PDA

View Full Version : главичката и бельото



гено
07-13-2007, 10:29
здравейте,
има ли някои от вас, които са пробвали като си обуват боксерките или слиповете - там каквото е, да си заголят главичката, тогава да си обуят бельото и да си ходят така? а случвало ли ви се е да ви се заголи вътре сама? на 18 съм и имам проблеми със забелването. от комисията казаха, че следващия път като отида трябва да видят развитие иначе ме пращат на операция. някой от вас знае ли някакъв начин, по който да накарам главичката да остане застопорена назад, заголена в гащите, за да не ме режат военните? моля ви някой ако знае или може да ми помогне да си задържа кожичката назад, да пише, ще съм много благодарен, тъй като ще ми спести много проблеми.

благодаря предварително.

`Death`Whore``
07-13-2007, 10:31
Те искат да те накарат да се обрежеш ли? Всъщнсот можеш ли да забелиш главичката докрай?

гено
07-13-2007, 10:35
мога, ама казаха, че била тясна кожичката и ако като отида следващия път и сваля гащите не ми е заголен вътре (така да съм си по принцип все едно), ще трябва операция за разширяване. моля, кажете как да си го задържа заголен в гащите, с какво, какво да му сложа нещо ли и аз не знам, защото аз си го заголвам, ама той се връща сам после... плс, хелп!

`Death`Whore``
07-13-2007, 10:38
Ама те луди ли са? Вредно е да е заголен в гащите. Иначе...дърпай кожата надолу...знам ли...

07-13-2007, 11:19
i pri mene se vr16ta !!! Tva normalno li e!
ama kat vzeme da spada :mrgreen:

гено
07-13-2007, 12:14
явно е нормално, ама защо ме карат да си го държа заголен?!?

към "Гост": ама и тебе ли те караха от комисията да си го държиш забелен или по какви причини си се сблъсквал със същия проблем?

07-13-2007, 18:39
Emi :oops: biq si 4e**** prez djoba ! :oops:
:-D :-D :-D

batkodoki
07-13-2007, 18:49
очевидно някой нещо не е разбрал.
или е поредната безвкусна шега, която би следвало да се артикулира в радел "секс", където би намерила охотен резон!

ако пишока е наистина фимозен - колкото по-навреме бъде "поправен", толкова по-скоро ще можеш да го ползваш пълноценно по предназначение. което е в твоя полза.

07-13-2007, 19:41
Na moq pi6ok koji4kata mu e idealno 6iroka
ama kat mi padne (ot erekciq)Glavi4kata mi sa zakriva pak s koja!
A i dukato mi e naku4en moga da si q digam i svalqm
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DrSmurph
07-15-2007, 15:08
Който ти го е казал това е МАЛОУМЕН!!! Не е нужно да стои заголен в гащите ти! Кажи им, че ще ги дадеш под съд за психическа травма!

07-15-2007, 16:00
явно е нормално, ама защо ме карат да си го държа заголен?!?

към "Гост": ама и тебе ли те караха от комисията да си го държиш забелен или по какви причини си се сблъсквал със същия проблем?искат да ги наебеш,ебаси кретените,еми ще откажеш,тва си е нормално