PDA

View Full Version : Moderated: Как да се сдобия с добра фигура за 2 месеца?



ПРОБЛЕМАЦИЯ
07-13-2007, 05:14
Значи, на 14 съм скоро влязах в едно училище и от септември започвам в новото даскало. Проблема ми е, че като вляза и искам да имам добра фигура смисъл добро тяло, а как да го постигна (имам ебати корема, просто ръката ми е цялата в сланина и така..) хора моля ви не ми се подигравайте, а ми дайте някой съвет за тия 2 месеца какво да направя, че да заприличам поне малко на човек.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Vikitooo
07-13-2007, 05:48
Спокойно де! Това, че си по-пълничка не значи , че си половин човек! [-X Много хубаво, че си решила да се промениш и то в добра посока :D Някакви диете сигурно ще трябва да започнеш. Ако имаш възможност и желание тичането много помага, коремни преси..като цяло упражнения O:) Само да имаш силна воля и ще постигнеш резултати.

namina
07-13-2007, 05:51
:arrow: http://dieti.rozali.com/dieti-lubopitno/p4462.html?PHPSESSID=40f0813a2edc81adbc05c62103cf8 01a

Keira
07-13-2007, 06:25
Спокойно де! Това, че си по-пълничка не значи , че си половин човек! [-X Много хубаво, че си решила да се промениш и то в добра посока :D Някакви диете сигурно ще трябва да започнеш. Ако имаш възможност и желание тичането много помага, коремни преси..като цяло упражнения O:) Само да имаш силна воля и ще постигнеш резултати.

Това е начина :) :wink: Но знам, че за тичането трябва яка воля ... трябва да бягаш поне един месец, за да има ефект .... Късмет :P

NLAi
07-13-2007, 08:35
Значи, на 14 съм скоро влязах в едно училище и от септември започвам в новото даскало. Проблема ми е, че като вляза и искам да имам добра фигура смисъл добро тяло, а как да го постигна (имам ебати корема, просто ръката ми е цялата в сланина и така..) хора моля ви не ми се подигравайте, а ми дайте някой съвет за тия 2 месеца какво да направя, че да заприличам поне малко на човек. i az sega sam za 8 klas i za novoto u4ilishte iskamda vleza vav forma no nai ve4e zaradi sebe si i ot dnes zapo4nah taka zna4i spiram hlqb i sladko, sled 6 4asa ne iam( e razbira se 4e spiram i 4ipsove, krokita , pici i t.n.) iii karam kolelo,tancuvam za udovolstvie,i shte zapo4naa da ti4am i d apravq koremni presi dano i dvete da imame uspeh

NLAi
07-13-2007, 08:36
Ako iskash mi pishi na skype

[Lucifer]
07-13-2007, 18:41
dobra figura ne se pravi za 2 meseca a i posle trqbva da se poddurja t.e. ne podhojda6 pravilno ;) po dobre pitai kuv sport nai 6te mi dopadne ;)

live2beCooL
07-14-2007, 17:13
awe dobra figura ne moje da se postigne,sry 4e 6e te razo4arovam......ama nemoje cql jivot da si si qla i sq izvednuj da spre6.....kakto razbiram si mn debela.......ako otslabne6 dosta 6te te hvane nekva bolest i togava stava o6te po-lo6o.......i bez tva si sviknala na toq jivot..........produljavai da si jivee6 :) .......figurata na 4ovek se izgrajda 5ti -6ti klas :) ve4e si zakusnqla.....

emilythestrange
07-14-2007, 17:44
и аз искам много неща :)

07-14-2007, 18:28
5-6 клас на баба ти фърчилото!!! :smt013 Билдърите 5-6 клас ли се правят? Мацка, vouloir c'est pouvour--както казват французите--ДА ИСКАШ ЗНАЧИ ДА МОЖЕШ, така че поеми си дълбоко дъх и действай по въпроса :wink:

black_mamba
07-17-2007, 19:58
Бъди оптимист и ще успееш! 8)

07-19-2007, 18:28
ii az iskaM da otSLabnA za novOTo daskalo podqVolitE ;( napr po4ti nisht yne qm ma nqam vyzmojnost da sportuvam..samo f nedelq i to mn rqdko po kym 1h bqgane..pfFf :cry:

MistyMonster/LikeViolence
07-19-2007, 19:12
Ами по моя начин е гаранция 6-8 кг. НО само ако се спазва (изпрбвала съм го):

Ходи да бяхаш или всеки ден фитнес по 1 час.(наблегни на колелото).

Яж 5 пъти на ден до 6 часа,след 6 часа може само вода.Ето как горе-долу разпределяй:

за закуска-някакъв зеленчук и сирене или яйца и ядки
за обяд-може да се нахраниш добре(но недей все пак да прекаляваш и ограничи хляба)(може месо,яйца,сирене,плодове,зе ленчуци...)
следобедна закуска-нещо като закуската
вечеря-пак нещо като закуската и следобедна закуска,да не е пак същото някакво разнообразие да има.
Пий и много вода.

И така всеки ден и би трябвало да сваляш на месец 3-4 кг.
Ако искаш повече подробности - www.spidersport.com но там е написано и още много ограничения и повече спорт,но мисля,че на 14 години не е толкова важно всичко стриктно да се спазва.

Успех.;)

[Lucifer]
07-20-2007, 00:31
Ами по моя начин е гаранция 6-8 кг. НО само ако се спазва (изпрбвала съм го):

Ходи да бяхаш или всеки ден фитнес по 1 час.(наблегни на колелото).

Яж 5 пъти на ден до 6 часа,след 6 часа може само вода.Ето как горе-долу разпределяй:

за закуска-някакъв зеленчук и сирене или яйца и ядки
за обяд-може да се нахраниш добре(но недей все пак да прекаляваш и ограничи хляба)(може месо,яйца,сирене,плодове,зе ленчуци...)
следобедна закуска-нещо като закуската
вечеря-пак нещо като закуската и следобедна закуска,да не е пак същото някакво разнообразие да има.
Пий и много вода.

И така всеки ден и би трябвало да сваляш на месец 3-4 кг.
Ако искаш повече подробности - www.spidersport.com но там е написано и още много ограничения и повече спорт,но мисля,че на 14 години не е толкова важно всичко стриктно да се спазва.

Успех.;)
bravo !!!! edin dobur otg v toq forum ... to4no taka se pravi i nai vajnoto e 4e taka svaleni tezi kg nqma da se vurnat za 2 dena :) uk i tova e perfektniq rejim na koito moje6 da si kara6 dojivot :) koeto ne zna4i 4e 6te slabee6 postoqnn ... to si ima granica

07-20-2007, 22:07
Съветвам те да намалиш яденето на въглехидрати(тестени изделия и сладко най вече) и окончателно да прекратиш приема на наситени мазнини(олио,семки,фъстъци, жълтък).Тялото се нуждае от мазнини но те трябва да са ненаситени(маслини,зехтин). Те се преработват по бързо от ензимите и се окисляват по бързо и така се превръщат в енергията която е нужна на човек за всяка дейност която върши(наситените мазнини се запазват в резерв в мастните депа...стават на сланини).Ако не приемаш мн въглехидрати тялото ти ще започне да изразходва енергията натрупана в мастните клетки,но с хранителния режим трябва да има и физическа дейност.
За въпроси ме търсете в irc - /q xenix