PDA

View Full Version : kajete mi kak da go prevyzmogna?



preslava`
07-13-2007, 19:13
zdraveite imam edin vypros i iskam da go spodelq i da mi kajete mnenieto si za tova. Slucheqt e sledniq: Hodih 2 godini s endo momche i nqkade predi mesec / dva se razdelihme. Nikoga ne sym bila ot onezi revlivi momichencer kadeto plachat za vsqko momche nito pyk nqkoga mi e pukalo za momche no tozi pyt stana taka che mi beshe adski trydno da go vyzpriema.Bih se razplakala ama nqmah sili i ne namirah smisal kato nqmashe da si go vyrna sys sylzi i s molene nito pak ako si bqh narqzala venite ..tova go bqh izkluchila za tova pyk bqh reshila da mu byda priqtelka i si misleh che taka s vremeto shte svikna da sym samo tova i nishty poveche i che shte go zabravq.Da ama ne! Az prodyljavam da mislq za nego vypreki che vodq napylno normalen jivot kato izlizam s drugi momcheta zabavlqvams e i taka natataka az vse pak mislq oshet za nego. Ponqkoga daje stavam ujasna kogato momche me celune i az se setq za bifshiq si.Onzi den edna fr-ka mi kaza che mn se haresfat i t.n. i me pita dali imam neshty protif tova i az estestvenno kazah che te sa svobodni i mogat da pravqt kakvoto si iskat i da ne se prietsnqva ot men i che shet se radvam da gi vidq shtaslivi. I da az shet se radavm ako sa shtaslivi samo da ne bqh razbrala che dogodina shet uchim s momcheto v edno daskalo i che shet go vijdam vseki den taka shte mi qdski trydno da go zabravq ... kakvo da pravq kak da zabravq tova prokleto momche . I az sym chovek i az iskam da sym shtasliva a ne samo edin da mi e f glavata malka sym oshet da se zadylbochavam taka...chak mi e typo che stava tolkova ligavo ..kajete kak moga da go zabravq ?

07-13-2007, 19:21
явно той е скъсал с теб...
превъзмогни егото си.
самоубеди се, че той не е най-страхотният мъж на света. че има много по-добри възможности от него!
а дори и да беше най-страхотният мъж на света, все тая. така или иначе ти няма да го имаш. изтрий всяка надежда. осъзнай, че животът ти би бил много по-вълнуващ ако продължиш напред...и най-накрая - продължи напред.
никога не се обръщай назад. абсолютно никога.

PrI$Tra$TeNa
07-13-2007, 19:26
za nqkoi tova vreme e malky za drygi pak mnogo!! q se stqgai da ne bi toi da e edinstveniq na tazi planeta...mnogo drygi momicheta sa prevamogvali priqtelite si zashto i ti da ne mojesh!!!...malko shte e kofti zashtoto ste ostanali priqteli,no shte sviknesh!!! :roll:

preslava`
07-13-2007, 19:32
явно той е скъсал с теб...
превъзмогни егото си.
самоубеди се, че той не е най-страхотният мъж на света. че има много по-добри възможности от него!
а дори и да беше най-страхотният мъж на света, все тая. така или иначе ти няма да го имаш. изтрий всяка надежда. осъзнай, че животът ти би бил много по-вълнуващ ако продължиш напред...и най-накрая - продължи напред.
никога не се обръщай назад. абсолютно никога.


am qvno sym propusnala neshty ... ne toi me zarqza a az nego sichko beshe zashtoto bqh pylna glupachka i povqrvah na edna ogromna intriga na edin negov uj fr...a kolkoto do tova da stypq na zemata stypila sym zdravo za men toi ne e nai idealni ..naprotif az sym realist i znam che nqma idealni hora...a da prudlja ...da az prodyljava izlizam s dr momcheta zabavlqvame se no prosto ima takiva momenti v koito bifshiqt mi ne mi izliza ot mislite mislq che tova go spomenah ....nz zashto se poluchava taka ..

GaNgStAz
07-13-2007, 19:33
ше сфикнеш, яфно си го обичала щом си така, тряа да сфикнеш с мисълта, че вече немоеш го имаш и т.н. ... знам, че ш ти е трудно, особено щом ше учите ф едно даскало.. ама се пак - бъди пич ;) хах, сеш се :P

preslava`
07-13-2007, 19:40
da ama vyprosa mi e kak ? kakvo da napravq za da go mahna ot glavata si ...shtoto ne sym bila tolkova ..i az nz kakva moje bi razligavena ....de da znam kak da go opredelq :?

{SwEeT_anGeL_F}
07-14-2007, 13:58
Да го забравиш не става толкова лесно както ти виждаш,ще има и други моменти, които ще ти напомнят за бившия ти,но трябва смело да се изправиш срещу тях и да ги преодолееш.Спомените остават,няма как.И след като си го обичала няма да го забравиш лесно.А и след като сте си останали приятели пак можете да излизате да се виждате..а това може пак да ви събере.Имам доста познати, които са бяха в твоето положение и сега пак са с бившите си и са щастливи.Но има и друго нещо-всеки ден, в който чакаш е ден, който няма да си върнеш обратно..Може да срещнеш друго момче,да изживееш същите неща, че и по-хубави даже..Замисли се добре! :)