PDA

View Full Version : postoqnno se karame ;(



VERY SAD :(
07-13-2007, 18:04
](*,) s gadjeto mi postoqnno se karame.ot izvestno vreme e mnogo iznerven i postoqnno si tursi povod da se sdurpame :( ne izdurjam ve4e karanicite ni ot koito nqma nikakuv smisul ](*,) ne moga da razbera kakvo stava s nego i za6to taka se promeni ;( molq vi kajete mi kakvo da pravq i kak da go ukrotq i kak da sprem s glupostite :(

p.s:NE ISKAM DA SE RAZDELQME !!! :cry:

palomaaa
07-13-2007, 18:13
ami i az go imax toq problem....emi sled porednoto karene my kazax ''MAINATA TI" znae6 li sled tova kak se darje6e s men-samo zvezdi deto ne mi svalq6e...

Ice_Queen_
07-13-2007, 18:16
ami i az go imax toq problem....emi sled porednoto karene my kazax ''MAINATA TI" znae6 li sled tova kak se darje6e s men-samo zvezdi deto ne mi svalq6e...

да ама има един тънък момент на гордост - като ти му кажеш " майната ти" да не чуеш същото...

HRiSSiTO
07-13-2007, 18:17
kxxx az ako kaja na moq "MAINATA TI" she me zaebe na vsqka cena...

VERI SAD :( az ti preporu4vam da si pogovori6 s nego kogato vidi6 4e e po-spokoen i da razbere6 kakva e pri4inata postoqnno da e iznerven i da se karate nz mila ko dr da ti kaja :-k

palomaaa
07-13-2007, 18:19
da pravi ste,az gi prikazvam teq raboti,6tot sam sigyrna 4e kraq 6te e polojiten,no pri teb macko ne znam kak 6te sedqt ne6tata....sorry za kofti saveta

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 18:49
xax mila ne si samo ti!! imashe edin period v koito s moeto momche postoqnno se karahme i vinagi bqhme na nokti zaedno...edin den mi pisna i reshih qdosan,iznerven ili kavto beshe tama...da si pogovorim!!krotko i spokoino da si obqsnite edin na dryg kakvo vi drazni tolkova i da se razberete..dryg nachin nevijdam...paki shtom neiskash da kasate!!! :?

thefreak
07-13-2007, 18:55
Не искаш да се разделяте ама е време да го сторите.

07-13-2007, 19:03
човекът преди мен е много прав ;) .
единственото правилно нещо, което можеш да направиш, е да ИЗЧЕЗНЕШ от хоризонта.
и ако ви е писано да се съберете отново, ще се съберете.
но сега, миличка, просто си събери душевния багаж и тегли една майна на така нареченото си гадже... направи го преди той да го направи. това, че изведнъж е станал изнервен, това, че изведнъж се е променил, индикира слаб интерес към теб. поне по-слаб от преди. не й достатъчно слаб, за да те забрави. затова използвай момента! използвай краткия отрязък от време в който все още имаш бъдещ шанс с него и противно на всякаква логика си ТРЪГНИ.
оттам нататък всичко е в негови ръце.
и за в бъдеще запомни - избягвай конфликтите.

malone
07-13-2007, 19:05
Дай му два-три дена изпитателен срок ако нещата не се променят подобре го зарежи. :wink:

Conrad
07-13-2007, 19:08
За да се получи спор (караница) са нужни поне двама ако схващаш какво искам да кажа.Пробвай ако си замълчиш,той ще говори говори и ще спре нали.Аз така действам.................докато не кипна(ама това ставя рядко)

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:09
човекът преди мен е много прав ;) .
единственото правилно нещо, което можеш да направиш, е да ИЗЧЕЗНЕШ от хоризонта.
и ако ви е писано да се съберете отново, ще се съберете.
но сега, миличка, просто си събери душевния багаж и тегли една майна на така нареченото си гадже... направи го преди той да го направи. това, че изведнъж е станал изнервен, това, че изведнъж се е променил, индикира слаб интерес към теб. поне по-слаб от преди. не й достатъчно слаб, за да те забрави. затова използвай момента! използвай краткия отрязък от време в който все още имаш бъдещ шанс с него и противно на всякаква логика си ТРЪГНИ.
оттам нататък всичко е в негови ръце.
и за в бъдеще запомни - избягвай конфликтите.

donqkade sam saglasna...no ako ne q potarsi?!...predstavi si tq go zarqzva i ochakva che toi shte q spre ili pone sled vreme shte q potarsi ami ako nestane...kakvo...tq samata kazva che neiska da sed razdelqt!!! :-k ](*,)

Mementomori
07-13-2007, 20:09
Здравей,VERY SAD :(!Трябва и двамата да се успокоите и да поговорите трезво и цивилизовано!Единствено заедно можете да разрешите проблема и да запазите връзката си!Успех!

GaNgStAz
07-13-2007, 20:27
трябва да си поговорите - на всяка цена и то колкото се може по скоро.. шото иначе.. де а знам, има неколко варианта :arrow:

1. той да се държи така гадну и да се карате постоянно без смислени причини - мое да не иска вече да сте заедно...
2. може просто да е ф некъф труден за него период и да си го изкарва на теб.. нормално е, поечето момчета си го изкарват на най близките...

за тфа поговорете и надяам се сичко да се изясни.. успех ;]

vvs_go
07-13-2007, 21:43
kaji mu 4e iska6 1 sedmi4na po4ivka posledvana ot dylboko sydyrjatelen razgovor
p.s. kaji mu 4e ne iska6 da se razdelqte

Ice
07-13-2007, 22:42
Може би нещо го изнервя, може би ревнува от някой и не ти казва,или крие нещо, или може би не иска да е с теб и се опитва да те накара да го зарежеш...не знам не казвам, че е така само предположения..Седни и поговори с него нормално, ако продължава така да се дърпа за най малкото го зарежи...Дано се оправите! [-o<

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 07:56
ee ti puk :) nali znaesh .. tezi koito nai mn`se karat i nai mn`se obi4at ... :P pogovorete si pitai go shto e taka.. no bez razgovor ne mislq 4e shte sprete da se karate.. :)

Nadelina
07-14-2007, 08:10
Hah.. ako kaja na moq "Mainata ti" she se obyrne i she si trygne.. kolkoto i da me obicha nqma da mu migne okoto da go napravi.. Tei che i spored mene tova ne e dobyr variant za rehsvane na problema... Mislq che trqbva da sednete i da pogvorite... na 4 ochi... vse pak ste si dostatachno blizki (predpolagam) che da mojete da si kajete vsichko... i da izqsnite neshtata che poveche da nqma nedorazumenia... i karanici syotvetno..

Allthatshewant
07-14-2007, 14:25
ооо поне се успокоих че не съм единствената с такъв проблем...аз също съм така с приятеля ми постоянно се караме и чесно да си призная взе да ми писва ... дори вече спрях да се чудя за причина то е ясно че както си седи ...и изпитва някаква нужда да се здрънка с някой и аз съм му най-удобната мишена ..свикнал е да си излива комплексите върху мен щото знае че след половин час всичко ще си е постарому ама аз съм си виновна че съм го научила така...съвсем пресен пример : преди половин час ..сядам на компа му и гледам писал в един сайт на някакво момиче ама в буквалния смисъл на някакво ЧУКАЛО....и така ме хвана ядддд и то не за писмото ами 4е е някаква супер грозна...поне да беше някоя за която да си заслужава ...и аз естествено не си премълчах и се скарахме...ама още не ми е минало поне да си ги подбира баси.... :smt011 :x :smt013

BeBsItO
07-14-2007, 16:14
i s moq sme taka :( naposledak, oba4e nqma da g ostavq ...nikoga! i maikata ti nqma mu kaja,za6toto e prekaleno gord 4e da ti4a sled tva da me vra6ta..... i nz.....i predi sme imali takiva periodi...dano i toq mine. obi4am go