PDA

View Full Version : ~Обица на езика~



punkrock
07-12-2007, 20:33
Начи.. Искам да си сложа обица на езика, ама нашите не ми дават. Те са доста строги, ама аз съм си решила вече да се пробия и тва е.
Само искам да питам за колко време горе долу зарасва мястото, че да мога да си махам обичката и да я слагам после пак? И много ли се забелязва,като говориш?

П.П. Моля без тъпи коментари с обиди =;

...emO_g1RL...
07-12-2007, 21:16
ми кфо да ти кажа...
дупчицата зараства за около 15-20 мин :roll:
има хора които казват че са нужни 24 часа...ма аз съм си питала в ателието 8-[
не се скрива трудно,просто трябва да не зяпаш много много...винаги трябва да се подсещаш че онова нещо е в устата ти...и че по всяко време може да те издаде... :!:
начи,аз криех мойта от наще около година и половина,ма накрая ми писна и им казах...те отначало малко пооткачиха...ма после свикнаха :)... и така
надявам се да се справиш,но е по-добре след като се пробиеш да им кажеш,щото ше ти е супер трудно да се криеш докато се храниш,щото първите дни мноо те боли езика и трябва да ядеш предимно течни храни,пюренца и т.нат...а докато ядеш...мноо се вижда,то и те боли,праиш некфи физиономии,ваще се чудят кфо ти става... :shock:
най-добре им кажи още когато се пробиеш,те пред свършен факт нищо не могат да направят така или иначе :-D
аре успех :-D

07-13-2007, 09:54
Мерси за отговора :D

punkrock
07-13-2007, 09:55
Туй бях аз :-D

Presley
07-13-2007, 12:04
Аэ моята още на първия ден я свалях и слагах :-D !Но отностно говора-да,эабеляэва се.Поне при мен доста се эабеляэваше и бая фъфлех :-D !Но при всеки е раэлично,може и да не фъфлиш,эависи...но 1000% ще раэберат.

Sarabi
07-13-2007, 12:07
Бе какво ти пука- това си е твоя език, ще го дупчиш !
Иначе всеки фъфли различно... аз като се дупчих само вкарвах малко по - изразителен акцент докато четях по испански :lol: . Но много си зависи, една приятелка не можеше да говори почти :lol: . За това им кажи какщо смяташ да направиш за да няма после брутални инциденти .

NightSky
07-13-2007, 14:09
Кажи им веднага след като се пробиеш.

Jamalska
07-13-2007, 14:39
Не яж с тях;)..аз никога почти не ям с наще на една маса...кой когато се прибере си яде...скарай се с тях и кажи че няма да им проговориш:)

07-16-2007, 19:01
aa bolI lI?! ii pri samoto dup4ene i posle..i kolko reme boLi ?! 8-[

07-16-2007, 19:01
aa bolI lI?! ii pri samoto dup4ene i posle..i kolko reme boLi ?! 8-[

radito
07-16-2007, 20:28
Мене не ме болеше, само 1-я ден малко с яденето беше кофти, ама се справих. А при продупчването няма как да те боли, то тва си е мускул, само чуваш едно "хръц" и толкова...

N0_feAR
07-17-2007, 06:28
мислч, че до 2 седмици ще зарастне. Той човека в пиерс студиото щи обясни с кво да се жабуркаш. В началото може и да фъфлиш, за това избягвай много много разговорите с вашите. А ако искаш да не се вижда си вземи силиконови ли, пластмасови топчета( абе едно от двете беша, ма не се сещам кое) За болката при пробиването, нали ти слагат лидокаин(упойка) ако те хване добре, няма от к'во да се притесняваш, всичко става за секунди :wink:

tedinkata_
07-17-2007, 07:32
aa bolI lI?! ii pri samoto dup4ene i posle..i kolko reme boLi ?! 8-[ :arrow: boli probivaneto malko to nqma kak.. no se turpi.. posle nai mn den dva da te boli i to po skoro prebolqva..

eMiLLy
07-17-2007, 08:29
Ами недей да ядеш със тях :) и не им говори много :twisted: