PDA

View Full Version : noviq katalog na avon-kristali za kosa



07-13-2007, 18:36
здравейте!много се чудя дали да си купя новите кристали за коса на avon :roll: дали въбще имат ефект?аз ползвах на биофарма ,но въпреки ,че всички ги хвалеха аз не съм дововолна :( та някой ползвал ли е тези кристали на ейвън? заслужава ли си?питам най-вече заради цъфтежите!

ane7o__
07-13-2007, 19:00
as s1m imala takiva to4no na avon ama ot po minali katalozi.Za c1ftejite neznam ama kosata ti q pravi strahotna,na mene li4no mn mi haresaha i daje sega mislq pak da si pora4am.Pora4ai si gi nqma da sajelqva6.kosata ti stava mn lesno razre6ima dori i nqma da ti se naloji da polzva6 4etka za kosa samo s raka i ti se e razre6ila i ima mn hubav blqsyk
:D as sym mn dovolna ;)

Kisses_P
07-13-2007, 19:04
Еми според мене ефект от тези на Ейвън няма да има.Биофарма са сто пъти по-добри от ейвън и щом не си доволна от тях не вярвам тези на ейвън да ти се сторат по-добри

VerryBerry
07-13-2007, 20:17
po dobre zaloji na maskite za kosa...

^FaiNt^F
07-13-2007, 20:28
Ползвах и двата вида паралелно...таа за Ейвън-Миришат хубаво, правят косата по-мека и пухкава сякаш. Също така и са по-течни. За изправяне с преса ми се струват по-добри защото са по-леки скяаш от тези на Биофарма. Опитай-нищо не губиш. Все пак на всяка коса действието е друго

07-14-2007, 10:42
Искам да питам авторката на темата, на каква цена са тези кристали от Ейвън, и за тази оферта, която, ако поръчаш кристалите и дадеш още левче и получаваш два броя кристали ли става дума? Да ти кажа, аз също не съм особено очарована от кристалите на Биофарма, надявам се тези да са по-добри... Ако ми дадеш малко инфо за цената и офертата, ще съм ти мн благодарна :)

07-16-2007, 19:50
ami v momenta kataloga ne e u men no pomnq 4e bqha kam 7-8 leva ne pove4e :) tiq na biofarma sa po-evtini 5 ,50 ;-)