,
какво имат общо нещата,които
ме дразнят с
това как си подреждам
изреченията?
Виж сега,дарки,
има разлика
между това един
човек да пише "кФо стаа,милуу"(което е лигавщина)
и това да пише грешно съвсем
обикновени думички.
Това трябва да е навик.
И е без значение
дали го пишеш в тетрадката
по български,в интернет
или на някоя стена.

..

(:

Backfire
07-15-2007, 17:31
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

07-15-2007, 17:37
Мен ме кефи начина и на подредба :P

Backfire
07-15-2007, 17:43
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

_donna_
07-16-2007, 09:07
оо..нея я дразни начина на подредба на изреченията.
WTF?!нали уж в нета никой не го такова как пише? :|