PDA

View Full Version : Как бихте постъпили?Дайте съвет?



Рени
07-13-2007, 13:44
Здравейте,хора!Ще ви помоля за един съвет.
С момчето,с което съм в момента се обичаме много.Наскоро ми призна,че се е целувал с бившата.Трудно ми беше,но му го простих.Както и да е.Това е дълга история.Разбрах,че тя е тръгнала да го целува първа.Естествено и двамата са виновни в случая.Обаче искам тя да си плати.Искам да й покажа,че не може да ми се подиграва в очите и да ме прави на идиотка.Дали да отида да й кажа да не се занимава с него повече,да я пребия или да оставя нещата така...?Не знам,но ще се чувствам адски тъпо,когато я подмина на улицата тихо мълком,все едно нищо не се е случило.Вие как бихте постърпили,ако бяхте на мое място?

Mementomori
07-13-2007, 14:08
Здравей,Рени!Не се ядосвай заради бившата,каквото и да прави,тя не е с него сега!Недей да говориш с нея(не е заслужила с нищо вниманието ти),не бива да се стига до побой(цивилизовани хора сте).Като я видиш по улицата и ако тя те "зяпа" или гледа лицемерно,дръж се лицемерно и ти;кажи й "Здрасти!Как си?"Не бъди груба и неучтива,защото е под нивото ти!Успех!И не й обръщай внимание!

hiphopka
07-13-2007, 14:11
Подкрепям Memento mori! на 100% :wink: Много добре го каза! :wink:

07-13-2007, 14:15
Кажи и 4е кавото и да прави тя муе бивша!Ида заме да си е** маиката курвенска разгонена!!!
Това е в слу4ей 4е решиш да я биеш :-D

Seducti0n
07-13-2007, 14:18
Здравей,Рени!Не се ядосвай заради бившата,каквото и да прави,тя не е с него сега!Недей да говориш с нея(не е заслужила с нищо вниманието ти),не бива да се стига до побой(цивилизовани хора сте).Като я видиш по улицата и ако тя те "зяпа" или гледа лицемерно,дръж се лицемерно и ти;кажи й "Здрасти!Как си?"Не бъди груба и неучтива,защото е под нивото ти!Успех!И не й обръщай внимание! =D> =D> =D> Още нещо-не показвай с нищо,че тя е привлякла вниманието ти.Ако,след време разбереш ,че въпроосната целувка се повторила или,че нещата са стигнали по далеч,дори най-добре говори с гаджето си.Кажи му,че не ти е приятно да се целува с бившата и и така...та като се замисля на кой ли би му било....

GaNgStAz
07-13-2007, 14:58
Здравей,Рени!Не се ядосвай заради бившата,каквото и да прави,тя не е с него сега!Недей да говориш с нея(не е заслужила с нищо вниманието ти),не бива да се стига до побой(цивилизовани хора сте).Като я видиш по улицата и ако тя те "зяпа" или гледа лицемерно,дръж се лицемерно и ти;кажи й "Здрасти!Как си?"Не бъди груба и неучтива,защото е под нивото ти!Успех!И не й обръщай внимание!

напълно подкрепям.. аз ся междудругото съм ф некфа подобна ситуацийка.. ф началото ми се идфаше като я вида да я напраа леш, ама къф е смисала.. ше я набия и кфо.. неа смисал да го праиш, пък и без тфа харабия не се занимаай.. ако те глеа некфо злобно - ти си преценяш кфо ше и каеш, ама недей се заяждай по хуу, шот с нищо тая не е заслужила фниманието ти и неа да го заслужи - надяам се ;] прави се на тежка и хич да не ти пука... той ако те обича неа да го пофтори.. ;) ае успех

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 17:16
az ako bqh na tvoe mqsto shtqh da i namerq hotelska staq v topoli :twisted: :smt071

hip Hop Mace
07-13-2007, 17:50
Доста хора подкрепиха мнението на Memento mori но аз все пак ще си изкажа и моето :-D
На твоя място няма да я бия но поне ще я предупредя че ако се повтори ще и се случи случка :-D :-D :-D
Моето си е мое и никой няма право да се занимава с него,може би вие ще се примирите и ще оставите нещата така но не и аз ... просто тя трябва да разбере той е само твой и тя няма място м/у вас!

linka92
07-13-2007, 17:58
Ako bqh na tvoe mqsto v nikykyv sluchai nqmashe da si opravqm "problemite" s poboishta!Samata misyl che tq e BIVSHA,a ti sega si s nego bi trqbvalo da te uspokoqva,pyk i kakvo tolkova!Nahvyrlila mu se e!DOBRE!tova samo pokazva kolko e ogranichena i pyrvosignalna!Kogato q vidish se dryj syvsem normalno,za da vidi che provokaciite i ne znachat nishto za teb i ne e sposoba da te izkara ot kajata ti! =; \:D/ Govori s priqtelq si tova neshto da ne se povtarq,zashtoto i toi ima vina ;-)

moje bi do nqkyde se povtorih s gornite postoove,no iskah da izkaja moeto mnenie po vyprosa! :-({|=

Ice_Queen_
07-13-2007, 18:07
Да ти кажа сега и аз не мога да измисля точно какво бих направила..но определено няма да оставя нещата току така ..Момчето си е мое,как няква ще го пипа..А и мъжа ти е виновен..дръпни му здраво ухото /преносен смисъл- може и един шамар/.

palomaaa
07-13-2007, 18:15
nikoi nqma pravo da bara"moqta sobstvenost" nbqma da q biq no 6te q postavq na mqstoto i

Phenomenon
07-13-2007, 19:14
Пф...разгонената кучка ли е виновна че 'твоята собственост' е развратна ? o.0
'Ама то тя тръгнала първа'...пф...'собствеността' ти явно е продължила така че си е напълно отоговорен само той ;)
Разрави се с него преди да си търсиш оправдания...

Conrad
07-13-2007, 19:19
Чакай малко.Защо тя да е виновна?Според мен изцяло твоят приятел е виновен.
Бившата му е била свободна ,няма си гадже и може да се натиска с когото и да е но твоят приятел след като има теб ,трябва да има акъл в главата и да знае че щом е с теб трябва да е верен

Mementomori
07-13-2007, 19:23
hip Hop Mace,съгласен съм,че между тях няма място за бившата,но това с предупреждението и "ще ти се случи случка" е детинско и просташко!По-добре да поговори с приятеля си и него да предупреди,а не да излага проблема си пред бившата!

Kikio
07-13-2007, 22:09
Abe kvo te ebe be tq 6tom go e napravila zna4i ima o6te ne6to kum nego ili prosto iska da ti naprai gadno i v dvata slu4eq imat samo edno re6enie ---> :smt014 :smt075 tva e prosto kato moje da i tursi6 slabi mesta i da q nagrubi6 i ne mi govorete 4e tva ne bilo na4ina i 4e bilo pod nivoto kogato te naranqt narani i ti !! gospod zabavq v nqkoi slu4ei mnogo :mrgreen: az za tva deistvam sam \:D/

07-13-2007, 22:11
nikoi nqma pravo da bara"moqta sobstvenost" nbqma da q biq no 6te q postavq na mqstoto i

Tova 4e hodi s teb ne ozna4ava 4e e tvoq sobstvenost za6toto ne6tata lesno se promenqt [-X

07-13-2007, 22:12
aide posledno mnenie nai dobre preceni sama koe e nai dobre za6toto edva li nqkoi ot tuk znae po dobre kak da postupi6 ot samata teb :wink:

Ice
07-13-2007, 22:37
Няма да ми пука особено защото знам, че той е с мен не с нея... :wink:

By_MaSTeR_
08-12-2007, 15:37
edin boi nqma da i se otrazi zle,ama tva ne e na4ina..no az ako bqx na tvoeto mqsto 6tqx da q pre4ukam.

LO6IQ
08-12-2007, 17:33
Кажи и 4е кавото и да прави тя муе бивша!Ида заме да си е** маиката курвенска разгонена!!!
Това е в слу4ей 4е решиш да я биеш :-D
Ха-ха ,евала =D> :-D

morenita
08-12-2007, 18:00
Здравей Рени за мен решението на проблема ти е много прост... След като бившата му го е целунала значи все още е привлечена от него и нещото от което най-много ще я заболи е това да види колко много се обичате двамата и как дори такива курвенски номера като нейният не могат да застанат помежду ви. Продалжавай да обичаш гаджето си дори повече от преди, прости му малкото залитане макар че аз не бих го обвинявала защото очевидно тя му се е нахвърлила а всеки знае, че мъжете не умеят да отказват. В никакъв случай не му натяквай за случилото се, в противен случаи рискуваш да му омръзне и да си намери друга. Кокото до бившата му....народаси го е казал... " Убий глупака с мълчание" ;) Успех

seksi_kote_f
08-12-2007, 18:54
Трябва да си гадна... според мен.Бъди кучка да не те правят на глупачка :smt018 Дръж се на ниво ...Измисли някакво гадно отмъщение :smt017 в което ти няма да си намесена.Няма смисъл да я биеш това е твърде децко :smt018 Някаква интрига,нещо което ще и срути самочуствоето,нещо подло и ще ти олекне на сърцето :wink: Успех