PDA

View Full Version : Обичам я , но как да и кажа?



Underwrath
07-13-2007, 05:05
Много я обичам и знам че тя е човекът за мен.
Но как да я накарам да ме забележи.
Как да и го кажа без да ми се изсмее в лицето

07-13-2007, 05:58
mi ako ve4e sa poznavate govori s neq(bi trqbvalo da znae6 kakav 4ovek e - dali 6e ti se izsmee ili ne),a ako ne q poznava6-zapoznai se ili s pogledi, usmivki q nakarai da te zabeleji :wink:

Coolguy
07-13-2007, 06:26
Как да те забележи? Ти дори не си говорил с нея, не знае че съществуваш и вече тя е човека за теб?

И какво мислиш че ще се случи ако просто се "появиш" отникъде и кажеш "Обичам те! Ти си единствената за мен!"?
Нищо хубаво.

Запознайте се, говори с нея, не показвай емоции и си поиграйте малко на котка и мишка :)

Mementomori
07-13-2007, 18:25
Здравей,Нинджа съм!Не си ни дал някаква особено подробна информация за теб и това момиче,но щом си толкова сигурен,че я обичаш,явно се познавате много добре,затова трябва да направиш една-единствена,но наистина много смела крачка-да й признаеш чуствата си.Предварително можеш да обмислиш това,което възнамеряваш да й кажеш,и да го направиш по възможно най-романтичния и невероятен начин!Може да се притесняваш,но просто остави сърцето ти само да шепти като утринен дъжд,галещ нежно пролетните цветя!След признанията си ще почустваш голяма лекота,спокоиствие и остава да видиш нейната реакция за казаното от теб.Успех!Дано отговори на вълненията ти!

Mementomori
07-13-2007, 18:32
Sorry,малко не съм прочел правилно.Ми,много странно-как така я обичаш и тя е всичко за теб,като не я познаваш като характер.Някак не е за вярване.Но за да я опознаеш по-добре,заговори я съвсем ненадейно,излезте заедно някъде на разходка,поговорете.Бъди оригинален и измисли нещо вълшебно.Впечатли я!И ще те хареса!Не признавай чуствата си пред нея толкова бързо,защото тя явно не те познава добре.Дай й време да те опознае,хареса,дори да се влюби в теб и й кажи!Успех!

07-13-2007, 18:56
аз пък мисля да извъртиш нещата...напрегни си мозъка и измисли някаква стратегия, пич...стратегия, която ще я подтикне да те ЗАГОВОРИ. забележи глагола ;) ... единственото, което искаш, е да те заговори. не да се хвърли в обятията ти и да се кълне във вечна любов. когато те заговори по каквато и да е тема, ти се опитай да не изплезиш език и да не започнеш да премигваш с висока честота...схващаш ;) опитай се да бъдеш 1.самоуверен 2.забавен 3. мистериозен. в никакъв случай не показвай нездравословно висок интерес към нея. една от основните причини за рухването на връзките през 21 век е фактът, че хората бавно и славно си омръзват един на друг... стават предсказуеми... това унищожава стабилни връзки..какво остава за още несъстояла се връзка като твоята с това момиче...
веднъж заговорила те, тя сама лъже подсъзнанието си, че има интерес към теб. ако си подходил по правилния начин към нея (т.е. не си и повторил 1001 пъти колко е красива, не си треперил като есенно листо пред очите й, а си се държал по..хм..игрив, неагресивен, забавен, чаровен начин), тя ще иницира и бъдещи разговори с теб. твоята цел е да повишиш интереса й чрез тези разговори. НЕ ДА СТАНЕШ НАЙ-ДОБРАТА Й ПРИЯТЕЛКА. не да станеш изтривалка! много внимавай с приятелската зона. ако веднъж влезеш вътре, трудно ще те възприемат като нещо повече от приятел.
след като усетиш, че интересът на момичето се покачва (и се е покачил до сравнително стабилно ниво) предприеми следващата стъпка. а тя е - поискай й телефона. ок. нека си представим, че получиш телефона, че интересът й наистина е висок, че всичко върви гладко... каква е първата мисъл, която ти хрумва? да й се обадиш? веднага?! не. изчакай не по-МАЛКО от 5 дена преди да й се обадиш. и когато й се обадиш, я покани на кафе. запомни, че това е вашата първа среща. изключително е важно да не се издъниш тъкмо сега. вашата първа среща в никакъв случай не бива да е на купон. или където й да било с много, много хора... това не е театър, пич. трябва ти среща очи в очи с това момиче. насаме! ако срещата е на купон, рискуваш да се оплетеш здравата. най-вероятно на този купон ще се забиете под влиянието на алкохола... и ти ще се разтопиш! а на другия ден тя ще ти каже, че иска да останете само приятели ;) . тук много хора ще възразят. но това не променя правотата на твърдението ми.
след първата среща не прибързвай със заключенията. бъди сдържан! и същевременно чаровен... не й се обаждай веднага. запомни ч нещо пич - единственият повод по който трябва да звъниш на 1 момиче е, за да я поканиш на среща. НЕ, ЗА ДА Й РАЗКАЖЕШ ДЕНЯ СИ. НЕ, ЗА ДА Й КАЖЕШ, ЧЕ Я ОБИЧАШ. остави тази част на нея. накарай я да тича след теб. накарай я да търси вниманието ти.
оф, взе, че ми омръзна... така или иначе всичко, което казах би било излишно, ако ти си просто един лигав, мрънкащ, влюбчив, романтичен, задушаващ жените мъж...

07-13-2007, 19:05
Мога да кажа едно за горния пост...respect...квото и да ти кажат другите няма да е по добро от тоя съвет :)
(само не съм съгласен с частта с която те заговаря...не е задължително тя да те заговори,няма лошо и ти да започнеш...)

Conrad
07-13-2007, 19:06
Не трябва да бъдеш абсолютно прям със нея защото ако не отговори на чувствата ти ще се почувстваш ужасно.Опитай да разбереш по заобиколен начин дали тя те харесва.

bloodranger
07-14-2007, 05:51
Sorry,малко не съм прочел правилно.Ми,много странно-как така я обичаш и тя е всичко за теб,като не я познаваш като характер.Някак не е за вярване.Но за да я опознаеш по-добре,заговори я съвсем ненадейно,излезте заедно някъде на разходка,поговорете.Бъди оригинален и измисли нещо вълшебно.Впечатли я!И ще те хареса!Не признавай чуствата си пред нея толкова бързо,защото тя явно не те познава добре.Дай й време да те опознае,хареса,дори да се влюби в теб и й кажи!Успех!
I ko mu e strannoto mom4e e vlubil se e v dekolteto i ko tolkoz :::

Phenomenon
07-14-2007, 09:17
Хей...госта с големия пост...ако ми пратиш на ЛС скайпа си цена няма да имаш :)

Mementomori
07-14-2007, 10:27
I ko mu e strannoto mom4e e vlubil se e v dekolteto i ko tolkoz -Върхът на глупостта!

LoV4Ety
07-14-2007, 11:37
tq e 4oveka za teb a iska6 da te zabeleji?!?!?!?!?!!?!?!
tyka ne6to ne se vrazva. kak taka tq e 4oveka za teb a ne te e zabelqzala?na4i ne e 4oveka za teb!a za tva kak da i go kaje6!ami prosto badi sebe si ne e nyjno da igrae6 nqkvi drami ili ne6to podobno.prosto q pokani da izlezete i se razhodete nqkade i taka za da se opoznaete!i primerno kat i kaje6:priqtno mi kazvam se edi kak si!i posle prodalji razgovora s ne6to kakvoto i da e no ne dei da mal4i6 kat ymrql i da blee6 v poda!a ako nz kvo da i kaje6 vinago moje6 da q pita6 ne6to za mqstoto na koeto ste.primerno da q pita6 dali i haresva tyk i dali 4esto idva.abe ne6to ot toq rod ai stiskam ti palci!!!!!!!!

Sasuke
07-14-2007, 12:27
Грабния и я целуни

maybelline
07-14-2007, 17:53
Ако тя е човекът за теб,няма да ти се изсмее в лицето.

personal_jesus
07-15-2007, 18:42
изненадан съм от интереса, който съм предизвикал със своя пост...всъщност не съм :lol: .
пич, няма да ти дам skype. там се занимавам само с мацки. ;-) забелязал съм, че жените го взимат мноо на сериозно тоя skype. да им имам наивността...за мен си е оферта обаче 8)
който се е зарибил по моите съвети, може да хвърли поглед и на следващите ми постове тук.. тва е!

bloodranger
07-15-2007, 20:25
I ko mu e strannoto mom4e e vlubil se e v dekolteto i ko tolkoz -Върхът на глупостта!
ama pone e vrah nali :smt016