PDA

View Full Version : нз кое



07-13-2007, 09:24
Първо сори ако темата не е за тук :?
Много съм затруднена и не знам какво да избера,сега ще пообесня.Ще ми купуват ново обзавеждане за стаята и трябва да избера между това,което ми харесва и това,което е практично и заема по-малко място :?: Накратко аз си харесвам една спалня доста голяма,с 2 нощни шкафчета,скрин и голям гардероб,вече съм измислила и как ще ги подредя :) ама майка ми снощи е ходила на някакъв магазин и ми каза да отида да видя едни други неща,чудя се кой я караше да ходи да гледа,ако не беше харесала друго сутринта щяхме да вземем онова,което ми харесва :( Та сутринть отидох до видя другите неща,първо гардероба е с 36см по-малък и не ми харесва,има само 1 нощно шкафче и леглото е по-малко,ама е с повдигащ механизъм и отдолу могат да се сложат много неща :? Всички харесват това второто,защото е по-практично и аз се съгласих,ама как ще го гледам постоянно като ще си мисля за другото,а пък това даже е по-скъпо пък губим сантиметри и от леглото и от гардероба и има само едно шкафче :cry: искам другото,вие какво ще кажете?

Seducti0n
07-13-2007, 09:52
Миличка,виж сега това си е твоята стая,следователно е някакси добре ти да прецениш как ще изглежда тя,в случая мебелировката.Има една приказка,че който плаща той поръчва музиката,но все пак........ти трябва да се чувстваш приятно в тази стая....а практичността е някакси по-маловажна така погледнато.Гвори с майка ти икажи,че това което я предпочита на теб не ти допада.Аз моята тая си я имам от 1 годинка вече и много и се радвам.Синичка с жълто и череша.Легло персон и половина.Огромно бюро,тв-шкафче секция,ракла и малко гардеробче,за метка на това имам шкаф чета под леглото.Ппопитайте в магазина,дали може да ти поставят и на теб такива шкафчета. :wink: успех

Presley
07-13-2007, 11:41
Според мен трябва до поръчате,това което на теб ти харесва.Все пак стаята е твоя и важното е ти да се чувстваш добре.Пък и е доста по-хубаво да ти е по-шерочко легълцето и в гардероба да има повече място :-D !Иэбери първото.

Sarabi
07-13-2007, 12:44
Казваш на майка ти, че или ще вземете това, което ти харесва или ще изхвърлиш нейното :lol: .
Просто й кажи, че щом ще го гледаш нон- стоп, поне да е това, което ти харесва. А и място винаги може да се намери- килери, шкафове, гардероби, мазета, кофи...

NightSky
07-13-2007, 13:59
Не се съгласявай в стаята ти да има нещо, което не ти харесва.

ninsy
07-13-2007, 14:21
защо трябва да се съгласяваш с чуждото мнение като ти ще седиш в тази стая..ти ще ползваш гардероба,леглото?
Я си вземи това което ти харесва на теб..щом пък и е по-евтино хем ще спестите някой лев.

07-13-2007, 15:58
благодаря много за мненията,малко се притеснявах да кажа,ама като отидохме в магазина казах,че не ми харесва и ако тя я иска ще се съглася,ама в крайна сметка взехме другите дето аз ги харесвам :)

sladkata_presi
07-19-2007, 17:19
Това е твоята стая и ти си избираш как тя да изглежда,за да се чувстваш комфортно в нея и обстановката да ти харесва.
поговори с майка си и и кажи че първия вариант по-ти харесва и искаш така да ти изглежда стаята. :smt045