PDA

View Full Version : Племенницата ми..



Анананананан
07-13-2007, 00:29
Эдравейте!И аэ искам да споделя проблема си,колкото и глупав да ви се стори.
Имам си племенничка на почти 3 годинки.Много я обичкам,ама много.но има един проблем-виждам я ужасно рядко.Все пак това е малко дете и свикво с определена среда ,хора и така нататък.Та тя е свикнала с роднините си по бащина линия ,а нас эа нищо ни няма..!Неэнам эа останалите но аэ много се иэмъчвам.Гледам неини снимчици от малка ,до сега и сърцето ми се къса...!Като я видя и купувам раэни подаръчета ,просто эа да видя как очичките и светват (те не са много добре материално) :cry: !Но ме боли ,че милото съэдание дори не желае да ме вижда,беэраэлична е.Сега скоро има рожден ден и съм в голяма криэа какво да и купя :-D Иска ми се да се эарадва много :) !
Та не энам какво можете да кажете по темата,но аэ просто исках да споделя с някого.Мерси эа отделеното време :-)

teen4e
07-13-2007, 06:30
тя на колко годинки е?

namina
07-13-2007, 06:49
на мнението но
teen4e sum

alkobalko
07-13-2007, 07:27
Имам си племенничка на почти 3 годинки.

За мъничките сладури сега има огромен избор. Можеш да и вземеш някаква играчка- кукла, плюшка. Сещам се и за онези колела, много са сладурски. Зависи с каква сума разполагаш. Можеш да и вземеш и дрешка, но мисля че ще се зарадва повече на някаква играчка.

portokalka
07-13-2007, 10:43
Да съгласна съм с предното мнение-вземи и играчка,мисля че така ще те запомни!
Децата им се радват много!Отиди в някой магазин за детски играчки там има богат избор.

Seducti0n
07-13-2007, 16:18
Купи играчка-кукла,голямо плюшено животинче или пък истинско-рибки,хамстер,може и куче,ако семейството и може да се грижи за него. :wink:

Levane
07-13-2007, 16:32
Някоя голяма плюшена играчка :) голяма колкото нея :)

mysi
07-13-2007, 16:44
Не можеш даи се сърдиш,че е безбразлична...та тя е ба 3 :))спокойно... показвАй и и колко я обичаш..и не се притесняай

Ето, че и аз съм тук
07-13-2007, 16:48
Какво очакващ от нещо, което все пак на този етап може само да яде, да се насира, напикава и плаче.
За него ти все още си само обект, към който то не може да изпитва нищо друго освен радост защото му носиш залъгалки.

malka_sladuranka
07-13-2007, 17:59
Да, децата се радват много на играчки. Аз например като бях малка, дрехите за нищо го нямах, даже се ядосвах като ми подарят дрехи, а не изграчки.
Идеята за голяма играчка ми се струва идеална. Вземи и огромнааа играчка. :-D Ще се зарадва много.

shadow4e
07-13-2007, 21:08
Допадна ми идеята на Алеандра- триколка /колело):/, ако си няма. И аз обичам много големите плюшки :) Но зависи дали тя си пада по тях, ако си пада по Барбита и вземи не Барби, а примерно количка за кукли или кон на Барби.