PDA

View Full Version : dali da trugna s nego :S



07-12-2007, 20:22
takaa....imame 4 godini razlika...nito az nito toi sme imali seriozni vrzuki..toi me obi4a a az ne sym sig dali nqma da sujelqvam ako trugna s nego...no znam 4e 6e sujelqvam ako ne opitam..s kompaniqta mu ne se spogodihme mn a i te sa po golemi...4uvstvam se malko kato lape pokrai priqtelite mu,no s nego mi e mn hubavo....mn e mil i zagrijen za men...kazva mi 4e druga ne e haresval tolkova silno...haresva mi,no ne6to me spira otvutre?!Dali e strah?A we nqkoi izpitval li e su6toto i kak se e spravql i izpravql pred takiva raboti...dali da se gmurna s glavata napred ili pak da ostana na suho ne 4e nqma da si namerq dr...no sled tva mai 6e sujelqvam,no i ne iskam da stana 4ast ot kolekiqta mu s nqkvi igra4ki za po nqkolko dena, ne iskam da sym kato vs dr..toi mi kaza 4e ve4e tyrsi ne6ty seriozno...no nz dali sym gotova i za istinski seriozna vruzka? :( aide pi6ete ne6ty pls...mai vs 6e mi e ot pomo6t

Th3MaN
07-12-2007, 20:35
Ми виж са трябва да прецениш дали го харесваш. Ако не по добре не се занимавай няма смисал няма да се получи. Пък ако той наистина те харесва ще го разочароваш. Недей да тръгваш с него понеже си отчаяна или нещо такова

sexy_for_you
07-12-2007, 21:09
Ми виж са трябва да прецениш дали го харесваш. Ако не по добре не се занимавай няма смисал няма да се получи. Пък ако той наистина те харесва ще го разочароваш. Недей да тръгваш с него понеже си отчаяна или нещо такова

Съгласна

{sweet4e}
07-12-2007, 21:31
Както каза нещо те спира.Еми нз дали мога да ти помогна мн мн добре,но трябва сама да си прецениш.Но каквото и да направиш не трябва да съжаляваш :D

RisingSun__
07-13-2007, 00:58
shtom tvurdi che "drygo momiche ne e haresval tolkoz silno" po dubre upitai ... puk kakvoto sabq pokaje :D

Ice
07-13-2007, 01:33
Ако съм разбрала правилно не е от най-сериозните? Ами моят съвет към теб е, ако наистина искаш да си с него, бъди с него да не ти пука какво мисли компанията му за теб все пак не живееш за тях, но не се привързвай към него прекалено бързо за да не страдаш после.Успех! :wink:

Vikitooo
07-13-2007, 04:39
Що бе какво има да се съжаляваш? 8-[ 4 години не е голяма разлика(поне за мен) плюс това и ти не си някаква 13 годишна пикла. :wink: Винаги има път назад, опитай с момчето, а ако не стане-здраве му кажи поне няма те е яд O:)