PDA

View Full Version : брошурри



Анастасия_
07-13-2007, 13:55
Эдравейте.Сори,че ви эанимавам с проблемите си,но искам да получа малко инфо.Та искам да се хвана да раэдавам рекламни брошурки,эабеляэвам напоследък по улиците доста млади хора го правят.Та ако някой е работил това нещо ,може ли да ми каже хкакво е эаплащането и как мога да се уредя...къде има фирми и т.н?П.С: На 16 години съм!
Благодаря ви много :-)

Sam90
07-13-2007, 13:56
Като толкова много искаш, земи потърси! Има 100 такива теми, има гуугъл, има jobs.bg, ИМА КАКВО ЛИ НЕ! :evil:

krasivata_luvica
07-13-2007, 14:10
има таква тема ползувай :lol: :lol: :lol: търсачка

Анастасия
07-13-2007, 14:26
Айде де моля ви даите ми малко инфо!Нищо не намерих :cry:

`BItCH`
07-13-2007, 15:20
Като толкова много искаш, земи потърси! Има 100 такива теми, има гуугъл, има jobs.bg, ИМА КАКВО ЛИ НЕ! :evil:

Мислиш ли , че нещо има там ?! Нито в jobs.bg , нито в google има такава работа. Просто тези работи с брошурките стават с връзки.

Sam90
07-13-2007, 17:20
Като толкова много искаш, земи потърси! Има 100 такива теми, има гуугъл, има jobs.bg, ИМА КАКВО ЛИ НЕ! :evil:

Мислиш ли , че нещо има там ?! Нито в jobs.bg , нито в google има такава работа. Просто тези работи с брошурките стават с връзки.
Да бе - аз си намерих точно там работа с раздаване на брошурки :) И има УЖАСНО много :) Явно и ти толкова си търсил/а... все чакате връзки - еми чакайте си ;)

`BItCH`
07-13-2007, 19:14
Като толкова много искаш, земи потърси! Има 100 такива теми, има гуугъл, има jobs.bg, ИМА КАКВО ЛИ НЕ! :evil:

Мислиш ли , че нещо има там ?! Нито в jobs.bg , нито в google има такава работа. Просто тези работи с брошурките стават с връзки.
Да бе - аз си намерих точно там работа с раздаване на брошурки :) И има УЖАСНО много :) Явно и ти толкова си търсил/а... все чакате връзки - еми чакайте си ;)

Може и да си прав за София. Но по черноморието нищо няма (навсякъде искат 18 , защото има много проверки) , а тука работата с брошури става единствено с познати. А авторката на темата да попита в някой офис на Мтел или Глобул .. иначе е 10 лв на ден.