PDA

View Full Version : прическа



miss strah
07-13-2007, 21:04
Ot kakto se pomnq sum s edna i su6ta pri4eska,mnogo me e strah da eksperimentiram,ama sega sum re6ila da si smenq pri4eskata.Oba4e :cry: nz kak da se "ofukam". [-o< Daite predlojeniq i za cvqt na kosata(az sum s kafqvi o4i) ili ne6to podobno,ili nai-dobre snimki.Samo =; ne iskam briton,4e vsi4ki ve4e sa s briton.Na vas s dulga ili kusa kosa vi e po-udobno?

7 точка от правилата
moderated by Coki

{sweet4e}
07-13-2007, 21:31
Еми за цвят не мога да ти кажа,защото трябва да те видя.А за прическа....хм на мен ми харесват степените.Обожавам дългите коси(моята е до кръста почти)Може бритона да ти стига до нослето или малко по-надолу.По-натам ако намеря снимки ще пусна щото сега ме мързи да търся

miss strah
07-14-2007, 07:18
blagodaria ti za ideqta \:D/ ,nqkakvi drugi predlojeniq i snimki :smt061 ?

tuka6na
07-14-2007, 08:15
Обожавам идеално правата дълга коса,на стъпала да кажем.може да е семпло но толкова ми харесва ,че съжелявам че си направих расти отдолу.;/
>Не помня някога да съм била с къса коса за да кажа как ми е по-удобно...
Иначе за прически викам да дедеш някаква снимка все пак.От това че си с кафяви очи не мога да си дам представа какво би ти отивало :roll:

miss strah
07-14-2007, 10:29
gostite ne mogat da pra6tat snimki,no ...ni6to.moje da si napravq rasta :D ,za6toto az sega sum s idealno prava i dulga kosa i mi se iska pone malka promqna

tuka6na
07-14-2007, 12:14
ве това с растата беше мръсна връткаа неква.Тряя си сигурна че искаш; )
И е последното нещо което ти препорървам,като ...'прическа'; )...
ти си знаеш ; )))

07-14-2007, 16:16
a q kajete kakvo to4no predstavlqva rastata??za6toto i az iskam da smenq pri4eskata :D

DTTTTTT
07-16-2007, 12:00
:smt026 daite snimki verno na nqkvi huavi kosi,4e mi pisna s toq breton

N0_feAR
07-16-2007, 15:07
раста....ако си гледал рекламата на глобул там за 3 чуждестранни номера има един с дълга коса на раста.... :-D Абе да ти кажа тая раста не си е работа, недей да експериментираш толкова много. Иначе на мен ми харесва коса на пластове(стъпала) или нещо по късичко от сорта на Рияна...

07-31-2007, 10:06
растите се правят с восък ииии мисля че много трудно се махат :-s

sladku_bebzi
08-01-2007, 08:16
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1169&lang=1
http://www.fema-bg.com/index.php?m=870&lang=1
http://nely-koca.blogspot.com/2006/09/blog-post_18.html

buffalo soldier
04-16-2008, 17:52
оф я не ми се правете на отворени, че ше си рпавите раста, как била нечистоплътна и как се правела с восък. първо, растата не е само "прическа", а е символ на растафариянството и вярата поне донякъде в Джа, следеователно не може да си направиш расти само за разнообразие. второ, растата може да се прави с парафин/восък, което си е мръсничко, понеже не можеш да я къпеш. а истинската раста се плете с едни специални кукички и после можеш да си я стягаш и т.н. нея можеш да я миеш, само че може и мн по-рядко, щото се цапа супер трудно и не изисква много поддръжка, както някои патици си мислят. ааа да, да му еба майката, не е задължително да си я бръснеш нула номер, може да изчакаш да ти пораснат 2-3 пръста под растата и да я разплетеш, ама е мн трудно и после не ти е мн готина косата.

едва ли някой ше прочете целия пост, понеже тука става дума как некви ***** да си сменят причесчицата.

аа, и ако си мислиш, че можеш да сравняваш расти с тъпата коса на Пияна, си супер задръстен.

AliceSw
04-16-2008, 18:47
^ ся, като си такъв пич, знаеш ли, че за белите е леко смешно да са растафари


бтв, френското каре е една от най-прекрасните прически на света (на Рианчето прическата, макар че напоследък е толкова модерна, че ми се повръща, освен всичко и не ми стиска да си отрежа косата

Fantomche
04-16-2008, 18:54
pfff bboje ne se nau4ihte rasta ne e pri4eka Rastite sa hora a pri4eskata se nari4atd da si napravq dredove na kosata pfff i nedei si pravi6 tva sa musurite ako si gledala na moreni reklama onq rusiq e s rasta

Jamalska
04-17-2008, 10:15
оф я не ми се правете на отворени, че ше си рпавите раста, как била нечистоплътна и как се правела с восък. първо, растата не е само "прическа", а е символ на растафариянството и вярата поне донякъде в Джа, следеователно не може да си направиш расти само за разнообразие. второ, растата може да се прави с парафин/восък, което си е мръсничко, понеже не можеш да я къпеш. а истинската раста се плете с едни специални кукички и после можеш да си я стягаш и т.н. нея можеш да я миеш, само че може и мн по-рядко, щото се цапа супер трудно и не изисква много поддръжка, както някои патици си мислят. ааа да, да му еба майката, не е задължително да си я бръснеш нула номер, може да изчакаш да ти пораснат 2-3 пръста под растата и да я разплетеш, ама е мн трудно и после не ти е мн готина косата.

едва ли някой ше прочете целия пост, понеже тука става дума как некви ***** да си сменят причесчицата.

аа, и ако си мислиш, че можеш да сравняваш расти с тъпата коса на Пияна, си супер задръстен.
малко си необразован/а по темата.не се излагай.
и кфо будите тема от векове

babykiller_
04-20-2008, 10:55
еми започни да я чупиш и на мен чат пат ми писва да я дърпам и да и правя прическа затова или с бира или с пияна я намачкай и така :-)

love7
04-20-2008, 13:33
za pri4eska 6te ti predloja dalga,na plastove i leko na4upena v krai6tata na nai-dolniq plast.Za britona pod nosleto.Ako iska6 imam snimka. :smt003

4y4u_g
04-20-2008, 18:35
za pri4eska 6te ti predloja dalga,na plastove i leko na4upena v krai6tata na nai-dolniq plast.Za britona pod nosleto.Ako iska6 imam snimka. :smt003
as iskam :P

love7
04-22-2008, 18:42
ами ок :)

adizitk1
04-22-2008, 18:47
Дай снимка,за да ти кажа кво най-мн ще ти отива.

Rasta love
06-16-2014, 17:18
Прочетох нещичко тука за растите.Голям смах :D . Така,растите ги има от векове,те са символ на мъжеството в един мъж и наподобяват гривата на лъвовете-възникнали са от Ямайка. Това е прическа на чернокожите,но вече в цял свят си е правят.Това е сериозна прическа,която се прави много трудно и от специалисти със супер много опит. Тази прическа е доста скъпа,и ако си я направиш няма махане.Има но трябва много търпение. Дредовете не са само за разнообразяване а е прическа за цял живот,хубава прическа.Казвам го защото имам расти,и не съжалявам че си ги направих,вече 2 години :)