PDA

View Full Version : Проблем, който ме притеснява :(



07-13-2007, 18:23
Здравейте.Реших, че тук е най-уместното място да пусна темата, съжалявам ако не е за тук.
Проблемът ми е следният-"малките" ми срамни устни са доста по-големи от "големите". Този проблем ме е притеснявал от край време...толкова ми е кофти, чувствам се ужасно.С времето това започна да се превръща и в комплекс.Имало е случай в които ми е било толкова гадно, че съм се разплаквала...
Ще си помислите, не е чак такъв проблем, нищо особено.Но на мен ми е мн неприятно. А и + това понякога самата кожа се претрива в бельото и после ме боли, някаква неприятна такава болка е
Някоя от вас има ли такъв проблем като моя или съм само аз?
Моля ви отнесете се с разбиране към темата.
Благодаря ви, че прочетохте.

palomaaa
07-13-2007, 18:26
off,milata...govorila li si s ginekolog...?

07-13-2007, 18:30
off,milata...govorila li si s ginekolog...?

Ами още не съм, скоро трябва да ходя на профилактичен преглед и тогава ще питам лекарката.

batkodoki
07-13-2007, 18:39
точно за тук си е темата!

но това изобщо не може да се коментира като проблем. най-често е вариант на нормата. но не посочвате ВЪЗРАСТ, а това е особено важно.

07-13-2007, 18:41
На 18 съм.

batkodoki
07-13-2007, 18:59
както писах - наистина най-често си е вариант на нормата. не виждам защо това трябва да те комплексира по какъвто и да е начин. хората сме различни, както в лице така и навсякъде по тялото и точно това ни
различие поддържа интереса ни жив едни към други.

мнозина мъже намират подобен вид за сексуално стимулиращ, защото ясно виждат пениса си обгърнат от силно изразени малки срамни устни при коитус, но щом толкова държиш да загубиш индивидуалността си - предполагам с няколко кубика силикон успешно ще го постигнеш.

07-13-2007, 19:07
Aми всъщност ми изглеждат като увиснали, но може би само си въобразявам.
А иначе е мн неприятно когато се претърка кожата.Това е и нещото което също ме притеснява

batkodoki
07-13-2007, 19:27
точно така, ето това вече е истинският проблем. :)
решението му лежи само в избор на подходящо бельо.
когато ми доведат момче пациент му казвам: тесните секси подчертаващи слипове, прашки и "дънки" остават като екстра по изключение само за атрактивните горещи "бойни" срещи. ежедневно - широки, свободни боксерки и панталонки, а лятото боксерките да си стоят в гардероба! :)
не знам какъв е точно еквивалента при женското бельо, но подхода би следвало да е същият. плюс средствата на козметиката - съществуват обмазващи, нерозорбиращи се кремове и гелове суздаващи защитен филм върху нежната кожа.
така, че решението е просто, стига да си избиеш глупавия комплекс от главата :)

07-13-2007, 19:31
Ами колкото до въпроса с компекса, който развих, всичко е въпрос на психика според мен, опитвам се да се преборя.
А "нерозорбиращи се кремове и гелове суздаващи защитен филм върху нежната кожа" може ли да обясниш малко повече за тях?

07-23-2007, 12:08
I AZ IMAM SA6IQ PROBLEM AMA SA6TIQ ,MOJE DA SE KAJE 4E MALKITE MI USNI NAPRAVO VISAT VSA6TNOST NE MOJE DA SE KAJE AMI SI E NAPRAVO TAKA NQMA LI NQKAKVO LE4ENIE ZA TOVA NE6TO KOETO DA POMOGNE NO NE OPERACIQ

naviacha
07-24-2007, 00:20
Уоу не знаех че тва ви било (за някои) един вид комплекс :-k . Аз честно казано се възбуждам повечко, ако момичето има по-ярко изразени малки срамни устни :)