PDA

View Full Version : IP ADRESS



07-13-2007, 18:42
KAKVO stava ako nqkoi vi znae Ip adressa
kakvo moje da napravi ! :P

thefreak
07-13-2007, 19:20
Много работи, зависи в какво положение сте спрямо един друг.
(админ>>>юзер;опер>>>юзер)
сеедно..

07-13-2007, 19:23
DA RE4EM:
-PRIQTELI
-NEPOZNATI

EternalSilence
07-14-2007, 08:09
абе на практика може всичко да направи ама за тая цел.... да кажем просто че хора които могат да направят всичко в България или няма или се срещат толкова често че аз не съм чувал и за един...

07-14-2007, 08:23
абе на практика може всичко да направи ама за тая цел.... да кажем просто че хора които могат да направят всичко в България или няма или се срещат толкова често че аз не съм чувал и за един...

И кво може да ти направи бе кретен?! Всеки може да ти разбере адреса, ако комуникира с теб - та нали трябва да знае къде да праща пакетите. Като ти знае IP адреса, освен да те трасира нищо нема да направи! Даже и без съдействието на достачвика ти не може адреса, на който живееш да ти намери.
Пиша си аз в някъв сайт, който уж намира местонахождението на дадено IP моя адрес и ми казва, че живея в BTV /... централно в студиото на Славчо. (Сериозно ми извади резултат административната сграда на НДК) :smt011 :smt013 :evil:
Тъпи, мързеливи дечковци

Eagle_13
07-14-2007, 14:09
Ми кво мои да ти направи, ако нямаш защитна стена и ако разбира може да ти преебе вина.Нищо друго

Tiristor
07-14-2007, 23:19
Ако ти знае IP адреса,може да ти е** майката на компа!Но ще му трябват и някой други неща освен IP адрес 8)

QPONECA
07-15-2007, 11:31
Абе беги като то знаят IP-тo голяма работа кои знаи каво е станало

EternalSilence
07-15-2007, 12:03
госта дето ме оплю, прочети да видиш че всички са съгласни с мене пък после ми викай кретен бе човек :-D
който каза че му изкарал някъв глупав отговор на това къде му е айпито абе човек да си чувал за реални статични и други разновидности айпита?
и да, не е кой знае каква работа някой да ти знае айпито щото както казах хората дето могат да ти напакостят през нета в БГ се броят на пръсти ако изобщо има.... PEACE :-)

08-31-2007, 09:31
pi4ove tva s ip-adresa ako naprimer niakoi ti go znae i toia adres e realen moje da napravi dosta raboti kato naprimer sled kato go znae toi moje da uznae i mac adresa i sled tova kakvo sta ami smenia na svoiata lankarta MAC adresa i IP-to sys toia na jertvata i ve4e moje da vliza sys tvoia IP i MAC i da si polzva net bez da go e platil naprimer .pri koeto ako internet dostav4ika ima potrebiteli sys limit naprimer 1GB ili 5GB v slu4aia limita iz4ezva niama go "is gone".tova go kazvam za6toto az si patih ot takiva raboti.am za stati4nite ip-ta nz kak stoiat rabotite

RuKsP1n
09-01-2007, 22:04
pi4ove tva s ip-adresa ako naprimer niakoi ti go znae i toia adres e realen moje da napravi dosta raboti kato naprimer sled kato go znae toi moje da uznae i mac adresa i sled tova kakvo sta ami smenia na svoiata lankarta MAC adresa i IP-to sys toia na jertvata i ve4e moje da vliza sys tvoia IP i MAC i da si polzva net bez da go e platil naprimer .pri koeto ako internet dostav4ika ima potrebiteli sys limit naprimer 1GB ili 5GB v slu4aia limita iz4ezva niama go "is gone".tova go kazvam za6toto az si patih ot takiva raboti.am za stati4nite ip-ta nz kak stoiat rabotite
Смех :-$

MajeStic
09-01-2007, 22:10
pi4ove tva s ip-adresa ako naprimer niakoi ti go znae i toia adres e realen moje da napravi dosta raboti kato naprimer sled kato go znae toi moje da uznae i mac adresa i sled tova kakvo sta ami smenia na svoiata lankarta MAC adresa i IP-to sys toia na jertvata i ve4e moje da vliza sys tvoia IP i MAC i da si polzva net bez da go e platil naprimer .pri koeto ako internet dostav4ika ima potrebiteli sys limit naprimer 1GB ili 5GB v slu4aia limita iz4ezva niama go "is gone".tova go kazvam za6toto az si patih ot takiva raboti.am za stati4nite ip-ta nz kak stoiat rabotite
Смех :-$

Дори това да стане вече интернет доставчиците проверяват за такива нередности. Един приятел си смени MAC адреса и IP адреса и използваше на някакъв друг пич интернета. Е... хванаха го и му резнаха кабела за интернета. Аз знам, че могат да се правят мизерии по LAN и то не някакви катастрофални...

kinesis
09-02-2007, 22:54
Като цяло, може да стигне до remote control на PC-то. Но трябва да си разбира от работата. Доколкото коментара, че в България са малко тези които си разбират, не съм съгласен.

^Sam90^
09-02-2007, 22:56
Абе, не са малко тези, които чаткат. До колкото съм на ясно, като знаеш IP, можеш да проследиш информацията, можеш да правиш некви шитс на компа, ама наистина не съм в час и не знам точно какви :roll: :lol:

nohuty
09-02-2007, 22:59
просто ще научи няколко цифри в повече :Р

LGPz
09-03-2007, 08:27
:smt013 :smt011 :smt011 Защо просто не замълчите... Ако е по-умничък,може да ти хакне PC-то ...
Ако пък иска друг тип отмъщение - ще ти го проследи... така че приготвяй кафенцето.

^Sam90^
09-03-2007, 10:11
Е, за Уиндоус не знам, ама с Линукс подобни проблеми няма да имате :-D

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 10:49
Деца, не се бойте.Хората които могат да ви направят живота черен (само с ИП адреса) няма да се занимават с вас.Има къде къде по-примамливи работи.Най-много някой да ти сканира портовете през 5 мин и да кара защитата ти да пищи.При мен беше така като влизах в IRC сега не влизам и са по-малко сканиранията.Ясно е,че всеки заплашва и се прави на хакер,но ако е истински няма да ви каже,а да ви заплашва абсурд.
Айде отивай цъкай CS и остави сложните въпроси на по-големите. :twisted: :twisted:

MajeStic
09-03-2007, 13:56
Е, за Уиндоус не знам, ама с Линукс подобни проблеми няма да имате :-D

Така е, но за жалост тъй като е още млада операционна система все още не е със стабилно ядро. Риска при GNU Linux-a e доста по-малък особено, ако знаеш как да си го инсталираш правилно за максимална защита.

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 17:32
Деца, не се бойте.Хората които могат да ви направят живота черен (само с ИП адреса) няма да се занимават с вас.Има къде къде по-примамливи работи.Най-много някой да ти сканира портовете през 5 мин и да кара защитата ти да пищи.При мен беше така като влизах в IRC сега не влизам и са по-малко сканиранията.Ясно е,че всеки заплашва и се прави на хакер,но ако е истински няма да ви каже,а да ви заплашва абсурд.
Айде отивай цъкай CS и остави сложните въпроси на по-големите. :twisted: :twisted: Точно това ми беше .. твърдението в началото.
Не съм видял.My bad my bad.

Eagle_13
09-04-2007, 07:30
Може да ти пусне и Пинг на Ип-то като ти зададе големина на пакетите и -н брой, нета ще ти стане с една дума неизползваем, целият ти Ъплоуд ще се преебе, та чак в Скайп няма да можеш да пишеш, па камоли да си влезнеш в пощата.Ужас работа е тва :)

hoseto_
09-04-2007, 08:59
Може да ти пусне и Пинг на Ип-то като ти зададе големина на пакетите и -н брой, нета ще ти стане с една дума неизползваем, целият ти Ъплоуд ще се преебе, та чак в Скайп няма да можеш да пишеш, па камоли да си влезнеш в пощата.Ужас работа е тва :)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

знаеш ли какво изобщо представлява пинг-а????????
а по темата: споко единствено може да разбере на кой доставчик си.
няма как да се върже към пц-то ти освен ако предварително не е вкарал троянец там

Eagle_13
09-04-2007, 09:34
Може да ти пусне и Пинг на Ип-то като ти зададе големина на пакетите и -н брой, нета ще ти стане с една дума неизползваем, целият ти Ъплоуд ще се преебе, та чак в Скайп няма да можеш да пишеш, па камоли да си влезнеш в пощата.Ужас работа е тва :)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

знаеш ли какво изобщо представлява пинг-а????????
а по темата: споко единствено може да разбере на кой доставчик си.
няма как да се върже към пц-то ти освен ако предварително не е вкарал троянец там

:-D :-D :-D :-D :-D
Добре пич ако искаш да си разменим Ип-тата и да пробваме кой метод работи по-добре, ти ще ми пратиш троянец аз ще те пингвам :)
Ето ти информация за Пинг:

. Ping - под ping се разбира изпращането на Echo Request до друг компютър в мрежата, за да се разбере дали тодй съществува. Щом другия компютър получи такъв пакет, той е длъжен да отговори на подателия му
А отговора на другият комп се състои да изпрати същият пакет към компа който го пингва :)
A ето ти и един прост пример

PING -t -l 5000 212.50.21.123 - в този пример се пращат безкрайно много пакети с големина 5Кb с цел "наводняване" на връзката
Самоче този пример не е толкова гаден защо аз пращах пакети по 64кб :)
И айде няма нищо щом се смяташ за хакер простено ти е :smt005 :smt005 :-D :-D :-D :-D :-D :-D

hoseto_
09-04-2007, 09:43
мдаааааа разбирам че си гоооооолям хакер :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 това че предния пост си го копнал от http://uroci.net го доказва
ip-то ми е 83.228.56.124
ай спри ми нете :smt005

ПС: работя като системен администратор в http://bitex.com и мисля че доста повече разбирам от теб