PDA

View Full Version : Гаджета сме,но не го обичам...



piseto1993
07-13-2007, 12:25
Значи имам си гадже от един месец но още от самото начало не го харесвах а още по малко пък да го обичам.Сега той ми каза че е луд по мен а аз не изпитвам нищо към него.Кажете ми какво да правя:да го зарежа или да продължавам да се преструвам? :(

moon_flower
07-13-2007, 12:27
Остави го,защото така,той си мисли,че ти го обичаш и му е хубаво,а всъщност ти не го обичаш,но седиш с него заради любовта му.Ако разбере,ще се почувства много унизен.По добре го остави.

shivacheva
07-13-2007, 12:28
Според мен не трябва да го лъжеш...по някакъв,ако решиш,по-мек начин трябва да му признаеш...че просто не изпитваш нищо към него от самото начало на връзката ви...макар,че е тъпа идея да приемеш да ходите без да имаш чувства...но си пред свършен факт...така,че най-добре му признай,но внимавай,защото ако наистина е луд по тебе,както той казва,е раним и ще му стане достатъчно гадно...затова се опитай да му го поднесеш по-деликатно...Успех!

CuteBaby
07-13-2007, 12:32
Не го лъжи и не измъчвай себе си поговорете и му кажи че за теб няма смисъл.. а и недей да продължаваш да се преструваш,защото щом казва че е луд по теб ще продължи да се привързва още повече към теб ;) успех

hiphopka
07-13-2007, 12:42
Не го лъжи и не измъчвай себе си поговорете и му кажи че за теб няма смисъл.. а и недей да продължаваш да се преструваш,защото щом казва че е луд по теб ще продължи да се привързва още повече към теб ;) успех

И аз съм на това мнение.Няма смисъм да лъжеш момчето.Имам и един въпрос защо си тръгнала щом както казваш ти не си го харесвала от самото начало!?! Няма смисъл...или може би има,а аз не го схващам :-s :smt017 :|

piseto1993
07-13-2007, 13:05
mi trygnax s nego ot sajylenie kato si mislex 4e nqma da e seriozno a pyk to ko se okaza... :|

Mementomori
07-13-2007, 13:12
Здравей!Няма защо да го лъжеш и да се преструваш,излишно се наранявате.Признай му истината и по-добре се разделете,щом не го обичаш,даже харесваш!Успех!

hiphopka
07-13-2007, 13:31
Мила,никога няма да знаеш какво ще се случи! Разбирам те,че си рещила от съжаление,защото и аз бях поставена в тази ситуация но за щастие е на мен и на момчето поразсъждавах без да бързам и му обясних всичко. Сега факта,че си спестила обяснението преди ти се връща двойно.Преди можеше да му кажеш и да се заминаш(така да се каже).Сега проблема е много по-ужасен-ти си била с него и няма да можеш ей така да изчезнеш от живота му :-s Има и друг варянт-да се опиташ да го обикнеш.Да намериш негови качества,които и харесват и т.н. УСПЕХ!

NightSky
07-13-2007, 13:36
Зарежи го. Не си заслужава да се преструваш. Така ще се измъчваш.

flowerlina
07-13-2007, 14:46
Не е трябвало вообще да тръгваш с него дори от съжаление,защото това е най-голямото унижение за едно момче.Опитай се по най-деликатния начин да му кажеш,че нямаш чувства към него,така че да го нараниш възможно най-малко.

Успех :!:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-13-2007, 15:10
mi i az moq ne go obi4am... toi go znae tova i kaza 4e shte se postarae da ne e taka :) az na tvoe mqsto bih govorila s nego... kaji mu 4e ne go obi4ash ii toi da si re6i kakvo iska da pravite :) no ako ti e protiven i gaden i izobshto ne go haresvash togava go otrqzvai ii da ne ti puka.. ;)

Ето, че и аз съм тук
07-13-2007, 15:22
Ти си поредната курва, която си играе с мъжките чувства.

Disrespect
07-13-2007, 15:25
Ти си поредната курва, която си играе с мъжките чувства.

Valar
07-13-2007, 15:32
Ти си поредната курва, която си играе с мъжките чувства.
чувствата на слепите мъже..
Само леко уточнение

Disrespect
07-13-2007, 15:33
Ти си поредната курва, която си играе с мъжките чувства.
чувствата на слепите мъже..
Само леко уточнение

явно е добра актриса :roll:

GaNgStAz
07-13-2007, 15:36
тфа да тръгнеш с момче от съжаление е супер тъпо.. дееба излагацията си чесно... недей да го праиш никога поече ;] а тоя пич го зарязвай, шото ако земе да полудее още поече по теб, после ше му е дфойно по шит, пък и не те заслужава така като глеам ;) ае.. :|

GaNgStAz
07-13-2007, 15:38
и btw... харабия ли си 93 набор ? :smt005

Ето, че и аз съм тук
07-13-2007, 15:42
Ти си поредната курва, която си играе с мъжките чувства.
чувствата на слепите мъже..
Само леко уточнение

явно е добра актриса :roll:

Просто да добавя - няма такова нещо като момиче да съжалява момче. При жените това са чисто и просто курвенски игрички, които ги забавляват за сметка на мъжките чувства.

Авторката - замисляла ли си се, че точно ти си за съжаление, защо мозъка ти е в дефицит. Ама за жалост за това лек няма, чадо.

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 17:07
TI PROSTA LI si ma ? kak shte trugnesh s chovek koito dori ne harresvash.. ](*,) ](*,) ](*,) SEGA Samo shte go naranish i na teb shte ti stane gadno zaradi tova che toi strada...13 GODISHNA PROSTA HLAPACHKA #-o :smt013

drunk
07-13-2007, 17:14
Кажи му да си намери приятел, който да му обясни, че на момиче след толкова малко време не трябва да се прибързва с такива пруказки;)