PDA

View Full Version : Moderated:има ли мсисъл да се занимавам ако знам че тои нищо



07-12-2007, 22:11
Ходих на курсове окло 3 месеца. В групата ми имаше един пич, който още от самото начало ми хареса.
Ведъж аз закъснявах и реших първо да изпуша една цигара, докато пушех тои дойде и така от приказка на приказка отидохме на кафе, пропуснахме целия немски и общо взето ни беше супер готино
виждахме се още няколко пъти, като полседния път беше у тях, говорихме си някви простотиикии и накрая бяхме на балкона да пушим и тои за първи път беше толкова блозио до мен, бяхме един до друг и той ме погледна, а аз се вцепених, нещо ми сатна и почнах да гожоря много бързо, кофтито е че трябваше да се прибирам.като се прибирах тои ми звънна да ме пита как съм и дали съм добре и че съжалявал че не можал да ме закара до нас, защото трябваше да връща едни дискове,но понеже съм идиот на един концерт веднъж му изпратих единмного гаден смс от сорта ако те дразня ми кажи и тои ми звъни и се едно нищо не е станало и аз извиняваж за смс-а и тои няма нищо аз не го разбрах, но от една седмица батерията на тела ми е паднала и не зн дали ми е звънял и са тъпо е се пак тра го включа, но му пратих смс от един телефон, а тои нищо и са не знам какво да правя, но това момче много ми е влязло под кожата. има ли мсисъл да се занимавам, макар че ме кефи толкова много ако знам че тои вече нищо не зипитва

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

CuteBaby
07-12-2007, 22:17
Ami vkliu4i si telefona i ako ti e zvunql ili pisal ne se strahuvai i sramuvai i mu se obadi i se razberete primerno da izlezete na kafe ili ne6to takova i si pogovorete izqsnete se dali imate 4uvstva edin kum drug i taka ;) aa i nedei da se durji6 s nego taka na momenti(da mu prati6 gaden sms naprimer i posle da se izvinqva6 i da se pravi6 4e ni6to ne e stanalo) za6toto taka moje6 da go oburka6 i toi da ne znae dali go haresva6 ili ne :) uspeh

`Death`Whore``
07-12-2007, 22:21
Браво! Поне не можа ли да си сложиш картата в телефона на някой приятел и да му звъннеш? Той ако те харесва, сигурно ти е много бесен.

NovemberRain
07-12-2007, 22:22
оххх

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
10 точка от правилника!

thefreak
07-12-2007, 23:09
Браво браво на гостенката с момче под кожата(каквото и да значи това...)
Един въпрос към нея: Ти елементарни разсъждения можеш ли да провеждаш в мозъка си ?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-13-2007, 10:53
mi ima.. haresvash go pomu4i se nqkak da mu go pokajesh :)

sasha_90
07-13-2007, 11:00
От 1 седмица ти е паднала батерията и още не си я зареждала. Браво бе :lol: .
Включи си GSM-а и ще разбереш да ли те е търсил!