PDA

View Full Version : mnogo go Obi4am ama toi kazva 4e .. sam malka :[



VlioBennnaTa
07-13-2007, 13:06
zdraveite na vsi4ki ... imam nujda ot pomo6t .. haresvam edno mom4e no toi e malko po golqm ot mene s 4 godini az sam na 13 a toi 6te pravi 17 skoro .. mnogo go haresvam mislq 4e i toi izpitva ne6ty kam mene,no misli 4e sam malka!kak da go nakaram da me haresva i da ne go interesnuva godinite!.. molq pomognete za6toto imam nujda ot savet .. kakvo da pravq :(

mid_get
07-13-2007, 13:09
Няма значение, че си на 13, ако си достатъчно узряла (психически най-вече). Щото има и хора на по 20 (та и повече години), които са с акъл на 10-годишно хлапе :roll: А и не виждам толкова голяма разлика между теб и него (става въпрос за годините). И единственият начин да му покажеш, че греши в преценката си за теб, е да се държиш като голяма. Успех ;-)

VlioBennnaTa
07-13-2007, 13:15
mersi mnogo .. ti mi dava6 nqkakav koraj da prodalja da se opitvam da go spe4elq .. blagodarq ti ujasno mnogo :)

KpuCuTo0o
07-13-2007, 13:24
Ами.. няма да ти казвам да се опиташ да го спечелиш по някакъв начин.. защото съм обедена, че няма да ме послушаш по какъвто и да е повод.. :smt011 Ама.. ти момиче... по-добре се поспри... тиии.. осъзнаваш ли разликата между харесвам и обичам.. май не... така, че когато ти се изясни... пробвай... А пък то момчето.. ако те харесваше.. едва ли досега щеше да си стои със скръстени ръце.... но.. твоя си работа.. Все пак успех! :-D

VlioBennnaTa
07-13-2007, 13:47
ne!!!mislq 4e razbiram razlikata mejdo dvete ... znam kakvo e da obi4a6 znam kakvo e i da haresva6 .. sa6to znam i kakvo izpitvam a tova koeto izpitvam e obi4 .. 6tom neznae6 kakvo 4ustvam nedei da mi govori6 kakvo izpitvam .. imah nujda ot savet i ve4e go polu4ih ... a sa6to i tva za mom4eto 4e stoqlo s skrasteni race vaob6te ne e vqrno 6tom kazah o6te v na4aloto 4e vijdam 4e toi izpitva ne6ty kam mene zna4i mi e pokazal s ne6to 4e pone ne sam mu bezrazli4na a kolkoto do tova 4e mi pojelava6 uspeh-blagodarq ..

beb4ety
07-13-2007, 13:48
kaji na toq 4e v lubovta godini nqma i na kolkoto i da si kato ima lubov!! Mama e po malka to4no 4 godini ot tati :lol:

MoHuTo
07-13-2007, 14:14
ne!!!mislq 4e razbiram razlikata mejdo dvete ... znam kakvo e da obi4a6 znam kakvo e i da haresva6 .. sa6to znam i kakvo izpitvam a tova koeto izpitvam e obi4 .. 6tom neznae6 kakvo 4ustvam nedei da mi govori6 kakvo izpitvam .. imah nujda ot savet i ve4e go polu4ih ... a sa6to i tva za mom4eto 4e stoqlo s skrasteni race vaob6te ne e vqrno 6tom kazah o6te v na4aloto 4e vijdam 4e toi izpitva ne6ty kam mene zna4i mi e pokazal s ne6to 4e pone ne sam mu bezrazli4na a kolkoto do tova 4e mi pojelava6 uspeh-blagodarq ..

Разбираш ти разликата..друг път :smt011 а относно момчето той ако изпитваше нещо към теб годините нямаше да са от значение за него.. :smt018

ne_bez_teb
07-13-2007, 14:20
определено няма граници за любовта. [-X моя мъж е с 13 год по-голям от мен когато го харесах той ми каза че съм много малка за него но с течение на времето разбра че не съм толкова малка отколкото си е мислил!!! късмет :smt008

hiphopka
07-13-2007, 14:21
Хм.... според мен не прави някакви особени неща,за да го привлечеш(момчетата на 17 се зарибяват трудно :smt012 :smt009 -знам го от личен опит)Просто се дръж естествено!!! Не искам да те отчайвам,но в крайна сметка ако ти е казал че си малка и че не го привличаш трудно не ще му промениш мненеието(момчетата на 17 трудно си променят мнението :smt012 :smt011 ) Все пак ти пожелавам ГОЛЯМ УСПЕХ и дано да не се окажа права!!!

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 17:17
emi da malka si ..momcheto sled 1 godina shte zavurshva..puk ti shte si vzemesh lichna karta XAXAXAXA :smt005
NQMA smisal da se zanimavash s nego... :smt019

hip Hop Mace
07-13-2007, 17:45
Просто му покажи че можеш да му дадеш това от което има нужда...казвам ти го от личен опит,дай му да разбере че това че си на 13 не значи че си бебе,покажи му че си повече от някой негови връзнички и му покажи че с теб ще му е добре :D Не бъди тихичка и скромничка,с него бъди отракана \:D/

linka92
07-13-2007, 17:50
Az minalata godina bqh tochno kato teb!Toi me haresvashe,az syshto,no se dyrpah-lapeshka mu rabota!I taka dyrpane,dyrpane i nakraq az ostanah s pryst v usta!Sega vse oshte izpitvam neshto kym nego,no shtom stana duma za tova i toi mi kaza malka si vse oshte!Az go pitah zashto i toi mi kaza zaradi sex-a,ne mi se chaka!Togava osyznah shto za stoka e!Ne iskah da te otchaivam,no iskah da ti kaja edna ot prichinite,zza koqto sig te misli za malka i go spira!No vse pak opitai i ne pribyrzvai,zashtoto shte e losho za teb,ako te izpolzva samo za sex,a ti da ne go osyznavash i izvednuj da se okaje,che ti si luda po nego,a toi minava na sledvashtata zabludena!

USPEH!I dano ne e takyv,kakyvto e spomenatiq personaj po gore!

07-13-2007, 18:31
Вярно, че в любовта възрастта няма значение, но виж - едно е мъж и жена, той на 40, тя на 28 например, обаче има огромна разлика между един 17 годишен младеж и едно 13 годишно момиче. Просто защото ти си още момиче, а той - почти мъж.

Не ви познавам, по тази проста причина мога да съдя само по възрастите ви.

Mementomori
07-13-2007, 18:36
Здравей,VlioBennnaTa!Дори и да те харесва това момче,щом ти е мисли за малка,бил е ясен,няма да тръгне с теб!Примири се!Момчето е било прямо,приеми отговора му!

LaDy_DaQnA
07-13-2007, 19:07
Mi mom4eto e bilo iz4erpatelno ima suvest puk i kato ti e kazal 4e si malka men me dovejda i do dr misli mojebi toi iska da trugne s po golqma za da mogat da pravqt i.....prosto 17 godi6nite ne mi vdyhvat doverie [-X =; :smt009

07-13-2007, 19:11
казвайки ти, че си малка, той ти е казал по най-милия начин, че не се интересува от теб. не и достатъчно.

07-13-2007, 19:13
zdraveite na vsi4ki ... imam nujda ot pomo6t .. haresvam edno mom4e no toi e malko po golqm ot mene s 4 godini az sam na 13 a toi 6te pravi 17 skoro .. mnogo go haresvam mislq 4e i toi izpitva ne6ty kam mene,no misli 4e sam malka!kak da go nakaram da me haresva i da ne go interesnuva godinite!.. molq pomognete za6toto imam nujda ot savet .. kakvo da pravq :(
EM PORED MENE NE SI MALKA ZA6TOTO AKO NE SE VLUBI6 SEGA TO KOGA?AZ SUM NA 14 I MN MRAZQ KATO PI6A TEMA I NQKOI MI KAZVAT 4E SUM MN MALKA ZA LUBOV~hora ako seega ne se vlubim to koga?NEZNAM KAKFO MOJE DA KARA tozi koto si haresva6 DA MISLI 4E SI MALKA!SPORED MENE NE SI!VIJDALA SUM I MOMI4ETA NA 13 S MUJE PO NA 32 GODINI! hM MOJE s tova da kazva 4e ne te haresva 8-[ :smt008 !uSPEH

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:32
spored men,ako te e haresval chak tolkova godinite da ne sa bili problem...no ti vse pak go poznavash!!!ako mislish che te haresva..pokaji my che ne si akal na malko dete,a si dosta zrqla za tvoite 13 godini(ako naistina si takava de)...ako stane..stane ako ne zdrave da e...ima i drygi momcheta!!!!!

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:37
zdraveite na vsi4ki ... imam nujda ot pomo6t .. haresvam edno mom4e no toi e malko po golqm ot mene s 4 godini az sam na 13 a toi 6te pravi 17 skoro .. mnogo go haresvam mislq 4e i toi izpitva ne6ty kam mene,no misli 4e sam malka!kak da go nakaram da me haresva i da ne go interesnuva godinite!.. molq pomognete za6toto imam nujda ot savet .. kakvo da pravq :(
EM PORED MENE NE SI MALKA ZA6TOTO AKO NE SE VLUBI6 SEGA TO KOGA?AZ SUM NA 14 I MN MRAZQ KATO PI6A TEMA I NQKOI MI KAZVAT 4E SUM MN MALKA ZA LUBOV~hora ako seega ne se vlubim to koga?NEZNAM KAKFO MOJE DA KARA tozi koto si haresva6 DA MISLI 4E SI MALKA!SPORED MENE NE SI!VIJDALA SUM I MOMI4ETA NA 13 S MUJE PO NA 32 GODINI! hM MOJE s tova da kazva 4e ne te haresva 8-[ :smt008 !uSPEH

chakai malko teparva jivota e pred vas kade si tragnala s taq liubov..."ako ne sega to koga?!"...nqma da kaja malki ste,zashtoto i az ne sm syper golqma...no vse pak s poveche opit teb...imash cql jivot za da se vliubish...obichash..mrazish i vaobshte da izpitash ot sladostite i nevolite...ne barzai kefi se dokato ne sa te stignali problemite na roditelite ti i izobshto na vazrastnite...oopps mai malko se otplesnah sajalqvam za koeto!!! :wink: :smt012 ...kolkoto po temata...veche pisah!!! :twisted:

07-13-2007, 19:38
ми според мен си малка!
според мен 17-годишните само секс си търсят и за това аз лично не се занимвам с такива - малки са ми :) Има и изключения ест., но говоря общо.

..:sUnRiSe:..
07-13-2007, 19:43
ex да ти кажа чесно разликата не е мн голяма но той е на 17 от негова гледна точка си си направо мъничко детенце и според мен ти го казва за да ти подскаже че нищо няма да се получи...все пак ако те харесваше годините нямаха да имат значение

а ти кво се занимаваш с батковци я се поогледай за някой горе долу на твоята възраст

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:47
..:sUnRiSe:.. mislish li che v dneshno vreme na nqkoi my pyka za godinite...kakto kaza edno momiche odeve 14-15 godishnite che i po na 13 daje hodqt sas syper golemi momcheta...napravo sa si maje!!! popadala sam na razgovor mejdy edni 5-ti klas ili 6-ti...si razpravqt koq kak izchykala gadjety si...taka che ne se ychydvam zashto mackata si pada po po golemi...ta da ne izostava ot drygite!!! :smt012 :smt017 :-#

bloodranger
07-14-2007, 05:56
kaji na toq 4e v lubovta godini nqma i na kolkoto i da si kato ima lubov!! Mama e po malka to4no 4 godini ot tati :lol:
Parvo pilence edin ot foruma be6e kazal 4e VSI4ki momi4eta pod 15 ne stavat za ni6to drugo osven za razgovori i az go podkrepqm da si jivee detstvoto a da ne zqpa oblacite i
Vtoro tvoita mama det e to4no s 4 godini po malka ot tati dali te e rodila na 13 ili samo az si mislq 4e primera ti e NEUMESTEN



merci za vnimanieto

Violenza
07-14-2007, 06:56
Просто не се дръж като такава.
Щото като се съберете 3-4, които си падат по 'батковци' и започва някакво безкрайно и отвратително лигавене и хилене...
Е, гарантирам ти, че така няма да те хареса...

Vikitooo
07-14-2007, 07:56
Разликата не е голяма бе. Но мисля, че е искал да намекне нещо..стрнно какво ли? :lol:

07-14-2007, 07:57
Да ти кажа и аз съм на 13,а моя приятел е на 16 и няма нищо срамно.И кфо като е по-голям давай напред.Аз успях!Смело напред и не се давай така лесно! :-D

07-14-2007, 08:35
Че аз това съм го казвал и на 16 годишна. И наистина мислех че е малка. И то така си беше.

Valar
07-14-2007, 08:38
Авторке ти НЕ го обичаш
Обичаш майка си и баща си!
А към него си привлечена от любопитство и сексуален нагон.

Giovanni
07-14-2007, 08:43
От година и нещо не съм влизал и нищо не се е променило...това е стряскащо.

F@t@lNy_Sl@dK@
07-14-2007, 11:38
Я давай смело напред!Ще го спечелиш не се притеснявай!Аз също бях така като теб защото разликата между мен и моя приятел е 3 години и аз съм на 13 тъй че няма невъзможни неща!

07-14-2007, 11:46
Извинявай,че ще ти го кажа,но мисля,че този човек не изпитва нищо към теб.Защото ако беше обратното на него нямаше да му направи впечатление дори да си с 10 години по-малка.Както се казва 'за любота няма граници' така че според мен най-добре се откажи от него. :wink:

F@t@lNy_Sl@dK@
07-14-2007, 15:36
Не се отчавай...продължавай да опитваш и може би ще стане.И аз съм на 13,а моя приятел е на 16 и няма никъф проблем.Ако се сближите той сам ще осъзнае че разликата в годините ви е не е ТОЛКОВА голяма.Късмет мисля,че ще успееш :wink: :smt008 :smt007

lorena
07-14-2007, 18:09
ako naistina izpitva neshto kum teb nqma da go interesuvat godinite ...a i 4 god ne e golqma razlika!

SUNriSe_f
07-14-2007, 20:59
az sys moq fr imame 7 god razlika i toi go prie daje po-lesno ot men, no az 6te pravq 17...
Nz, da ne go e strah da ne my se speqt priqtelite my 4e hodi s po-malka ot nego??? Pokaji my 4e si zrqla, i ako toi ne se ysaznae 4e godinite nqmat zna4enie, ozna4ava 4e ne e porasnal vse o6te i moje i ti da se okaje6 po-golqmata :!:
Kysmet