PDA

View Full Version : Жертвам се .,но не е ли прекалено много :(



Весито
07-13-2007, 06:34
Приятелят ми замина да работи в курорт.Аз отказах да работя и общо взето цяло лято съм свободна.С него имаме уговорка,той да не излиза с момичета и аз да не излизам с момчета.Малко е тъпо,но няма да го видя два месеца и това е начин да сме сигурни един в друг.Но се случи така ,че всичките ми приятелки си имат приятели и през повечето време са с тях.Получам много яки предложения за плаж,извън града,за дискотеки,за купони,за приятни преживявания,но винаги са с приятелите на мойте приятелки,които се опитват да ме сватосат с някакво си момче там.Много ми е депресирано ,защото се очертава едно много тъпо лято.Обичам приятеля си,няма да ми е приятно да знам,че той е с някакви момичета ,за това и аз не го правя.Просто ми е кофти защото обичам купоните и забавленията ,а се налага повечето време го прекарвам в къщи :smt011 С приятеля ми сме заедно от 9 месеца,преди това също дълго време бяхме заедно.Според вас дали е правилно?Искам да чуя и безпристрастно мнение :-k

Nadelina
07-13-2007, 06:44
Na tvoe mqsto bih bila razdvoena po sashtia nachin.. No si mislq che ne bih izdyrjala cqlo lqto da si sedq vkyshti i da chakam da mine za da si doide priatelq mi.. Govori s nego i mu kaji che ste zaedno ot 9 meseca.. dokazali ste si ne vednaj che oznachavate mnogo edin za drug.. i se obichate.. Kaji mu che toi moje da ti ima doverie.. i dori da otidesh nqkyde da se pozabavlqvash s pr.. nqma da stane nishto s nikoe momche.. ne zashtoto ne mojesh.. a zashtoto ne iskash.. zashtoto obichash imenno nego..

07-13-2007, 06:48
macka napalno razbiram kakvo ti e :)), az sam v sa6toto polojenie - pr mi e v 4ujbina i sa6to imame takava ugovorka :) . kvo da ti kaja spazvam ia gore dolu s izklu4enie po balovete ... 6toto nqma da mi e priqtno da znam 4e toi izliza taka :) vseki pat kat ma pita izneveerqvam li mu - i az mu kazvam da sadi po sebe si:) taka 4e ako po4ne6 da izliza6 sadi za nego po sebe si :)ne moje za teb da e edno za nego drygo nali :) ne e 4estno

Шляп^Шляп
07-13-2007, 06:55
Ако го обичаш достатъчно,едва ли ще ти е толкова трудно да се справиш с положението и за един плаж или дискотека да измениш на някого на който държиш.Ти си решаваш :-#

Шляп^Шляп
07-13-2007, 07:03
Ако го обичаш достатъчно,едва ли ще ти е толкова трудно да се справиш с положението и за един плаж или дискотека да измениш на някого на който държиш.Ти си решаваш :-#


дам...точно така СТАНИ ЛЕСБИИКА ДА ВИДИМЕ ДАЛИ ТОИ ЩЕ СТАНЕ ГЕЙ :)

Това беше безмислено :wink:

Bebun
07-13-2007, 07:11
Ама нали ходиш на дискотека/плаж с приятели и там има някой си, с който се опитват да те сватосат. Ти не излизаш на среща с него, а се забавляваш с приятелите си. Просто ги помоли да не се опитват да те сватосват и си излизай спокойно с тях. Макар, че за мен тези уговорки са малко глупави, без да се обиждаш. Това, че ще се срещнеш с някакво момче или той ще пие кафе с някое момиче не означава, че не се обичате или ще ще си изневерите. За мен , ако с приятеля ми си нямаме доверие, няма смисъл да бъдем заедно. И все пак сме двойка повече от година. Пожелавам ти да намериш решение, което да е приемливо и за двама ви, и да прекараш лятото, забавлявайки се :wink:

07-13-2007, 07:17
Ъ, че ти си бахти тъпото парче, с извинение. Приятелите ти те канят на плаж, а не на оргия. Ако някой тръгне да те сваля, просто му показваш, че не се интересуваш от него и това е. Коооооолко сложно, ха..

alkobalko
07-13-2007, 08:15
Можеш да се забавляваш без да изневеряваш на приятеля си. Излизай с приятелки, просто не прави глупости.

malone
07-13-2007, 08:16
Ами на твое място не бих си пропилявал лятото затова смело излизай и се забавлявай.Докато имаш глава на раменете и обичаш приятеля си което явно е така няма да се случи нищо неочаквано и ннередно.Просто ако се опитват да те сватосат просто казваш че няма кка да станат нещата че си заета и така.

krem4et0
07-13-2007, 08:29
Когато имахме връзка на 9 месеца и нещо, почти 10 той замина в казармата. Не се виждахме в продължение на месеци, виждахме се рядко и карахме на малко телефонни разговори и писма. беше гадно. Той никога нищо не ми е забранил, даже са излизам с други, да си нмеря гадже и т.н. Аз обаче го обичах толкова, че за миг не потърсих друг мъж. Това не значи, че съм се затворила. напротив-ходех по купони, излизах с приятели, веселих се даже повече от сега май. Била съм заобиколена от мъже, които казваха войник се помни 40 дни. Аз не го забравих, не му изневерих, а пак се забавлявах. И това беше 9 месеца(1 месец да има събрано отпуски-значи 8 месеца) Ако ти искаш-ще го направиш-ще се зцабавляваш, но ще си вярна. Струва си. Обичам тази фраза-раздялата за любовта е както вятъра за огъня. Силната разгаря по-силно, а слабата - угасва.

CuteBaby
07-13-2007, 11:18
i az bih bila razdvoena ako sum na tvoe mqsto...no vse pak e lqto.. vakanciq..i ti moje6 da pravi6 vsi4ko,koeto haresva6 i da se zabavlqva6 bez da mu izneverqva6 i bez da pravi6 gluposti ;) izlizai s priqtelkite i priqtelite si no se se6tai 4e ima6 priqtel,koito obi4a6 i ne pravi gluposti ;) veselo lqto ot men

Iv4eTy
07-13-2007, 11:49
Е нищо не ти пречи да излизаш и да се забавляваш без да му изневеряваш. Ако наистина го обичаш няма да ти е трудно. Все пак едва ли приятеля ти излиза само от тях до работа и обратно. Можеш да се забавляваш без да обръщаш внимание на свалячите и т.н.
Тъй че мацка недей си пропилява лятото.

Coolguy
07-13-2007, 13:34
Мъжкото тълкувание на "Не излизай с други момчета" е следното:

"Не прави секс, не се целувай, не се прегръщай със други мъже."

Това че си на море с компания или разговаряш с момче няма да е проблем за него, гарантирам.

Sarabi
07-13-2007, 13:46
Е не нужно като излизаш с тях да се зарибяваш с момчето, с което искат да те сватосат. Просто излизаш- ако започне да ти се натиска или обяснява му казваш, че си заета, обичаш си гаджето и си излязла за купона а не за да се правиш на кучка.
Живей си живота пълноценно, не е задължително да кръшкаш. И това, че се забавляваш не значи, че не си си удържала на обещанието.

MoHuTo
07-13-2007, 14:19
Това, че не искаш да му изневериш не означава, че не трябва да излизаш никъде и по цял ден да си стоиш вкъщи.Ти си излизай с приятелките си и се забавлявай, но умната! :wink:

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 17:18
emi ti ot kade znaesh toi kakvo pravi ?nqma li e da e po dobre ako toi se varne i ti kaje che e imal nqkva avantiura v kyrorta kadeto raboti ti da mu kajesh che i ti si imala :---)