PDA

View Full Version : Към Batkodoki



07-13-2007, 19:14
Здравейте :) Аз съм 21 годишна, имам цикъл от 8-9 години. Този месец ми се лсучи нещо мн странно. Прокървих между две менструации. Дойде ми за последно на 22.06, прокържих на 09.06, при положение, че следващ цикъл чакам около 23-24. 07. Ходих на лекар, но нищо конкретно не разбрах, осввен че може би е спукана яицеклетка. Но още си кървя, въпреки лекарствата които пия, и немисля че е нормално. Някакви идеи?

batkodoki
07-14-2007, 01:26
Здравейте :) Аз съм 21 годишна, имам цикъл от 8-9 години. Този месец ми се лсучи нещо мн странно. Прокървих между две менструации. Дойде ми за последно на 22.06, прокържих на 09.06, при положение, че следващ цикъл чакам около 23-24. 07. Ходих на лекар, но нищо конкретно не разбрах, осввен че може би е спукана яицеклетка. Но още си кървя, въпреки лекарствата които пия, и немисля че е нормално. Някакви идеи?

идеите са много, но тях следва да обсъдите с наблюдаващият ви гинеколог ако му имате доверие и ако е грамотен разбира се.

а той би следвало да се съобрази със ехографската находка, резултата от теста за бременост и вашите отговори на въпроси от типа:
-имате ли опит с любимото на момите "безвредно" хапче "постинор дуо"
-на каква хормонална контрацепция сте били изобщо някога
-случвало ли ви си е да "ускорявате" или "забавяте" цикъла си с пак "бевредни" неща
-имате ли постоянен полов патрньор и от колко време
-.....и разни други ...

много страно ми звучи да се изписват лекарства, ей така на сляпо с мотива "може би".....

07-14-2007, 09:34
Постинор не съм пила никога, протиеозачатъчни не съм пила също никога, с постоянен партнйор съм от 2 год, пазим се с презерватив, не се е късал никога, секс без презерватив не съм правила, не съм имала гинекологични проблеми никога, имам по принцип обилен цикъл, след прегледа каза, че нямам никакви проблеми с органите от половата система. НИкога не съм си забавяла или ускорявала сикъла си. Ако има нещо друго- питай! И мерси за вниманието :)

07-14-2007, 09:36
Правих си преди прегледа и 2 теста за бременност- на 10-тия и 12-тия ден от последния ми полов акт, отрицателни бяха.

07-14-2007, 09:46
И все пак след преглед с еьограф и прегледд на "магарето" дори и да има анличие на бременност, нали лекарят би трябвало да види, ако има такава( ако случайно тестовете грешат)?